Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Serbia (SRB)

Flag SRB
Nr.TurneuUltima actualizare
1Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 2 Ore 43 Min.
2BRZOPOTEZNI TURNIR ASK 2017 4 Ore 8 Min.
322. БОДИНОВ МЕМОРИЈАЛ - недеља 19.11.2017. у 17 - 9 КОЛА 4 Ore 18 Min.
4Sah je imitacija zivota - sk Nestor 4 Ore 38 Min.
5Turnir za osvajanje titule MK 5 Ore 1 Min.
615. Dan škole Dušan Radović Subota, 25.novembar 2017. 11:00 5 Ore 28 Min.
7Blitz Car Konstantin 2017-15, Memorijal Pavle Živaljević Četvrtak, 23.novembar - 19:00, igrači do 2100 rejtinga 5 Ore 28 Min.
857. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M12-14, 18-19.11.2017 5 Ore 33 Min.
9ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАД - субота 18.11.2017. у 17,30 - ЦУГЕР 15 КОЛА 5 Ore 34 Min.
10IM Round robin Third Saturday 54 - Novi Sad 12.11.- 18.11.2017 5 Ore 59 Min.
11GM Round robin Memorial Milje Vujovica - Novi Sad 13.11.- 18.11.2017 5 Ore 59 Min.
12Third Saturday 55 Open under 2200 - Novi Sad 14.11. - 18.11.2017 5 Ore 59 Min.
13GM Round robin Memorial Bogoljuba Dankovica - Novi Sad 19.11 - 24.11.2017 6 Ore
14IM Round robin Fontana 13 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 6 Ore
15Third Saturday 57 Open under 2200 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 6 Ore
16IM Round robin Third Saturday 61 - Novi Sad 20.11 - 26.11.2017 6 Ore
17Srbija 4 Blitz - Novi Sad 20.11.2017 6 Ore 1 Min.
18Turnir za osvajanje II kategorije 6 Ore 19 Min.
19Turnir za osvajanje I kategorije 6 Ore 24 Min.
20TURNIR ZA PRVU KATEGORIJU-SK TADIC 7 Ore 21 Min.
213. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 7 Ore 40 Min.
22TURNIR ZA DRUGU KATEGORIJU-SK TADIC 8 Ore 59 Min.
23Sombor open - Memorijal Dragana Milicevica 2017 9 Ore 18 Min.
2457. Kadetsko Nisa 2017 Grupa Z 8-20, 18-19.11.2017 13 Ore 11 Min.
25EKIPNO KADETSKO PRVENSTVO SUMADIJE-DEVOJCICE 13 Ore 53 Min.
261.Kadetski ekipni turnir Sumadije u sahu 2017-decaci 14 Ore 5 Min.
2757. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M16-20, 18-19.11.2017 14 Ore 5 Min.
2857. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M8-10, 18-19.11.2017 14 Ore 54 Min.
29VIII Memorijal „Goran Nedeljkovic Nis 2017“ FOND 30.000, 29.11.2017 1 Zile 2 Ore
30II GP Cuger NAIS-Nis 2017, FOND 12.000, 12.12.2017 1 Zile 2 Ore
31Blitz International 3 1 Zile 5 Ore
32Third Saturday 56 Rapid - Novi Sad 15.11. - 16.11.2017 1 Zile 5 Ore
33Otvoreno prvenstvo Backe Topole 2017 1 Zile 7 Ore
34XXXI Belgrade Trophy - 2017 31. Međunarodno otvoreno prvenstvo Beograda 1 Zile 13 Ore
35Novogodisnji rejting turnir 2017 < 2200 2 Zile 5 Ore
367.pojedinacno prvenstvo Sumadije u ubrzanom sahu 2 Zile 5 Ore
37Amateri 1800 2 Zile 5 Ore
38Pojedinačno prvenstvo Doma učenika Jagodina 2017/2018 2 Zile 6 Ore
39Prvenstvo SK Centar za 2017 2 Zile 10 Ore
40Cugerčić 3 - predškolci, I i II razred Sreda, 15.novembar 19:00 OŠ Dušan Radović 3 Zile 6 Ore
41 Blitz International2 - Novi Sad 14.11.2017 3 Zile 13 Ore
42Kategorni turnir - za osvajanje 2.kategorije 4 Zile 4 Ore
4322. БОДИНОВ МЕМОРИЈАЛ - недеља 19.11.2017. у 17 - 9 КОЛА 5 Zile 9 Ore
44Liga Nišavskog okruga 2017, Niš 5 Zile 13 Ore
45Blitz tournament 1 - Novi Sad 12.11.2017 6 Zile 4 Ore
46ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАД - недеља 12.11.2017. у 17 - 9 КОЛА НА 10 МИНУТА 6 Zile 7 Ore
47Prva liga Sumadije 2017 6 Zile 11 Ore
48Otvoreno pojedinačno prvenstvo Srema u ubrzanom sahu - Sid 2017 6 Zile 11 Ore
49Druga liga Sumadije 2017 6 Zile 12 Ore
50ITAKA-4 novembar 2017 6 Zile 14 Ore
Advertisement