Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Puerto Rico (PUR)

Flag PUR
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1III Juegos de la Mancomunidad Dominicana en Puerto Rico 1 օր 21 ժամ
2Campeonato Juvenil de Puerto Rico 2017 4 օր 16 ժամ
325to. Torneo Estudiantil de Ajedrez Rafael Maria de Labra Superior 9 օր 18 ժամ
425to. Torneo Estudiantil de Ajedrez Rafael Maria de Labra Universitaria (Abierta) 9 օր 18 ժամ
525to. Torneo Estudiantil de Ajedrez Rafael Maria de Labra Intermedia 9 օր 18 ժամ
625to. Torneo Estudiantil de Ajedrez Rafael Maria de Labra Elemental 9 օր 18 ժամ
7Campeonato Por Edades de Puerto Rico 2017 Sub-12 14 օր 18 ժամ
8Campeonato Por Edades de Puerto Rico 2017 Sub-14 14 օր 18 ժամ
9Campeonato Por Edades de Puerto Rico 2017 Sub-8 14 օր 18 ժամ
10Campeonato Por Edades de Puerto Rico 2017 Sub-10 14 օր 18 ժամ
11Campeonato Por Edades de Puerto Rico 2017 Sub-16 14 օր 18 ժամ
12Campeonato Por Edades de Puerto Rico 2017 Sub-18 14 օր 18 ժամ
131er. Escuela Superior Miguel Melendez 16 օր 13 ժամ
14UT. UNIVERSITARIOS 17 օր 21 ժամ
15UT. ESTUDIANTIL 17 օր 21 ժամ
164ta. Copa Amateur de Puerto Rico 21 օր 22 ժամ
175to. Campeonato del Rio Hondo Chess Club 22 օր 15 ժամ
184to. Torneo Abierto de Ajedrez Memorial Narciso Rabell Mendez Grupo A (Abierta) 42 օր 18 ժամ
194to. Torneo Abierto de Ajedrez Memorial Narciso Rabell Mendez Grupo B (U1800) 42 օր 18 ժամ
204to. Torneo Estudiantil de Ajedrez Memorial Narciso Rabell Mendez Superior 43 օր 21 ժամ
214to. Torneo Estudiantil de Ajedrez Memorial Narciso Rabell Mendez Intermedia 43 օր 21 ժամ
224to. Torneo Estudiantil de Ajedrez Memorial Narciso Rabell Mendez Elemental 43 օր 21 ժամ
23Desempate Campeonato Juvenil de Puerto Rico 2016 60 օր 13 ժամ
24Torneo de Ajedrez Blitz Navideño Bajo las Estrellas 62 օր 15 ժամ
25Segundo Torneo Abierto de Ajedrez Navideño Pioneros Boricua 2016 Abierta 70 օր 16 ժամ
261er. Torneo Rapido de Ajedrez Universitario por Equipos 71 օր 19 ժամ
27Campeonato Juvenil de Puerto Rico 2016 77 օր 18 ժամ
28Campeonato Blitz de Puerto Rico 2016 84 օր 17 ժամ
29Campeonato Rapido de Puerto Rico 2016 84 օր 20 ժամ
30Torneo Estudiantil de Ajedrez de Patillas 84 օր 20 ժամ
311st. Bayamon Chess Club IRT Thursday 86 օր 12 ժամ
32JUVENIL MASC - Toneo de Ajedrez Liga AAECA Diciembre 02 2016 86 օր 19 ժամ
33JUVENIL FEM - Toneo de Ajedrez Liga AAECA Diciembre 02 2016 86 օր 19 ժամ
34MINI MASC - Toneo de Ajedrez Liga AAECA Diciembre 02 2016 86 օր 19 ժամ
35SENIOR MASC - Toneo de Ajedrez Liga AAECA Diciembre 02 2016 86 օր 19 ժամ
36MINI FEM - Toneo de Ajedrez Liga AAECA Diciembre 02 2016 86 օր 19 ժամ
37SENIOR FEM - Toneo de Ajedrez Liga AAECA Diciembre 02 2016 86 օր 19 ժամ
38JUNIOR MASC - Toneo de Ajedrez Liga AAECA Diciembre 02 2016 86 օր 19 ժամ
39JUNIOR FEM - Toneo de Ajedrez Liga AAECA Diciembre 02 2016 86 օր 19 ժամ
401 er Torneo de Ajedrez por Equipos de National College Escuelas Superiores 86 օր 21 ժամ
411 er Torneo de Ajedrez por Equipos de National College 86 օր 22 ժամ
425th Saint John's School Chess Tournament High School (10th-12th Grade) 99 օր 18 ժամ
435th Saint John's School Chess Tournament Middle School (7th-9th Grade) 99 օր 18 ժամ
445th Saint John's School Chess Tournament Upper Elementary (4th-6th Grade) 99 օր 18 ժամ
455th Saint John's School Chess Tournament Early Childhood (K-3th Grade) 99 օր 18 ժամ
46Caguas Learning Academy Elemental 114 օր 20 ժամ
47Caguas Learning Academy Superior 114 օր 20 ժամ
48Torneo Distrital de Aguadilla categoria F- 18 - 19 121 օր 16 ժամ
49Torneo Distrital de Aguadilla categoria M- 16 - 17 121 օր 16 ժամ
50Torneo Distrital de Aguadilla categoria M- 14 - 15 121 օր 16 ժամ
Advertisement