Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Armenia (ARM)

Flag ARM
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
12nd Yerevan Open 2 Hours 15 Min.
2Autumn - 2017 17 Hours 44 Min.
33 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 19 Hours 6 Min.
4T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-1 19 Hours 42 Min.
54 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 20 Hours 45 Min.
6Հայաստանի Անկախության օրվան նվիրված արագ շախմատ (վետերաններ) 1 Days
7IV կարգի որակավորման մրցաշար 1 Days 19 Hours
8Tournament dedicated to Independence Day 1 Days 21 Hours
9Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 1 Days 23 Hours
10Անկախության 26-րդ տարեդարձին նվիրված մրցաշար Նուբարաշեն շախմատի մարզադպրոց 2 Days 19 Hours
111 5 Days 19 Hours
12Լևոն և Կարեն Գրիգորյանների 70-ամյակին նվիրված հուշամրցաշար 11 Days 23 Hours
13Տ. Պետրոսյանի անվ. շախմատի մարզադպրոցի առաջնություն 2017թ. 17 Days
14ՀՀ նախագահի` "Հաշմանդամություն ունեցող լավագույն մարզիկ" մրցանակի համար 22 Days
15ՀՀ Վետերան շախմատիստների /50+/արագ շախ. թիմային միջմարզային գավաթի 27 Days
16Անդրանիկ Մարգարյանի հիշատակին նվիրված կայծակնային մրցաշար 29 Days 21 Hours
17T. Petrosyan Chess House 1/4 F. 29 Days 22 Hours
18Lazr Sargsyani hushamrcashar 30 Days 21 Hours
19Ուսումնամարզական մրցաշար 30 Days 22 Hours
20ՆԱՐՎԱ շախմատի դպրոցի կիսաեզրափակիչ բաց առաջնություն 31 Days 1 Hours
2178th Armenian CH The 1st League 31 Days 21 Hours
224-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 32 Days 22 Hours
23Abovyan OPEN-2017 40 Days 20 Hours
24T. Petrosyan Chess House 1/8 F 44 Days 23 Hours
25ՀՀ կույր շախմատիստների առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 46 Days 23 Hours
26Ամառային որակավորման մրցաշար II կարգայիններ 51 Days
27Armenian Women's CH. The 1st League 52 Days 17 Hours
28Գեղարքունիքի մարզի 1-ին կարգի մրցաշար 53 Days 20 Hours
29Ամառային որակավորման մրցաշար IV կարգի համար 55 Days 23 Hours
3010-րդ համաՀՄԸՄ-ական խաղեր /շախմատ/ 56 Days 1 Hours
312-rd kargi vorakavorman mrcashar - Sevan 60 Days 1 Hours
32Հայաստանի վետերանների 2017թ․ առաջնություն (50+) 62 Days 17 Hours
33Հայաստանի վետերանների 2017թ․ առաջնություն (65+) 62 Days 17 Hours
34Lake Sevan 2017 62 Days 22 Hours
35CLASSIFKATION FOR 1st CATEGORY 63 Days 23 Hours
36Արագ շախմատ Ավանի թիմի և ոստիկանության միջև 64 Days 18 Hours
37Շախմատի համաշխարհային օրվան նվիրված արագ շախմատի մրցաշար /Ա խումբ/ 64 Days 20 Hours
38Շախմատի համաշխարհային օրվան նվիրված արագ շախմատի մրցաշար /Բ խումբ / 64 Days 21 Hours
39T. Petrosyan Chess House 1/16 F. 65 Days 23 Hours
40Stepan Avagyan Memorial 2017 U18 74 Days 22 Hours
41Stepan Avagyan Memorial 2017 U12 74 Days 22 Hours
42Stepan Avagyan Memorial 2017 U10 74 Days 23 Hours
434 կարգի որակավորման մրցաշար - Շենգավիթ Խումբ Բ 76 Days 23 Hours
44ՄԱՐԶԱԴՊՐՈՑԻ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ 76 Days 23 Hours
45CLASSIFICATION FOR 2nd CATEGORY 76 Days 23 Hours
464 կարգի որակավորման մրցաշար - Շենգավիթ Խումբ Ա 77 Days 1 Hours
47Գյումրու շախմատի մարզադպրոցի առաջնության կիսաեզրափակիչ I կարգայիններ 77 Days 1 Hours
4805.07.2017 79 Days 21 Hours
49Stepan Avagyan Memorial 2017 - Blitz 80 Days 3 Hours
50ՆՀՏ - եզրափակիչ 80 Days 16 Hours
Advertisement