Chọn Liên đoàn    ECU Logo

Giải/ Nội dung

Sắp xếp theo trình tự

Chọn Liên đoàn: Ukraine (UKR)

Flag UKR
SốGiảiCập nhật
15-й командний кубок Поділля (Вінниця) 2 giờ 16 phút
2Кубок Федерації шахів Херсонської області (класична гра) 2 giờ 54 phút
3The semi-final of the Ukrainian championship in classical chess among boys till 7 giờ 41 phút
4The semi-final of the Ukrainian championship in classical chess among girls till 7 giờ 41 phút
5Чемпіонат України з шахів серед юнаків до 16 років - півфінал 7 giờ 47 phút
6Вінницькі Веремії - 2017 (Вінниця) 10 giờ 11 phút
7Фінал Чемпіонату Мукачева з класичних шахів - 2017 10 giờ 44 phút
8Чемпіонат України з шахів серед дівчат до 16 років - півфінал 15 giờ 51 phút
9"Open blitz Chess School - 2017" №2 1 ngày 3 giờ
10Відкритий чемпіонат Львівської області серед чоловіків та жінок 1 ngày 5 giờ
11"Кубок Киева – 2017" по быстрым шахматам, детская лига. (9-й турнир) 1 Лига 1 ngày 5 giờ
12"Kyiv chess cup -2017" rapid chess, children's league (9th tournament) major league 1 ngày 6 giờ
13Першість шахової школи Василя Іванчука на 1 розряд 1 ngày 6 giờ
14Першість шахової школи Василя Іванчука на 2 розряд 1 ngày 6 giờ
15Полуфинал Кубка ДЮСШ (блиц) 2017 1 ngày 7 giờ
16"Кубок Киева – 2017" по быстрым шахматам, детская лига. (9-й турнир) 2 Лига 1 ngày 7 giờ
17Кваліфікаційний турнір з нормою 1-го розряду ШК "Гамбіт" 1 ngày 9 giờ
18Кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду ШК "Гамбіт" 1 ngày 10 giờ
19Спартакіада учнів навчальних закладів м. Чорноморська 2017-2018 н.р. з шашок 3 ngày 5 giờ
20Осінні канікули - 2017 5 ngày 10 giờ
21Фінал Чемпіонату Івано-Франківської області 2017 року Бліц (В16), присвячений Дню Української Писемності та Мови 8 ngày 1 giờ
22Открытый квалификационный турнир 2 разряда, Шахова Школа 8 ngày 4 giờ
23Открытый квалификационный турнир 3 разряда, Шахова Школа 8 ngày 4 giờ
24Квалификационный турнир 4 разряда и безразрядников, "Шахова Школа" 8 ngày 4 giờ
25St. Michael's Cup - Group A 8 ngày 5 giờ
26VI етап Кубка області "Юні таланти" 8 ngày 6 giờ
27Чемпіонат ГО " ВОЛИНСЬКА ШАХОВА ФЕДЕРАЦІЯ " з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 16 та до 18 років 8 ngày 7 giờ
28Фінал Чемпіонату Івано-Франківської області 2017 року зі Швидких Шахів (В16), присвячений Дню Української Писемності та Мови 8 ngày 7 giờ
29Рапід Жмеринка 8 ngày 8 giờ
30 Championship of Nikolaev region semifinal - 2017 8 ngày 8 giờ
31Відкритий чемпіонат Миколаївської області з шахів 2017 року серед чоловіків (півфінал) 8 ngày 8 giờ
32St. Michael's Cup - Group B 8 ngày 8 giờ
33St. Michael's Cup - Group B 8 ngày 11 giờ
34OPZ Blitz stage 8 2017 9 ngày
35Фінал Чемпіонату Івано-Франківської області 2017 року зі Класичних Шахів (В16), присвячений Дню Української Писемності та Мови 9 ngày 3 giờ
36Листопадові Львівські Традиції (з нормами мм,жмг,жмм) 9 ngày 23 giờ
37November Lviv Tradition (IM-group A) 9 ngày 23 giờ
38Чемпіонат ГО " ВОЛИНСЬКА ШАХОВА ФЕДЕРАЦІЯ " з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 16 та до 18 років 10 ngày
39Осінь-2017 турнір "серед 2-1 розрядів" Вінниця 11 ngày 9 giờ
40Меморіал Богатирчука - А 15 ngày
41Відкрита першість м.Кам"янка-Бузька 15 ngày 4 giờ
42Кваліфікаційний турнір (м. Миколаїв) 15 ngày 5 giờ
43Кваліфікаційний турнір на виконання IІ розряду м. Львів 15 ngày 5 giờ
44Кваліфікаційний турнір з нормою 1 розряду (м.Миколаїв) 15 ngày 5 giờ
45Ukraine Chess Championship - 2017 (Boys - 14) semifinal 15 ngày 5 giờ
46Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2017-2018 р.р.) серед юнаків до 14 років 15 ngày 5 giờ
47KIEV CHESS CENTER (Rapid, 2017-11-05) 15 ngày 5 giờ
48Ukraine Chess Championship - 2017 (Girls - 14) semifinal 15 ngày 6 giờ
49Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2017-2018 р.р.) серед дівчат до 14 років 15 ngày 6 giờ
50Чемпіонат МДЮСШ№6 серед 3-их розрядів 15 ngày 7 giờ
Advertisement