Selectia de tari    ECU Logo

Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Romania (ROU)

Flag ROU
Nr.TurneuUltima actualizare
1Open Bucuresti - U12 9 Ore 59 Min.
2Open Bucuresti 10 Ore 26 Min.
3Cupa Prieteniei "BeActive" Pitesti 10 Ore 59 Min.
4Miroslava Cup - Open A 11 Ore 51 Min.
5Miroslava Cup - Open B - U12 11 Ore 51 Min.
6Memorialul CORNELIU BUSU editia a II-a Turneul A Resita 22-24.09.2017 12 Ore 38 Min.
7Festivalul de sah Pro Logos Buzau, juniori sub 10 ani 13 Ore
8Festivalul de sah Pro Logos Buzau, juniori sub 14 ani 13 Ore
9Festivalul de sah Pro Logos Buzau, juniori sub 8 ani 13 Ore 46 Min.
10Cupa Orasului Tasnad ediția a-V-a, 20-24 septembrie 2017 15 Ore 5 Min.
11Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2017 - Etapa a III a - 24 Sept 2017 - U8 15 Ore 34 Min.
12Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2017 - Etapa a III a - 24 Sept 2017 - U11 15 Ore 34 Min.
13Fulgerul de Sambata - Editia 1 15 Ore 55 Min.
14Trofeul Cetatii - Deva - Open A 16 Ore 12 Min.
15Memorialul Mihai Molodoi Ed a VIII-a 16 Ore 57 Min.
16Memorialul CORNELIU BUSU editia a II-a Turneul B Resita 22-24.09.2017 17 Ore 46 Min.
17Trofeul Cetatii - Deva - Open B 18 Ore 20 Min.
18Napocensis editia 19 18 Ore 24 Min.
19Festivalul de sah Pro Logos Buzau, sah rapid, seniori si juniori 18 Ore 28 Min.
20Turneul international de sah III.Ceramica Corund Open A for players > ELO 2001 19 Ore 30 Min.
21Turneul international de sah III.Ceramica Corund Open B for players with Elo between 1600-2000 19 Ore 30 Min.
22Turneul international de sah III.Ceramica Corund Open C for players with Elo <1600 and unrated 19 Ore 30 Min.
23Felix Cup - Etikette 20 Ore 3 Min.
24Cupa CRISTIM - editia a VI-a copii U08 20 Ore 6 Min.
25Cupa CRISTIM - editia a VI-a copii U12 20 Ore 6 Min.
26Cupa CRISTIM - editia a VI-a copii U10 20 Ore 6 Min.
27Trofeul Ligii Maestrilor U14 22 Ore 43 Min.
28Trofeul Ligii Maestrilor U10 22 Ore 44 Min.
29Trofeul Ligii Maestrilor U08 22 Ore 44 Min.
30Divizia B Seria Galati 1 Zile 6 Ore
31Festivalul International de Sah Coral Impex Cluj 23.09.2017 1 Zile 9 Ore
32Campionatul Prieteniei Sah Rapid 30.09.2017 Timisoara Grupa Juniori 20 ani 1 Zile 12 Ore
33Campionatul Prieteniei Sah Rapid 30.09.2017 Timisoara Grupa 12 ani 1 Zile 13 Ore
34Cupa de toamna Galati - BLITZ 1 Zile 13 Ore
35Cupa de toamna Galati - sah rapid 1 Zile 13 Ore
36CAMPIONATUL NATIONAL - DIVIZIA B - VICTORIA 1 Zile 15 Ore
37Festivalul International de Sah "M. Sadoveanu" ed XXXII - Turneul B 2 Zile 20 Ore
38Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - OPEN Mangalia, 21-22.10.2017 3 Zile 9 Ore
39Campionatul National pe echipe-DIVIZIA A 3 Zile 21 Ore
40Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - U10 Mangalia, 21-22.10.2017 4 Zile 8 Ore
41Memorialul Viorel Craciun editia a- XI - a 4 Zile 12 Ore
42Cupa CRISTIM - editia a VI-a copii U14 5 Zile 7 Ore
43Cupa Flower Power - Editia a II-a Sah rapid 5 Zile 12 Ore
44Campionatul National pe echipe Divizia B Olanesti 6 Zile 8 Ore
45Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - U14 Mangalia, 21-22.10.2017 6 Zile 11 Ore
46Sah Rapid FIDE ,,Zilele Cetatii,, ed-a-XII-a, TARGOVISTE, 17 sept.2017 7 Zile 7 Ore
47Turneul International de Sah rapid Turneul Prieteniei, 17.09.2017, Timisoara 7 Zile 9 Ore
48Memorialul George-Emil Pessi 7 Zile 11 Ore
49Turneu Amical 7 Zile 16 Ore
50Cupa " Tara Hategului" - Open A <2200 ELO 7 Zile 18 Ore
Advertisement