Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
13nd BLITS open MGU 26 March 2017 3-ти открит турнир по БЛИЦ шахмат МГУ 26 Март 2017 2 ժամ 6 րոպե
23rd RAPID open MGU 26 March 2017 3-ти открит турнир по ускорен шахмат МГУ 26 Март 2017 2 ժամ 10 րոպե
310-ти мемориал "Христо Геренски" 2017 10th memorial HRISTO GERENSKI 2 ժամ 19 րոպե
41st open for RUSE cup 1-ви открит турнир за купа РУСЕ 3 ժամ 17 րոպե
52-ри “Развитие на ДЮШ в България“ 4 ժամ 3 րոպե
69-ти МЕМОРИАЛ ХАДЖИПЕТРОВ - 2017г. " Б " - турнир 4 ժամ 52 րոպե
79-ти МЕМОРИАЛ ХАДЖИПЕТРОВ - 2017г. " А " - турнир 4 ժամ 52 րոպե
81-ви турнир по ускорен ШАХМАТ за ДЕЦА "ЕВРОСОФИЯ" до 14 г. 1st Children rapid "EUROSOFIA" until 14 13 ժամ 24 րոպե
91-ви турнир по ускорен ШАХМАТ за ДЕЦА "ЕВРОСОФИЯ" до 10 г. 1st Children rapid "EUROSOFIA" until 10 13 ժամ 31 րոպե
10Пети турнир "МЛАДИ НАДЕЖДИ" до 10 г. СКШ "Плевен ХХI" 08 април 2017 15 ժամ 32 րոպե
11Детски турнир "ТЪРНОВСКО ЦАРСТВО" - Б група 15 ժամ 41 րոպե
12Детски турнир "ТЪРНОВСКО ЦАРСТВО" - А група 15 ժամ 42 րոպե
13Ямбол - предизборен АБВ 15 ժամ 50 րոպե
14Dupnitsa - Memorial Lyuben Konstantinov: Prize fund 2 000 BGN 08-09.04.2017 22 ժամ 30 րոպե
158-ми мемориал "СТИЛЯН СТРУГОВ" 8th memorial Stiljan Strugov 1 օր 6 ժամ
1622 март 2017г. Шахматен дом "Левон Ованезов" гр. Варна, блиц 9 кръга www.ovanezov.free.bg 1 օր 17 ժամ
17Икономически Университет Варна Varna City 2 օր
18МЕЖДУНАРОДЕН ОПЕН БОРИНО 2017 2 օր 17 ժամ
19Мемориал "Христо Геренски" 2017 2 օր 23 ժամ
20Albena chess festival 2017 3 օր 18 ժամ
2120-ти турнир по ускорен шах на ПП "ГЕРБ"-Варна, Фестивален Комплекс, 19.03.2017г. 4 օր 19 ժամ
22Slavia 83 Sofia 17-19.03.2017 4 օր 19 ժամ
23Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат момчета до 12 г. ЮЖНА ЦЕНТРАЛНА ЗОНА 4 օր 21 ժամ
24Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат юноши до 14 г. ЮЖНА ЦЕНТРАЛНА ЗОНА 5 օր
25Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат момичета до 12 г. ЮЖНА ЦЕНТРАЛНА ЗОНА 5 օր
26Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат юноши до 16 г. ЮЖНА ЦЕНТРАЛНА ЗОНА 5 օր 20 ժամ
27Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат девойки до 14 г. ЮЖНА ЦЕНТРАЛНА ЗОНА 5 օր 21 ժամ
28Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат юноши до 20 г. ЮЖНА ЦЕНТРАЛНА ЗОНА 5 օր 21 ժամ
29Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат юноши до 18 г. ЮЖНА ЦЕНТРАЛНА ЗОНА 6 օր 1 ժամ
30Panichishte - Rila Spring Open: Prize fund 1 000 BGN 13-14.05.2017 10 օր
31ЗИП_Североизточна Зона_2017_G16 10 օր 20 ժամ
32ЗИП_Североизточна Зона_2017_B12 10 օր 20 ժամ
33Зонално Северозападна Зона-12Д 11 օր 18 ժամ
34Зонално Северозападна Зона-12М 11 օր 19 ժամ
35Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат момчета до 12 г. СОФИЯ-ГРАД ЗОНА 11 օր 19 ժամ
36VI-ти "Мемориал Богомил Андонов"- Кюстендил-12.03.2017 год. 11 օր 20 ժամ
37ЗИП момчета до 12 години СЦЗ 11 օր 20 ժամ
38ЗИП_Североизточна Зона_2017_G14 11 օր 20 ժամ
39Шах в Двореца 2200 - 7 турнир Верига турнири за купа "Веселин Топалов" 11 օր 20 ժամ
40ЗИП_Североизточна Зона_2017_B14 11 օր 21 ժամ
41Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат юноши до 14 г. СОФИЯ-ГРАД ЗОНА 11 օր 21 ժամ
42Зонално Северозападна Зона-20М 11 օր 22 ժամ
43Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат юноши до 16 г. СОФИЯ-ГРАД ЗОНА 11 օր 23 ժամ
44Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат девойки до 16 г. СОФИЯ-ГРАД ЗОНА 11 օր 23 ժամ
45Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат девойки до 14 г. СОФИЯ-ГРАД ЗОНА 11 օր 23 ժամ
46Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат момичета до 12 г. СОФИЯ-ГРАД ЗОНА 11 օր 23 ժամ
47ЗИП юноши до 14 години СЦЗ 12 օր
48ЗИП_Североизточна Зона_2017_G12 12 օր
49ЗИП момичета до 12 години СЦЗ 12 օր
5038th Tournament "LEIPZIG" 2017 12 օր
Advertisement
Advertisement