Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Latvia (LAT)

Flag LAT
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1GM Janis Klovans VII memorial cup 7 րոպե
2RTU kauss skolēniem 2016 2 ժամ 9 րոպե
3Latvian chess championship 2017 semifinal 2 ժամ 35 րոպե
4 45th Ceribu kauss final 4 ժամ 20 րոպե
5Latvian championship final-2017 8 ժամ 1 րոպե
6"Junioru kauss" 1.sp.kl. 25.-26.03.2017. 8 ժամ 6 րոպե
7"Junioru kauss" 2.sp.kl. 25.-26.03.2017. 8 ժամ 6 րոպե
8Latvijas 2017. gada vīriešu čempionāta Zemgales reģionālā atlase 8 ժամ 25 րոպե
9Ikskile Regional rapid chess cup-II-2017 9 ժամ 9 րոպե
10Jurmala Chess Festival 10 ժամ 8 րոպե
11Latvijas 2017. gada vīriešu čempionāta Latgales reģionālā atlase 11 ժամ 4 րոպե
12Saulkrasti rapid chess championship 2017 Latvian master Janis Klavins memorial 1 օր 8 ժամ
13European Individual Women Chess Championship 2017 3 օր 12 ժամ
14117 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 22.03.2017. 4 օր 4 ժամ
15Riga Technical University Open 2017 - Tournament A 6 օր 4 ժամ
16Latvian 2017th Youth chess championship (U-18) 7 օր 6 ժամ
17Latvian 2017th Youth chess championship (U-16) 7 օր 6 ժամ
18Latvian 2017th Youth chess championship (U-12) 7 օր 6 ժամ
19Latvian 2017th Youth chess championship (U-14) 7 օր 7 ժամ
20Latvian 2017th Youth chess championship (G-10) 7 օր 7 ժամ
21Latvian 2017th Youth chess championship (U-08) 7 օր 7 ժամ
22Latvian 2017th Youth chess championship (G-16) 7 օր 8 ժամ
23Latvian 2017th Youth chess championship (U-10) 7 օր 8 ժամ
24Latvian 2017th Youth chess championship (G-14) 8 օր 6 ժամ
25Dobeles novada atklātais šaha turnīrs 8 օր 6 ժամ
26Latvian 2017th Youth chess championship (G-12) 8 օր 6 ժամ
27Latvian 2017th Youth chess championship (G-08) 8 օր 8 ժամ
28Latvian 2017th Youth chess championship (G-18) 8 օր 10 ժամ
29Siguldas Valsts gimnazijas atklatais cempionats atraja saha 2017 9 օր 9 ժամ
30LU DF SP 8. championship 2017 12 օր 3 ժամ
31Latvian 2017 senior chess championship 14 օր 3 ժամ
32Junioru kauss 3.sp.kl. 11-12.03.2017 14 օր 8 ժամ
33Junioru kauss iesac.berni 11-12.03.2017 14 օր 8 ժամ
34Junioru kauss iesac.11-12.03.2017 14 օր 8 ժամ
35Junioru kauss 4.sp.kl. 11-12.03.2017 14 օր 8 ժամ
36Balvu novada atklātais šaha turnīrs, Vīrieši 14 օր 10 ժամ
37Balvu novada atklātais šaha turnīrs, Jaunieši 14 օր 10 ժամ
38Balvu novada atklātais šaha turnīrs, Sievietes 14 օր 10 ժամ
39Весенний кубок 13-й Рижской школы-2017 (11-12.03.2017) 14 օր 11 ժամ
40Dundagas novada atklatais cempionats jauniesiem 16 օր 7 ժամ
41Dundagas novada atklātais čempionāts jauniešiem, B turnīrs 16 օր 7 ժամ
42Dundagas novada atklātais čempionāts jauniešiem, C turnīrs 16 օր 7 ժամ
43Riga Technical University Open 2017 - Tournament E 18 օր 3 ժամ
44Riga Technical University Open 2017 - Blitz 21 օր 3 ժամ
45Riga Technical University Open 2017 - Tournament D 21 օր 3 ժամ
46Riga Technical University Open 2017 - Tournament C 21 օր 3 ժամ
47Riga Technical University Open 2017 - Tournament B 21 օր 3 ժամ
48Jurmala Handicap Open 05.03.2017. 21 օր 4 ժամ
49Mikhail Tal memorial 2017 ''A" 21 օր 9 ժամ
50Mikhail Tal memorial 2017 ''B" 1650-2149 21 օր 10 ժամ
Advertisement