Giải/ Nội dung

Sắp xếp theo trình tự

Chọn Liên đoàn: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
SốGiảiCập nhật
1Přebor Prahy školních družstev v rapid šachu 2017/18 kategorie SŠ-3 8 giờ 32 phút
2Kouřim OPEN 2018 C / dorost 8 giờ 48 phút
3Kouřim OPEN 2018 B / starší žáci 8 giờ 48 phút
4Kouřim OPEN 2018 A / mladší žáci 8 giờ 50 phút
5Přebor Prahy školních družstev v rapid šachu 2017/18 kategorie ZŠ-2 10 giờ 10 phút
6Přebor Prahy školních družstev v rapid šachu 2017/18 Kategorie ZŠ-1 10 giờ 15 phút
714. páteční klubový turnaj 11 giờ 10 phút
8Přebor Prahy 2017-2018 - III. třída - skupina 32 12 giờ 15 phút
9Přebor Prahy 2017-2018 - I. třída - skupina 12 12 giờ 21 phút
10Přebor oddílu ŠK Sokol Klatovy 2017-18, blesk2 12 giờ 24 phút
11Přebor Prahy 2017-2018 - III. třída - skupina 33 12 giờ 27 phút
12CHESS LADY 2018 12 giờ 53 phút
13Přebor družstev okresu Jeseník-zákl.část 2017/2018 13 giờ 22 phút
14Přebor oddílu ŠK Karviná 13 giờ 48 phút
15Krajský přebor škol kategorie B 13 giờ 51 phút
16Krajský přebor škol kategorie A 13 giờ 51 phút
17Krajský přebor škol kategorie C 13 giờ 53 phút
18Oddílový přebor ŠO TJ Košutka Plzeň, o.s. 2017/18 14 giờ 21 phút
193. liga - Frýdek-Místek, Městská liga mládeže 14 giờ 41 phút
202. liga - Frýdek-Místek, Městská liga mládeže 14 giờ 41 phút
211. liga - Frýdek-Místek, Městská liga mládeže 14 giờ 42 phút
22Extraliga - Frýdek-Místek, Městská liga mládeže 14 giờ 42 phút
2322. ročník memoriálu J. Kříže a Z. Zdobiny “BAKOVSKÉ DVOJICE“ 14 giờ 45 phút
24Jihočeský šach. svaz, 2. divize, skupina o postup 15 giờ 19 phút
25Přebor Prahy 2017-2018 - II. třída - skupina 21 16 giờ 25 phút
26Open Praha 2018 - A 17. rocnik mezinarodniho sachoveho festivalu 16 giờ 31 phút
27Klubovní přebor SK Šachy Clumec v rapidu 2018 16 giờ 39 phút
28Přebor žáků základních škol Prahy 19 Turnaj A - 2. stupeň ZŠ 17 giờ 4 phút
29Přebor žáků základních škol Prahy 19 Turnaj B - 1. stupeň ZŠ 17 giờ 6 phút
30Open Praha 2018 - B 17. rocnik mezinarodniho sachoveho festivalu 18 giờ 17 phút
31Memoriál Tomáše Baštince C národní OPEN 20 giờ 57 phút
32Memoriál Tomáše Baštince B FIDE turnaj 21 giờ 47 phút
33Memoriál Tomáše Baštince A FIDE turnaj 21 giờ 48 phút
34Přebor Prahy 2017-2018 - I. třída - skupina 11 23 giờ 1 phút
35Jihočeský šach. svaz; 3. divize, skupina Západ 23 giờ 23 phút
36Přebor Prahy 2017-2018 - III. třída - skupina 31 23 giờ 51 phút
37Olympia memoriál F. Zabloudila při SK Roayl České Budějovice, 3. ročník 1 ngày 9 giờ
38Krajské kolo přeboru školních družstev 2017/2018 (ÚKSS) - kat. Střední školy 1 ngày 10 giờ
39Krajské kolo přeboru školních družstev 2017/2018 (ÚKSS) kat.ZŠ a vícel. gymnázia 1 ngày 10 giờ
40Krajské kolo přeboru školních družstev 2017/2018 (ÚKSS)- kat. Základní školy 1 ngày 10 giờ
41Přebor oddílu 2017/2018 Nový Bor Finálová skupina A 1 ngày 10 giờ
42Přebor oddílu 2017/2018 Nový Bor Finálová skupina B 1 ngày 10 giờ
43Kobyliský koník 2017-2018 3. turnaj 1 ngày 10 giờ
44Přebor škol v šachu - MČR školních týmů, jihomoravské krajské kolo Kategorie 1. stupeň ZŠ 1 ngày 11 giờ
45O putovní pohár SVČ (Leden 2018) 1 ngày 13 giờ
46Klubový přebor ŠO TJ Velká Polom 2017/2018 1 ngày 14 giờ
47Přebor škol krajské finále MKŠS Krnov kategorie B 6.-9. ZŠ a nižších ročníků víceletých gymnázií 1 ngày 18 giờ
48Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2018 skupina B 1 ngày 19 giờ
49Přebor Prahy 2017-2018 - Přeborová skupina 1 ngày 21 giờ
501. liga mládeže 2017-2018, skupina B 2 ngày 9 giờ