Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Peru (PER)

Flag PER
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1I TORNEO TEMÁTICO GAMBITO ATAHUALPA -SUB 08 6 ժամ 36 րոպե
2VI Torneo Interescolar - IEP Alfonso Ugarte Sub 08 8 ժամ 36 րոպե
3VI Torneo Interescolar - IEP Alfonso Ugarte Sub 14 8 ժամ 36 րոպե
4FINAL CAMPEONATO RED ENERGIA DE LIMA 4 finalistas 8 ժամ 36 րոպե
5VI Torneo Interescolar - IEP Alfonso Ugarte Sub 12 8 ժամ 37 րոպե
6VI Torneo Interescolar - IEP Alfonso Ugarte Sub 10 8 ժամ 38 րոպե
7FINAL GRAN COPA IRT MAYO 2017 CAM del 26 de mayo al 4 de junio 9 ժամ 38 րոպե
8JDEN UGEL 07 CATEGORIA C VARONES 14 ժամ 20 րոպե
9JDEN UGEL 07 CATEGORIA C DAMAS 14 ժամ 20 րոպե
10JDEN UGEL 07 CATEGORIA B VARONES 14 ժամ 20 րոպե
11JDEN UGEL 07 CATEGORIA B DAMAS 14 ժամ 21 րոպե
12JDEN UGEL 07 CATEGORIA A VARONES 14 ժամ 21 րոպե
13JDEN UGEL 07 CATEGORIA A DAMAS 14 ժամ 21 րոպե
14JDEN UGEL 07 CATEGORIA 0 DAMAS 14 ժամ 21 րոպե
15JDEN UGEL 07 CATEGORIA 0 VARONES 14 ժամ 22 րոպե
16JDEN 2017 ETAPA UGEL 01 CAT. C VARONES 14 ժամ 50 րոպե
17JDEN 2017 ETAPA UGEL 01 CAT. C DAMAS 14 ժամ 50 րոպե
18JDEN 2017 ETAPA UGEL 01 CAT. A DAMAS 14 ժամ 51 րոպե
19JDEN 2017 ETAPA UGEL 01 CAT. A VARONES 14 ժամ 51 րոպե
20JDEN 2017 ETAPA UGEL 01 CAT. B VARONES 14 ժամ 52 րոպե
21JDEN 2017 ETAPA UGEL 01 CAT. B DAMAS 14 ժամ 52 րոպե
22JDEN 2017 ETAPA UGEL 01 CAT. O VARONES 14 ժամ 59 րոպե
23JDEN 2017 ETAPA UGEL 01 CAT. O DAMAS 14 ժամ 59 րոպե
24I TORNEO TEMÁTICO GAMBITO ATAHUALPA LIBRE 16 ժամ 2 րոպե
25I TORNEO TEMÁTICO GAMBITO ATAHUALPA -SUB 10 17 ժամ 23 րոպե
26XXV JUEGOS DEPORTIVOS INTER FACULTADES PUCP 2017 - Serie B 1 օր 11 ժամ
27XXV JUEGOS DEPORTIVOS INTER FACULTADES PUCP 2017 - Serie A 1 օր 11 ժամ
28TORNEO "OPEN ALFIL DE ORO VIII" (ILO) 25 JUNIO 2017 SUB-08 y SUB-10 3 օր 8 ժամ
29TORNEO "OPEN ALFIL DE ORO VIII" (ILO) 25 JUNIO 2017 SUB-16 y Libre 3 օր 8 ժամ
30TORNEO IRT CLUB DRAGON ALEXANDER - ILO DEL 11 AL 13 AGOSTO 2017 3 օր 9 ժամ
31TORNEO "OPEN ALFIL DE ORO VIII" (ILO) 21 MAYO 2017 SUB-16 y Libre 5 օր 6 ժամ
32TORNEO "OPEN ALFIL DE ORO VIII" (ILO) 21 MAYO 2017 SUB-08 y SUB-10 5 օր 6 ժամ
33GRUPO B GRAN COPA IRT MAYO 2017 CAM del 6 al 21 de mayo (tardes) 5 օր 7 ժամ
34GRUPO A GRAN COPA IRT MAYO 2017 CAM del 6 al 21 de mayo (mañanas) 5 օր 7 ժամ
35II TORNEO INTERCLUBES DE AJEDREZ - ADASUR 2017 Categoría Libre 5 օր 8 ժամ
36I IRT Escuela y Club Ajedrez Surco-Ecasu 2017 9 օր 17 ժամ
37I TORNEO IRT TRUJILLO 2017 Sub 2200 11 օր 21 ժամ
38Campeonato de Ajedrez APESEG 2017 18 օր 7 ժամ
39IV TORNEO DE AJEDREZ PERIBIRF - ADASUR SUB 11 19 օր 8 ժամ
40IV TORNEO DE AJEDREZ PERIBIRF - ADASUR SUB 14 19 օր 8 ժամ
41IV TORNEO DE AJEDREZ PERIBIRF - ADASUR SUB 17 19 օր 8 ժամ
42Torneo Clasificatorio 2017-1 23 օր 13 ժամ
43JDEN Etapa UGEL Hunacayo - C Varones 23 օր 18 ժամ
44JDEN Etapa UGEL Huancayo - C Damas 23 օր 20 ժամ
45JDEN Etapa UGEL Huancayo - B Damas 23 օր 20 ժամ
46JDEN Etapa UGEL Huancayo - B Varones 23 օր 20 ժամ
47JDEN Etapa UGEL Huancayo - A Varones 24 օր 18 ժամ
48JDEN Etapa UGEL Huancayo - A Damas 24 օր 18 ժամ
49TORNEO "OPEN ALFIL DE ORO VIII" (ILO) 30 ABR 2017 SUB-16 y Libre 26 օր 12 ժամ
50TORNEO "OPEN ALFIL DE ORO VIII" (ILO) 30 ABR 2017 SUB-08 y SUB-10 26 օր 12 ժամ
Advertisement