Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Ukraine (UKR)

Flag UKR
Nr.TurneuUltima actualizare
1Чемпіонат України з шахів серед юнаків до 16 років - півфінал 30 Minute
25-й командний кубок Поділля (Вінниця) 7 Ore 43 Min.
3Вінницькі Веремії - 2017 (Вінниця) 10 Ore 40 Min.
4Першість шахової школи Василя Іванчука на 1 розряд 11 Ore
5Кубок Федерації шахів Херсонської області (класична гра) 11 Ore 2 Min.
6Відкритий чемпіонат Львівської області серед чоловіків та жінок 12 Ore 47 Min.
7Спартакіада учнів навчальних закладів м. Чорноморська 2017-2018 н.р. з шашок 13 Ore 1 Min.
8The semi-final of the Ukrainian championship in classical chess among boys till 16 Ore 4 Min.
9Чемпіонат України з шахів серед дівчат до 16 років - півфінал 16 Ore 14 Min.
10The semi-final of the Ukrainian championship in classical chess among girls till 16 Ore 27 Min.
11Першість шахової школи Василя Іванчука на 2 розряд 1 Zile 9 Ore
12Фінал Чемпіонату Мукачева з класичних шахів - 2017 1 Zile 11 Ore
13"Кубок Киева – 2017" по быстрым шахматам, детская лига. (9-й турнир) 2 Лига 1 Zile 19 Ore
14"Кубок Киева – 2017" по быстрым шахматам, детская лига. (9-й турнир) 1 Лига 1 Zile 19 Ore
15"Kyiv chess cup -2017" rapid chess, children's league (9th tournament) major league 1 Zile 19 Ore
16Кваліфікаційний турнір з нормою 1-го розряду ШК "Гамбіт" 2 Zile 8 Ore
17Осінні канікули - 2017 2 Zile 18 Ore
18Фінал Чемпіонату Івано-Франківської області 2017 року Бліц (В16), присвячений Дню Української Писемності та Мови 5 Zile 9 Ore
19Открытый квалификационный турнир 2 разряда, Шахова Школа 5 Zile 12 Ore
20Открытый квалификационный турнир 3 разряда, Шахова Школа 5 Zile 12 Ore
21Квалификационный турнир 4 разряда и безразрядников, "Шахова Школа" 5 Zile 12 Ore
22St. Michael's Cup - Group A 5 Zile 13 Ore
23VI етап Кубка області "Юні таланти" 5 Zile 14 Ore
24Чемпіонат ГО " ВОЛИНСЬКА ШАХОВА ФЕДЕРАЦІЯ " з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 16 та до 18 років 5 Zile 15 Ore
25Фінал Чемпіонату Івано-Франківської області 2017 року зі Швидких Шахів (В16), присвячений Дню Української Писемності та Мови 5 Zile 15 Ore
26Рапід Жмеринка 5 Zile 15 Ore
27 Championship of Nikolaev region semifinal - 2017 5 Zile 15 Ore
28Відкритий чемпіонат Миколаївської області з шахів 2017 року серед чоловіків (півфінал) 5 Zile 15 Ore
29St. Michael's Cup - Group B 5 Zile 16 Ore
30St. Michael's Cup - Group B 5 Zile 19 Ore
31OPZ Blitz stage 8 2017 6 Zile 8 Ore
32Фінал Чемпіонату Івано-Франківської області 2017 року зі Класичних Шахів (В16), присвячений Дню Української Писемності та Мови 6 Zile 11 Ore
33Листопадові Львівські Традиції (з нормами мм,жмг,жмм) 7 Zile 7 Ore
34November Lviv Tradition (IM-group A) 7 Zile 7 Ore
35Чемпіонат ГО " ВОЛИНСЬКА ШАХОВА ФЕДЕРАЦІЯ " з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 16 та до 18 років 7 Zile 8 Ore
36Осінь-2017 турнір "серед 2-1 розрядів" Вінниця 8 Zile 17 Ore
37Меморіал Богатирчука - А 12 Zile 8 Ore
38Відкрита першість м.Кам"янка-Бузька 12 Zile 12 Ore
39Кваліфікаційний турнір (м. Миколаїв) 12 Zile 13 Ore
40Кваліфікаційний турнір на виконання IІ розряду м. Львів 12 Zile 13 Ore
41Кваліфікаційний турнір з нормою 1 розряду (м.Миколаїв) 12 Zile 13 Ore
42Ukraine Chess Championship - 2017 (Boys - 14) semifinal 12 Zile 13 Ore
43Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2017-2018 р.р.) серед юнаків до 14 років 12 Zile 13 Ore
44KIEV CHESS CENTER (Rapid, 2017-11-05) 12 Zile 13 Ore
45Ukraine Chess Championship - 2017 (Girls - 14) semifinal 12 Zile 14 Ore
46Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2017-2018 р.р.) серед дівчат до 14 років 12 Zile 14 Ore
47Чемпіонат МДЮСШ№6 серед 3-их розрядів 12 Zile 15 Ore
48Чемпіонат МДЮСШ№6 серед 1-юнацьких розрядів (Вінниця) 12 Zile 15 Ore
49Кваліфікаційний турнір з нормою 2 розряду (м.Миколаїв) 12 Zile 16 Ore
50"Кубок Киева – 2017" по быстрым шахматам, детская лига. (8-й турнир) 1 Лига 12 Zile 16 Ore
Advertisement