Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Greece (GRE)

Flag GRE
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
14th youth under 16 tournament SA Sykeon 2017 - Youth GP 2017-2018 A 6 ժամ 2 րոպե
21o του GP NEANIKO RAPID 2017 Συλλόγων Θεσσαλίας 6 ժամ 53 րոպե
35th Anogia Chess Club Championship 2017 7 ժամ 6 րոպե
4ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ U12 ΑΤΤΙΚΗΣ 2017 7 ժամ 42 րոպե
5ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣHΜΑΝΤΡΟN Β ΓΚΡΟΥΠ 7 ժամ 46 րոպե
63ο OPEN ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»Α.Π.Ο ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΓΑΛΑΝΟΣ 7 ժամ 50 րոպե
7ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣHΜΑΝΤΡΟN Γ ΓΚΡΟΥΠ 8 ժամ 2 րոպե
820ο ΝΕΑΝΙΚΟ RAPID ΤΡΙΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ - ΚΥΡΙΑΚΗ 29/10 8 ժամ 4 րոպե
910th Chess Festival 2017 Rapid 8 ժամ 37 րոպե
106th Chess Festival 2017 Blitz 8 ժամ 39 րոպե
1111th Autumn Open tournament Spyros Loverdos 11ο Φθινοπωρινό Ανοικτό Τουρνουά "Σπύρος Λοβέρδος" 9 ժամ 17 րոպե
123rd International Open Chess Tournament EFTIHIOS KROMMIDAKIS Platanias Chania, 20 -27 October 2017 9 ժամ 50 րոպե
13Mediterranean Youth Chess Champrionships 2017 21 - 27 October, Platanias, Chania, Creta 9 ժամ 58 րոպե
14Beginning tournament 1 10 ժամ 1 րոպե
15Kappa-69 10 ժամ 1 րոպե
16SOP Blitz & Rapid 2017 (2nd Rapid) 10 ժամ 14 րոպե
17ΤΕΑΜ 3*3 By A.s.o.p DIAS - Α΄ΤΟΠΙΚΟ 11 ժամ 14 րոպե
18ΤΕΑΜ 3*3 By A.s.o.p DIAS - Β΄ΤΟΠΙΚΟ 11 ժամ 14 րոպե
19*ULTIMA series "LOW -1200" by A.s.o.p DIAS 12 ժամ 8 րոպե
20*ULTIMA series "PRE MASTER U1800" by A.s.o.p DIAS 12 ժամ 24 րոպե
21*ULTIMA series "HIGH 1500-1800" by A.s.o.p DIAS 12 ժամ 24 րոպե
22*ULTIMA series "MID 1200-1500" by A.s.o.p DIAS 12 ժամ 25 րոպե
23Ερμίδεια 2017-Νεανικό rapid Καλλιθέας 13 ժամ 13 րոպե
24Ερμίδεια 2017-Ανοιχτό Rapid Καλλιθέας 13 ժամ 13 րոպե
25Ερμίδεια 2017-Ανοιxτό Blitz Καλλιθέας 13 ժամ 14 րոպե
26ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΡΑΠΙΝΤ «ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΧΙ» ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 29.10.2017 14 ժամ 12 րոպե
27European Team Chess Championship 2017 Open Section 15 ժամ 17 րոպե
28Ομαδικό Πρωτάθλημα Παίδων - Κορασίδων 2017 Προκιματικοί Αγώνες Ανατολικής Μακεδονίας - Θράκης 18 ժամ 23 րոպե
29World Youth Rapid & Blitz Championships 2017 Boys & Girls U14, U16, U18 19 ժամ 22 րոպե
303rd Sunday's ( ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ) open Chess Square under 1900 20 ժամ 22 րոպե
316ο Νεανικό Τουρνουά <<Σκακιστική Σχολή Γαλανός>> Ε Δημοτικού - Γ Λυκείου 1 օր 3 ժամ
326ο Νεανικό Τουρνουά <<Σκακιστική Σχολή Γαλανός>> Νήπια - Δ Δημοτικού 1 օր 3 ժամ
33ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ "ΚΕΡΑΥΝΟΣ" Β ΓΚΡΟΥΠ 1 օր 8 ժամ
341st Hersonissos Open International Chess Tournament (Simultaneously held with the European Team Chess Championship 2017) 1 օր 8 ժամ
354ο ΑΝΟΙΚΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ) 1 օր 8 ժամ
36CHESS SQUARE ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΟΠΕΝ 2017 ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ 1 օր 8 ժամ
371st Open Girls-Women Tournament SS Kyveleion En Passant 2017 A 1 օր 9 ժամ
38European Team Chess Championship 2017 Women Section 1 օր 9 ժամ
394ο ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ "ΚΑΙΣΣΑ" 2017 1 օր 9 ժամ
404ο OPEN ΟΠΑΧ MindGames - ΚΥΡΙΑΚΗ - 17.00μμ 1 օր 10 ժամ
4114ο ΝΕΑΝΙΚΟ RAPID ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 օր 10 ժամ
42Rapid 2 - ATTICA YOUTH CHALLENGE 2017ii GP με φιλοξενίες για τα ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΤΟΜΙΚΑ ΝΕΑΝΙΚΑ 1 օր 10 ժամ
435ο Δημοτικό Κέρκυρας 1 օր 10 ժամ
443ο BLITZ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 օր 10 ժամ
4520ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Rapid ΝΙΚΑΙΑΣ (-16 ΕΤΩΝ) 1 օր 10 ժամ
46Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων Κορασίδων ΕΣΣΠ 2017-2018 1 օր 13 ժամ
471st Rapid Chess Tournament ESSK 2017 1 օր 15 ժամ
48Εσωτερικό Τουρνουά ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ 2017 "Εις μνήμην Παναγιώτη Αναιρούση" 1 օր 16 ժամ
494ο ΠΑΙΔΙΚΟΤΟΥΡΝΟΥΑ ΡΑΠΙΝΤ ΟΠΑΧ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10 1 օր 16 ժամ
50ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ 1 օր 16 ժամ
Advertisement