Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1TALENT CUP 2017 - turnaj B 27 րոպե
2TALENT CUP 2017 - turnaj C 27 րոպե
3TALENT CUP 2017 - turnaj A 2 ժամ 14 րոպե
4Česko-polský šachový turnaj pro děti základních škol - MLADŠÍ v rámci projektu: „POD JEDNOU STŘECHOU 2“ 2 ժամ 20 րոպե
5O putovní pohár města Buštěhradu 42. ročník 2 ժամ 44 րոպե
65. turnaj Regionální žákovské ligy 2017/18 - region SE Benešov Stříbrná Skalice - 16.12.2017 2 ժամ 59 րոպե
7Okresní přebor škol 2017_druhý stupeň_B 4 ժամ 3 րոպե
8Okresní přebor škol 2017_střední školy_C 4 ժամ 3 րոպե
9Okresní přebor škol 2017 kategorie A_1. stupeň 4 ժամ 4 րոպե
10Česko-polský šachový turnaj pro děti základních škol - STARŠÍ v rámci projektu: „POD JEDNOU STŘECHOU 2“ 4 ժամ 12 րոպե
11Přebor mládeže okresu Šumperk 2017 4 ժամ 54 րոպե
129. ročník Silvestrovského turnaje v rapid šachu Pravonín 29. prosince 2017 5 ժամ 2 րոպե
13O vánočního kapra 2017 mladší + starší, PŘIHLÁŠKY 8 ժամ 21 րոպե
148.Memoriál Dr.Karla Treybala 9 ժամ 15 րոպե
15O Vánočního kapra HD14 + HD16 17 ժամ 20 րոպե
16O Vánočního kapra HD10 + HD12 17 ժամ 20 րոպե
17Klubovní přebor SK Šachy Clumec v rapidu 2018 17 ժամ 57 րոպե
18Městské kolo Přeboru škol v šachu - kategorie střední školy 18 ժամ 9 րոպե
19Městské kolo Přeboru škol v šachu - kategorie II. stupeň ZŠ 18 ժամ 9 րոպե
20Městské kolo Přeboru škol v šachu - kategorie I. stupeň ZŠ 18 ժամ 10 րոպե
21Přebor družstev regionu Přerov 20 ժամ 25 րոպե
22Sudý pátek bleskový 2017-2018 7. turnaj 21 ժամ 35 րոպե
23Okresní přebor škol v šachu 2017 - 2018 Kategorie III: Střední školy 21 ժամ 41 րոպե
24Okresní přebor škol v šachu 2017 - 2018 Kategorie II: Základní školy 1. -5. třída 21 ժամ 42 րոպե
25Okresní přebor škol v šachu 2017 - 2018 Kategorie II: Základní školy 6. -9. třída 21 ժամ 42 րոպե
26Open Červený Kostelec - okresní přebor Náchodska 21 ժամ 47 րոպե
27Match Krejci - Hracek 2017 22 ժամ 57 րոպե
28Vánoční turnaj 23 ժամ 30 րոպե
29SK OAZA Praha 2017 podzim 1 օր 3 ժամ
3033. ročník Memoriálu Stanislava Vojty Chotýšany 26.12.2017 1 օր 3 ժամ
31OP Karviná školních družstev 1-5 tříd 1 օր 5 ժամ
32Olympia memoriál F. Zabloudila při SK Roayl České Budějovice, 3. ročník 1 օր 8 ժամ
33Krajské kolo Středočeského kraje ZŠ a SŠ v šachu 2017 - 2018 kategorie II - 6.-9. třída ZŠ 1 օր 9 ժամ
34Okresní kolo přeboru škol Náchodska v šachu 2017 kategorie 6.-9. třída 1 օր 16 ժամ
35Přebor Kobylisy 2017 C 1 օր 19 ժամ
36Memoriál Ing. Olexy 2017 1 օր 20 ժամ
37Přebor oddílu ŠK Karviná 1 օր 20 ժամ
38Vánoční šachový turnaj ŠK Olympia 2017 1 օր 23 ժամ
39PROSTĚJOVSKÁ ŽÁKOVSKÁ LIGA, 7.ROČNÍK - 2.TURNAJ 1 օր 23 ժամ
40Školní přebor v šachu 2 օր
41Vršovice-Praga, podzim 2017, 2.B 2 օր
42OP Karviná školních družstev 6-9.tříd 2 օր 3 ժամ
43OP středních škol - okres Karviná 2 օր 4 ժամ
44Dlouhodoby klubovy prebor BSS F-M - podzim 2017 2 օր 6 ժամ
453.ročník MEZINÁRODNÍHO ŠACHOVÉHO TURNAJE "DAFO CUP 2017" 2 օր 6 ժամ
46Jihočeský šach. svaz; 3. divize, skupina Východ 2 օր 9 ժամ
47Okresní kolo přeboru škol Náchodska v šachu 2017 kategorie 1.-5. třída 2 օր 16 ժամ
48Městský přebor Ostrava 2017/2018 2 օր 17 ժամ
49Přebor Ostravy čtyřčlenných družstev 1.stupně škol 2017 2 օր 18 ժամ
50Oddílový přebor Orel Opava 2 օր 19 ժամ
Advertisement