Giải/ Nội dung

Sắp xếp theo trình tự

Chọn Liên đoàn: Georgia (GEO)

Flag GEO
SốGiảiCập nhật
1GEO CF Cup 2017 U12 Boys 3 giờ 44 phút
2GEO CF Cup 2017 U12 Girls 3 giờ 50 phút
3GEO CF Cup 2017 U10 Boys 3 giờ 51 phút
4GEO CF Cup 2017 U10 Girls 4 giờ 36 phút
5GEO CF Cup 2017 U8 Girls 4 giờ 40 phút
6GEO CF Cup 2017 U8 Boys 4 giờ 42 phút
7''ნანა იოსელიანის თასი-2017'' 7 giờ 9 phút
8Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open B) 2 ngày 5 giờ
9Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open A) 3 ngày 2 giờ
10Open Rustavi Sunday (Blitz-59) 5 ngày 1 giờ
11European Individual Chess Championship 2018 5 ngày 2 giờ
12საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 5 ngày 3 giờ
13საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიებზე 5 ngày 6 giờ
14საკვალიფიკაციო ტურნირი 6 ngày 10 giờ
15Open Rustavi Sunday (Blitz-58) 12 ngày 2 giờ
16Qual Tournament for II-I-ok cat - 13 12 ngày 7 giờ
17Qual Tournament for IV-III cat-21 12 ngày 8 giờ
18"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 10 წლამდე გუნდებს შორის 13 ngày 6 giờ
19"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 7 წლამდე გუნდებს შორის 13 ngày 7 giờ
20"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 8 წლამდე გუნდებს შორის 13 ngày 9 giờ
21საჭადრაკო კლუბი "ნანა"-ს პირველობა მოყვარულთა შორის 14 ngày 3 giờ
22Open Rustavi Sunday (Blitz-57) 19 ngày
235 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 19 ngày 4 giờ
244 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 19 ngày 4 giờ
25Qual Tournament for III-IV cat-20 19 ngày 8 giờ
26GEO 77th Ch (I League) 21 ngày 7 giờ
27Open Rustavi Sunday (Blitz-56) 26 ngày 4 giờ
28Qual Tournament for II cat-12 26 ngày 7 giờ
29Qual Tournament for I cat, ok -12 26 ngày 7 giờ
30Qual Tournament for III-IV cat-19 26 ngày 8 giờ
31ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 26 ngày 9 giờ
32ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე გოგონათა შორის 26 ngày 9 giờ
33მარათონული ბლიც ტურნირი (30 ქულამდე) 31 ngày 20 giờ
34Open Rustavi Sunday (Blitz-55) 33 ngày 3 giờ
35აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 33 ngày 4 giờ
36აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 33 ngày 4 giờ
37T.Lomaia mem - OPEN-B-G-14-16 37 ngày 3 giờ
38T.Lomaia mem -B-G-10 37 ngày 3 giờ
39T.Lomaia mem -B-G-12 37 ngày 5 giờ
40T.Lomaia mem -B-G-8 37 ngày 6 giờ
41აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორიაზე (2017) 39 ngày 2 giờ
42აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორიაზე (2017) 39 ngày 2 giờ
43Open Rustavi Sunday (Blitz-54) 40 ngày 1 giờ
44აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) 40 ngày 4 giờ
45"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - მამაკაცთა შორის 44 ngày 3 giờ
46"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - ქალთა შორის 44 ngày 3 giờ
47"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 44 ngày 3 giờ
48"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 44 ngày 3 giờ
49"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 44 ngày 3 giờ
50"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 44 ngày 3 giờ
Advertisement