Wybór federacji    ECU Logo

Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Catalonia (CAT)

Flag CAT
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1XXI Open Ideal Clave 2 Hours 21 Min.
2Campionat Absolut de Barcelona (170019) 2 Hours 30 Min.
3Campionat Territorial del Baix Llobregat (170021) 2 Hours 32 Min.
4Campionat Territorial del Barcelones (170020) 2 Hours 34 Min.
5Obert Tardor Tàrrega 2017 3 Hours 20 Min.
6Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - II 3 Hours 30 Min.
7Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - I 3 Hours 31 Min.
8Campionat Individual Absolut de Girona (170032) 4 Hours 2 Min.
9I TORNEIG TARDOR GERUNDA "OPEN" 4 Hours 44 Min.
10XV Obert Internacional "Ciutat de Cervera" 5 Hours 33 Min.
11VI Obert Escacs del Moianes 2017 (167224) [A,B,C,D - trams d'Elo; G=Bages; O=Osona; L=local] 6 Hours 27 Min.
12VI​ ​Circuit​ ​de ​Ràpides​ ​de tardor del Tres Peons Llampec 3'+2" 7 Hours 52 Min.
13XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup A Code:165440 9 Hours 22 Min.
14XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup B Code:165441 9 Hours 34 Min.
15XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup C 9 Hours 47 Min.
16XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup D 10 Hours 4 Min.
17IX Obert d'escacs de base "Vila de Gràcia" 10 Hours 8 Min.
18Fase prèvia de Veterans de Barcelona 2017 10 Hours 40 Min.
19II Open Club d'Escacs Barcelona 12 Hours 4 Min.
20XIX Social Actiu Sant Martí 2017 1 Days 9 Hours
21XVII OPEN D'ESCACS ACTIU FESTA MAJOR DE SANT ADRIA 2017 2 Days 4 Hours
22XXV Open d'Escacs Actius Vallfogona de Balaguer Code: 167102 2 Days 6 Hours
23III Tancat Sant Boi 2017 Grup C -ELO < 1750- Event code 168145 2 Days 9 Hours
24I TORNEIG TARDOR GERUNDA 2 Days 9 Hours
25III Tancat Sant Boi 2017 Grup D -ELO < 1800 SUB12 Event code 168146 2 Days 10 Hours
26III Tancat Sant Boi 2017 Grups B1 i B2 -ELO 1750 a 2150- Event code 168144 2 Days 11 Hours
27III Tancat Sant Boi 2017 Grup A -Norma MC- Event code 168143 2 Days 11 Hours
28XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup B (165443) 3 Days 5 Hours
29XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup A (165442) 3 Days 5 Hours
30XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup C 3 Days 5 Hours
31V Open Internacional Escacs Rapids Escola Escacs Osona 2017 (165423) 3 Days 6 Hours
32Llampec de La Gleva 2017 3 Days 7 Hours
33IV Torneig Escolar d'Escacs de Cervera 3 Days 7 Hours
34IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR Torneig Tancat Subdividit en 3 grups de 10 jugadors 3 Days 8 Hours
35VI​ ​Circuit​ ​de ​Ràpides​ ​de tardor del Tres Peons Llampec 10' 4 Days 2 Hours
36XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP ESPINETS 4 Days 4 Hours
37XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP B 4 Days 4 Hours
38XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP A 4 Days 4 Hours
39Ve ChessPizza 20:00 4 Days 7 Hours
40XXXV Social Sant Martí 2017 6 Days 7 Hours
41IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR 7 Days 1 Hours
42IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR 7 Days 1 Hours
43IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR 7 Days 1 Hours
44XIV Diada 11 de Setembre d'Escacs Actius 8 Days 6 Hours
45VI​ ​Circuit​ ​de ​Ràpides​ ​de tardor del Tres Peons Llampec 5' 8 Days 6 Hours
46III Tancat Escacs del Moianes 2017 de norma de Mestre Catala (167225) 8 Days 8 Hours
47X Torneig Internacional d'Escacs Ciutat de Sabadell 2017- GRUP A 8 Days 23 Hours
481r Torneig d'Escacs Pontos "Sub 12" 9 Days 4 Hours
49X Torneig Internacional d'Escacs Ciutat de Sabadell 2017- GRUP C 9 Days 5 Hours
50X Torneig Internacional d'Escacs Ciutat de Sabadell 2017- GRUP B 9 Days 5 Hours
Advertisement