Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Greece (GRE)

Flag GRE
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
122ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (-16 ΕΤΩΝ) Rapid ΝΙΚΑΙΑΣ 6 ժամ 1 րոպե
22ος ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥ ΣΚΑΚΙΟΥ Α.Π.Ο. "ΚΟΤΙΝΟΥ" (Rapid+Blitz) - Σάββατο 20/1 6 ժամ 53 րոպե
34th International Chess Open Tournament "Vardaris" 7 ժամ 22 րոպե
4ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 2018 15 ժամ 6 րոպե
54ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε.Σ.Π. 'ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ' Σάββατο 20/1 στις 18:30 (e.s.p.maxites@gmail.com) 16 ժամ 1 րոպե
644ο Τουρνουά ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ για παίκτες κάτω του 1900 17 ժամ 2 րոպե
72o ΝΕΑΝΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΡΙΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ 19 ժամ 2 րոպե
8Ατομικά Νεανικά Ρεθύμνου 2018 Α12 21 ժամ 44 րոպե
9Ατομικά νεανικά Ν. Ρεθύμνου 2018 21 ժամ 46 րոպե
10Ατομικά Νεανικά Ρεθύμνου 2018 Α8 21 ժամ 47 րոպե
11Ανοιχτό Πρωτάθλημα Ηλείας Ιονίων νήσων ΕΣΣΠ 2018 21 ժամ 58 րոպե
12Δημοτικό Κ.Κορακιάνας 22 ժամ 13 րոպե
13RAPID ΤΟ ΠΙΟΝΑΚΙ 2018-02 22 ժամ 41 րոպե
1421th European Women's Team Chess Championship 2017 Women Section 1 օր
1515ο open ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ 1 օր 14 ժամ
1613ο Τουρνουά Περιστερίου ΕΝΑΡΞΗ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 1 օր 14 ժամ
171ο Εσωτερικό Νεανικό Πρωτάθλημα "ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ" 1 օր 15 ժամ
1825ο open Σ.Ο.Περιστερίου 1 օր 16 ժամ
197ο BLITZ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 21/01/2018 1 օր 17 ժամ
201ο ΚΑΠΠΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ 22/01/2018-19/02/2018 1 օր 17 ժամ
2111th Triandrias International Open B' Group 2 օր 2 ժամ
2211th Triandrias International Open A' Group 2 օր 2 ժամ
23ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ -14 2 օր 5 ժամ
24167ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΟΝΟ (ΤΕΤΑΡΤΕΣ) 2 օր 16 ժամ
2514o OPEN ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΤΡΙΑΝΤ. ΣΙΑΠΕΡΑ - 14TH TR. SIAPERAS MEMORIAL OPEN CHESS SQUARE (ΜΟΝΟ ΣΑΒΒΑΤΑ) 2 օր 17 ժամ
26!!! ΕΝΑΡΞΗ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ !!! 1ο Οpen Τουρνούα ΤΡΙΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ με ΕΛΟ >1800 2 օր 20 ժամ
27ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΑΙΔΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2018 2 օր 21 ժամ
28Atomika neanika Lasithiou 2018 -Agoria U8 2 օր 21 ժամ
292018 Team Championship ESSTH-CHALK - B Local 2 օր 23 ժամ
30Δημοτικό Λάκώνων 3 օր 3 ժամ
31ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B΄ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 Α ΟΜΙΛΟΣ 3 օր 5 ժամ
32ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B΄ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 Α ΟΜΙΛΟΣ 3 օր 6 ժամ
33OMAΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2018 «ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ» Α ΟΜΙΛΟΣ 3 օր 14 ժամ
34OMAΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2018 «ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ» Β ΟΜΙΛΟΣ 3 օր 14 ժամ
35ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 Β ΟΜΙΛΟΣ 3 օր 14 ժամ
362nd open Evoiki ES Nikos Giamarellos 2018 3 օր 16 ժամ
37KAISSA CAFE BLITZ 242 3 օր 17 ժամ
382ο OPEN ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3 օր 18 ժամ
39ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2018 3 օր 23 ժամ
40ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π.Ο. Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2018 4 օր
41ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 - Β ΟΜΙΛΟΣ Δηλώσεις συμμετοχής μέχρι Σάββατο 6/1/2018 4 օր 13 ժամ
42ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 - Α ΟΜΙΛΟΣ Δηλώσεις συμμετοχής μέχρι Σάββατο 6/1/2018 4 օր 13 ժամ
43ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2018 4 օր 14 ժամ
441o ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Junior ΕΩΣ 10 ΕΤΩΝ 2018 ΚΑΙ Bambini ΕΩΣ 8 ΕΤΩΝ 2018 4 օր 17 ժամ
452018 Team Championship ESSTH-CHALK - POA 4 օր 20 ժամ
468th Blitz N.O. Kalamatas 5 օր
4740th Greek National Women Championship (2017) 5 օր 3 ժամ
482018 International Chess Tournament White Tower 40 years - A group 5 օր 3 ժամ
492018 International Chess Tournament White Tower 40 years - B group 5 օր 3 ժամ
501o Παιδικό Τουρνουά Rapid Α.Ο. Παραδείσου Αμαρουσίου – Σ.Ο Χαλανδρίου Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 5 օր 4 ժամ