Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1CLASSIFICATION FOR 1st CATEGORY 6 ժամ 10 րոպե
2Որակավորման մրցաշար III կարգայիններ 6 ժամ 29 րոպե
3Որակավորման մրցաշար IV կարգայիններ 6 ժամ 30 րոպե
4Որակավորման մրցաշար կարգ չունեցողներ 6 ժամ 30 րոպե
5Հայաստանի 2017թ. Ա-12 առաջն. 1/2 7 ժամ 35 րոպե
6Հայաստանի 2017թ. Պ-14 առաջն. 1/2 7 ժամ 50 րոպե
7Հայաստանի 2017թ. Պ-18 առաջն. 1/2 Խումբ-2 8 ժամ 11 րոպե
8Հայաստանի 2017թ. Պ-18 առաջն. 1/2 Խումբ-1 8 ժամ 21 րոպե
9Հայաստանի 2017թ. Ա-16 առաջն. 1/2 8 ժամ 22 րոպե
10Հայաստանի 2017թ. Ա-14 առաջն. 1/2 8 ժամ 25 րոպե
11Հայաստանի 2017թ. Պ-12 առաջն. 1/2 8 ժամ 30 րոպե
12Հայաստանի 2017թ. Պ-16 առաջն. 1/2 8 ժամ 34 րոպե
132-րդ կարգ Աջափնյակ 8 ժամ 50 րոպե
14Հայաստանի 2017թ. Ա-10 առաջն. 1/2 9 ժամ 7 րոպե
15Հայաստանի 2017թ. Պ-10 առաջն. 1/2 9 ժամ 10 րոպե
16էրեբունու թիվ/3 Մ.Պ.Ս.Կ-ի եզրափակիչ առաջնություն 9 ժամ 10 րոպե
17Արաբկիրի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 9 ժամ 37 րոպե
183-րդ կարգի որակավորման մրցաշար,Նոր Նորք 10 ժամ 26 րոպե
19Որակավորման մրցաշար 3-րդ կարգի համար Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոց 11:30 10 ժամ 57 րոպե
204-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Շենգավիթ - 18:00 1 օր 3 ժամ
214-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Շենգավիթ - 16:30 1 օր 3 ժամ
22 Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 օր 5 ժամ
23Որակավորման մրցաշար III կարգայիններ 1 օր 6 ժամ
24Որակավորման մրցաշար IV կարգայիններ 1 օր 6 ժամ
25Որակավորման մրցաշար կարգ չունեցողներ 1 օր 6 ժամ
262-րդ կարգ Աջափնյակ 1 օր 6 ժամ
27Որակավորման մրցաշար III կարգայիններ 2 օր 6 ժամ
28Որակավորման մրցաշար IV կարգայիններ 2 օր 6 ժամ
29Որակավորման մրցաշար կարգ չունեցողներ 2 օր 6 ժամ
304th Category Tournament 3 օր 6 ժամ
312-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 3 օր 7 ժամ
323-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Կենտրոն 3 օր 7 ժամ
33Կայծակնային մրցաշար նվիրված Լորիս Քալաշյանի 95-ամյակին 3 օր 10 ժամ
34ՊԱՊ ՈՒ ԹՈՌ ՍԵՐՈՒՆԴՆԵՐԻ ՀԱՄԵՐԱՇԽՈՒԹՅՈՒՆ ՓԱՌԱՏՈՆԻ ԵԶՐԱՓԱԿԻՉ 21.03.2017թ. ժամը 11.00 3 օր 10 ժամ
3510th Annual K. Asrian Memorial 3 օր 12 ժամ
363-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 4 օր 4 ժամ
374-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի /Ա խումբ-15:00/ 4 օր 4 ժամ
384-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի /Բ խումբ-16:15/ 4 օր 4 ժամ
39Սյունիքի մարզի կայծակնային շախմատի 1-ին առաջնություն 6 օր 8 ժամ
40Chess Academy Cup - 2017 I stage 7 օր 5 ժամ
41<< Ռուբեն Առաքելյան -80 >> հոբելյանական արագ շախմատի մրցաշար 7 օր 6 ժամ
42Որակավ. մրցաշար 4-րդ կարգի համար - Խումբ - Ա - Նուբարաշեն 16:30 7 օր 9 ժամ
43Որակավ. մրցաշար 4-րդ կարգի համար - Խումբ - Բ - Նուբարաշեն 17:30 7 օր 9 ժամ
443-կարգ Աջափնյակ 8 օր 4 ժամ
45ՀՀ դպրոցականների շախմատի 11-րդ օլիմպիադա ք. Երևան - III փուլ 8 օր 9 ժամ
46Նոյեմբերյանի Տարած. եզրափակիչ 2017 9 օր 23 ժամ
47Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 10 օր 4 ժամ
48Արմավիրի մարզի մեծահասակների առաջնություն 11 օր 9 ժամ
49I կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 12 օր 5 ժամ
50II կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 12 օր 5 ժամ
Advertisement