Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Latvia (LAT)

Flag LAT
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1"Rezekne-2017, stage 5" 5 ժամ 47 րոպե
2Jauno šahistu festivāls "Maltas pavasaris-2017", C turnīrs 6 ժամ 6 րոպե
3Daugavpils city Celebratory rapid chess tournament (10.06.2017.) 8 ժամ 18 րոպե
4Zviedru šahs 1.sp.kl. un 2.sp.kl. 25.05.17. 8 ժամ 37 րոպե
5Zviedru šahs 25.05.17. 10 ժամ 21 րոպե
6Jauno šahistu festivāls "Maltas pavasaris-2017", B turnīrs 11 ժամ 57 րոպե
7Jauno šahistu festivāls "Maltas pavasaris - 2017", A turnīrs 12 ժամ 22 րոպե
8Ikskile Regional rapid chess cup-III-2017 13 ժամ 39 րոպե
9 Olaine Chess spring 28.05.2017. 14 ժամ 47 րոպե
10Olaines Šaha pavasaris bērniem 27.05.2017. 15 ժամ 2 րոպե
11Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K.Ilyumzhinov Cup’s Liepaja Stage 16 ժամ 3 րոպե
12Riga Technical University Open 2017 - Tournament A 1 օր 4 ժամ
13121 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 24.05.2017. 1 օր 5 ժամ
14Riga Technical University Open 2017 - Tournament C 1 օր 7 ժամ
15Riga Technical University Open 2017 - Tournament D 1 օր 7 ժամ
16Riga Technical University Open 2017 - Tournament E 1 օր 7 ժամ
17Riga Technical University Open 2017 - Blitz 1 օր 7 ժամ
18Zviedru šahs 24.05.17. 1 օր 10 ժամ
19Daugavpils city Celebratory blitz chess tournament (11.06.2017.) 1 օր 12 ժամ
20Dāmu galotnes 1.sp.kl. un 2.sp.kl. 23.05.17. 2 օր 8 ժամ
21Dāmu galotnes 3.sp.kl., 4.sp.kl. un iesācēijem.23.05.17. 2 օր 10 ժամ
22"Juniora kauss 1.sp.kl." 27-28.05.17. 2 օր 11 ժամ
23"Juniora kauss 2.sp.kl." 27-28.05.17. 2 օր 11 ժամ
24Šaha mēnesis Baložos- 2017 3.posms 3 օր 3 ժամ
25Riga Technical University Open 2017 - Tournament B 3 օր 8 ժամ
26CSIT World Sport Games -2017 3 օր 9 ժամ
27"Juniora kauss 3.sp.kl." 20-21.05.17. 3 օր 17 ժամ
28Rēzeknes atklātais senioru čempionāts (21.05.2017) 4 օր 10 ժամ
29"Juniora kauss 4.sp.kl." 20-21.05.17. 4 օր 10 ժամ
30Latgale Spring Cup chess C-2017 4 օր 12 ժամ
31Latgale Spring Cup chess B-2017 4 օր 12 ժամ
32Latgale Spring Cup chess A-2017 4 օր 13 ժամ
33"Junioru kauss" iesācējiem jaunākā grupa 20.-21.05.2017. 4 օր 14 ժամ
34"Junioru kauss" iesācējiem 20.-21.2017. 4 օր 14 ժամ
35Daugava Chess Latvijas Veselības nedēļas šaha turnīrs (04.06.2017) 4 օր 15 ժամ
36Latgale Spring Cup chess blitz-2017 5 օր 8 ժամ
37Liepajas pilsetas atklatais atrspeles cempionats 2017 5 օր 10 ժամ
38Laidņu galotnes 1.sp.kl. un 2.sp.kl. 20.05.17. 5 օր 13 ժամ
39Ikmēneša Tempoturnīrs šahā Malta 2017 5.posms 5 օր 14 ժամ
40Laidņu galotnes iesācēijem, 4.sp.kl., 3.sp.kl. 19.05.17. 6 օր 10 ժամ
41Zirgu galotnes 1.sp.kl. un 2.sp.kl. 18.05.2017 7 օր 8 ժամ
42Torņu galotnes jaunakajā grupā 17.05.17 7 օր 10 ժամ
43Torņu galotnes iesācēije, 4, 3.sp.kl. 17.05.17 7 օր 10 ժամ
44Zirgu galotnes iesācēijem, 4.sp.kl., 3.sp.kl. 18.05.17. 7 օր 10 ժամ
45Torņu galotne turnīrs 1.sp.kl. un 2.sp.kl. 16.05.17. 9 օր 8 ժամ
46Kuldigas NSS atklatais cempionats (2002.-2003.) 9 օր 8 ժամ
47Kuldigas NSS atklatais cempionats (2004.-2005.) 9 օր 8 ժամ
48Kuldigas NSS atklatais cempionats (2006.-2007.) 9 օր 8 ժամ
49Kuldīgas NSS atklātais čempionāts (2008.-2010.) 9 օր 8 ժամ
50Jauniešu kauss 4.sp 22.-23.10.16 9 օր 8 ժամ
Advertisement