Giải/ Nội dung

Sắp xếp theo trình tự

Chọn Liên đoàn: Mongolia (MGL)

Flag MGL
SốGiảiCập nhật
1РЦНК-2017 1 ngày 7 giờ
2РЦНК-2017 17-18 эмэгтэй 1 ngày 7 giờ
3РЦНК-2017 13-16 эрэгтэй.эмэгтэй 1 ngày 8 giờ
4РЦНК-2017 11-12 эрэгтэй,эмэгтэй 1 ngày 8 giờ
5РЦНК-2017 9-10 эрэгтэй 1 ngày 8 giờ
6РЦНК-2017 9-10 эмэгтэй 1 ngày 8 giờ
7РЦНК-2017 7-8 эрэгтэй 1 ngày 8 giờ
8РЦНК-2017 7-8 эмэгтэй 1 ngày 8 giờ
9РЦНК-2017 6-эмэгтэй 1 ngày 8 giờ
10РЦНК-2017 6 нас эрэгтэй БГД- 40-р сургууль 1 ngày 8 giờ
11Уран нүүдэл 2017.11.18 2 ngày 2 giờ
12хэрлэн сум шатар сонирхогчдын аймгийн аварга 2 ngày 3 giờ
13сургуулийн АШТэмцээн 4-5 анги 3 ngày 4 giờ
14МАНДАЛГОВЬ-2017 ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН ЭРЭГТЭЙ 5 ngày 2 giờ
15Улсын их хурлын гишүүн Д.Лүндээжанцангийн нэрэмжит Тэмүүлэл-2017 шатрын тэмцээн 9 ngày
16ФДМЭ, Д.Цэлмүүний нэрэмжит шатрын тэмцээн C ангилал 9 ngày 1 giờ
17ФДМЭ, Д.Цэлмүүний нэрэмжит шатрын тэмцээн B ангилал 9 ngày 1 giờ
18Болд группын 20 жилийн ойн нэрэмжит салбаруудын аварга шалгаруулах тэмцээн 9 ngày 3 giờ
19Максмалл топ бүлэг - 2017 шатрын тэмцээн 10 ngày 2 giờ
20MAXMALL-н топ бүлэг - 2017 шатрын тэмцээн (эм) 10 ngày 2 giờ
21Шилдэг 100 өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 11 ngày 3 giờ
22Монгол-Америкийн хамтарсан ЭРДМИН ХХК -ийн нэрэмжит ШАТРЫН НЭЭЛТТЭЙ тэмцээн 14 ngày 6 giờ
23П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит тэмцээн 9-10 эм 14 ngày 22 giờ
24МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 11-12 нас эр 14 ngày 22 giờ
25МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 12 нас эмэгтэй 14 ngày 22 giờ
26МУГД П.Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 8 нас эр 14 ngày 22 giờ
27МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 7-8 нас эмэгтэй 14 ngày 23 giờ
28МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 6 нас 14 ngày 23 giờ
29МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 12 нас эмэгтэй 15 ngày 23 giờ
30МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 13-18 нас Open 16 ngày 1 giờ
31МУГД П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 9-10 нас Open 16 ngày 1 giờ
32Хэнтий аймгийн 2018 оны шатрын аварга шалгаруулах хагас шигшээ тэмцээн Насанд хүрэгчид (эрэгтэй) 16 ngày 3 giờ
33Хэнтий аймгийн 2018 оны Шатрын аварга шалгаруулах хагас шигшээ тэмцээн насанд хүрэгчид (Эмэгтэй) 16 ngày 3 giờ
34Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөр үеийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 7-8 нас охид 16 ngày 3 giờ
35П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 11-12 нас эр 17 ngày 8 giờ
36П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 6 нас 17 ngày 18 giờ
37П. Жигжидсүрэнгийн нэрэмжит өсвөрийн тэмцээн 11-12 нас эм 17 ngày 18 giờ
38Хэнтий аймгийн 2018 оны АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 9-10 нас хөвгүүд 18 ngày 1 giờ
39Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөрийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 17-18 охид 18 ngày 1 giờ
40Хэнтий аймгийн 2018 оны АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 15-16 нас хөвгүүд 18 ngày 1 giờ
41Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөрийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 15-16 охид 18 ngày 1 giờ
42Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 13-14 нас хөвгүүд 18 ngày 1 giờ
43Хэнтий аймгийн 2018 оны АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 9-10 нас охид 18 ngày 1 giờ
44Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөрийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 17-18 хөвгүүд 18 ngày 1 giờ
45Хэнтий аймгийн 2018 оны Өсвөрийн АВАРГА шалгаруулах шатрын тэмцээн 13-14 охид 18 ngày 1 giờ
46Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 7-8 нас хөвгүүд 18 ngày 1 giờ
47Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 11-12 нас охид 18 ngày 1 giờ
48Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 11-12 нас хөвгүүд 18 ngày 1 giờ
49Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 6 хүртэлх нас хөвгүүд 18 ngày 1 giờ
50Хэнтий аймгийн 2018оны Өсвөрийн аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 6 хүртэлх нас охид 18 ngày 1 giờ
Advertisement