Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Latvia (LAT)

Flag LAT
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1VII Janis Mileika Memorial. Tournament "B" 8 ժամ 23 րոպե
2Riga Open Youth Championship A 2017 9 ժամ 6 րոպե
3Riga Open Youth Championship B 2017 9 ժամ 7 րոպե
4Incukalns District Open Rapid Chess Championship 2017 9 ժամ 15 րոպե
5Junioru kauss 1.sp.kl. 28-29.10.17. 10 ժամ 3 րոպե
6Junioru kauss 2.sp.kl. 28-29.10.17. 10 ժամ 3 րոպե
7Liepajas cempionats2017 14 ժամ 7 րոպե
8137 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 25.10.2017. 17 ժամ 49 րոպե
9Junioru kauss 4.sp.kl. 21-22.10.17. 1 օր 11 ժամ
10Junioru kauss 3.sp.kl. 21-22.10.17. 1 օր 11 ժամ
11Junioru kauss iesac. 21-22.10.17. 1 օր 14 ժամ
12Junioru kauss bernu darzs. 21-22.10.17. 1 օր 14 ժամ
13Harija Skujas un Ojara Veihmana pieminas turnirs 23.12.2017. 1 օր 15 ժամ
14XIV Latgale Chess Autumn C 2017 1 օր 16 ժամ
15Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm (RŠS) 20.-22.10.2017. 1 օր 17 ժամ
16XIV Latgale Chess Autumn A 2017 1 օր 17 ժամ
17XIV Latgale Chess Autumn B 2017 1 օր 17 ժամ
18XIV Latgale chess Autumn blitz 2017 2 օր 11 ժամ
19Olaine Open Rapid Chess Championship 2017 2 stage 2 օր 11 ժամ
20Olaine district chess tournament for children- II 21.10.2017. 2 օր 15 ժամ
21VII Janis Mileika Memorial. Tournament "A" 2 օր 16 ժամ
22VII Janis Mileika Memorial. Tournament "C" 2 օր 16 ժամ
23Prata speles Zemgale - 2017 2 օր 16 ժամ
24Prata speles Zemgale - 2017 (2002-2006) 2 օր 16 ժամ
25Prāta spēles Zemgale - 2017 (2007-2010) 2 օր 17 ժամ
26Treniņu turnīrs - Ātrspēles 21.10.2017 2 օր 17 ժամ
27Chess Stars of the Baltic Sea Region 4 օր 14 ժամ
28Latvian Teams Chess Championship 2017 6 օր 19 ժամ
29Malpils District chess championship- 2017 7 օր 15 ժամ
30Daugava Chess Autumn blitz cup (15.10.2017) 8 օր 15 ժամ
31Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 14.-15.10.2017. 8 օր 16 ժամ
32Daugava Chess Autumn rapid cup (14.10. 2017) 9 օր 11 ժամ
33Tematiskais turnīrs - pārsvara realizēšana 14.10.2017. 9 օր 16 ժամ
34Ikmēnēša Tempoturnīrs šahā "Malta - 2017" 10, posms 9 օր 17 ժամ
35IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts (U15, U19) 10 օր 7 ժամ
36IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, (U10, IV. sp.kl.) 10 օր 13 ժամ
37IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, (U10, II. un III. sp.kl.) 10 օր 13 ժամ
38136 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 11.10.2017. 12 օր 9 ժամ
39Latvian Women chess championship 2017 12 օր 20 ժամ
40Ikskile Regional rapid chess cup-II-2017/2018 15 օր 14 ժամ
41Dobeles Āboldienas šaha turnīrs 07.10.2017. 16 օր 10 ժամ
42Rumbas kauss - 2017 16 օր 14 ժամ
43135 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 04.10.2017. 19 օր 9 ժամ
44Latvian students' chess championship 2017/2018 21 օր 12 ժամ
45 Milda Lauberte Memorial Blitz Open 2017 01.10. 22 օր 13 ժամ
46VI Sigulda District Open Rapid Chess Championship 30.09.-01.10 22 օր 16 ժամ
47Tematisks turnīrs- Ātrspēles gambīts 30.09.2017 23 օր 14 ժամ
48VIII Latvian Railway 2017th chess championship (employees) 25 օր 12 ժամ
49134 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 27.09.2017. 26 օր 10 ժամ
50Riga 2017th chess championship 26 օր 16 ժամ
Advertisement