Wybór federacji    ECU Logo

Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Armenia (ARM)

Flag ARM
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
12-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 9 Hours 44 Min.
21-ին կարգի որակավորման մրցաշար - Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 10 Hours 20 Min.
3Tsaghkadzor Open 2017 - A 11 Hours 35 Min.
42nd Category Tournament/Ch.H. 11 Hours 41 Min.
5«64» շախմատի դպրոցի IV կարգի որակավորման մրցաշար 12 Hours 6 Min.
6Tsaghkadzor Open 2017 - B 12 Hours 23 Min.
72-րդ կարգ .Աջափնյակ 25.11.2017 12 Hours 59 Min.
8 Դավթաշենի շախմատի դպրոց Խառը մրցաշար 13 Hours 10 Min.
94-րդ Կարգի որակավորման մրցաշար ք.Վեդի 13 Hours 27 Min.
104-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Ա խումբ-15:00 13 Hours 33 Min.
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Բ խումբ-16:30 13 Hours 35 Min.
123-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 13 Hours 56 Min.
13CLASSIFICATION FOR I CATEGORY 1 Days 13 Hours
14A.Anastasyan Memorial - blitz 2 Days 14 Hours
15 ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Բ խումբ 17:30 3 Days 9 Hours
16ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Ա խումբ 16:30 3 Days 9 Hours
17Արաբկիրի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 3 Days 14 Hours
18Որակավորման մրցաշար III կարգի համար:Նուբարաշենի շախմատի դպրոց 4 Days 18 Hours
19Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Բաղրամյան 4 Days 18 Hours
20T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 5 Days 15 Hours
21Ընկերական մրցախաղ՝ Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց 6 Days 9 Hours
22Շիրակի մարզի 1/4 առաջնություն 6 Days 14 Hours
234-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիրի շախմատի դպրոց 6 Days 16 Hours
24Երևանի շախմատի դպրոցների թիմային առաջնություն 7 Days 11 Hours
253rd Categori Tournament-CH 7 Days 13 Hours
26II կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 9 Days 12 Hours
27T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 9 Days 19 Hours
283-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 11 Days 14 Hours
29Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Արմավիր 12 Days 11 Hours
30Սյունիքի մարզի կայծակնային շախմատի 2-րդ առաջնություն 12 Days 14 Hours
31Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն / 12 տ. / 12 Days 19 Hours
32Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն /10 տ. / 12 Days 20 Hours
334-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Բ 18 : 00 13 Days 12 Hours
34 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Ա 16 : 00 13 Days 12 Hours
35Kotayqi marz 12-rd olimpiada Abovyani taratsashrjanayin phul 13 Days 13 Hours
36<<Շախմատի ակադեմիայի գավաթ>> արագ շախմատ IVփուլ 13 Days 14 Hours
3712-ая шахматная олимпиада среди школьников 13 Days 20 Hours
38CLASSIFICATION FOR II CATEGORY 15 Days 14 Hours
39ՆՀՏ - արագ շախմատ 18 Days 12 Hours
404-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (2-րդ խումբ - 14:15) 18 Days 16 Hours
414-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (1- ին խումբ 13:00 ) 18 Days 16 Hours
423-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. Աջափնյակ 18 Days 20 Hours
43Chess School of Abovyan is 10 year! 19 Days 11 Hours
44T. Petrosyan Chess House 1/2 F. /Rapid-3 19 Days 15 Hours
45T. Petrosyan Chess House 1/2 F. 20 Days 11 Hours
464rd Category Tournament /Ch.H. 20 Days 16 Hours
47CLASSIFIKATION FOR IV CATEGORY 20 Days 17 Hours
48Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Մասիսի տարածաշրջան 21 Days 14 Hours
49Շիրակի մարզի 1/8 առաջնություն III կարգայիններ 21 Days 19 Hours
50Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 1-ին կարգայինների մրցաշար 22 Days 4 Hours
Advertisement