Wyb√≥r federacji    ECU Logo

Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Tbilisi U16 Ch Open 35 Minutes
2European Individual Chess Championship 2018 1 Hours 8 Min.
3აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 16 წლამდე გოგონათა შორის 17 Hours 15 Min.
4Zugdidi U-12B ch (I League) 17 Hours 29 Min.
5აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 12 წლამდე გოგონათა შორის 17 Hours 33 Min.
6Zugdidi U-20 ch (I League) 18 Hours 51 Min.
7Zugdidi U-8B ch (I League) 18 Hours 51 Min.
8Zugdidi U-14G ch (I League) 19 Hours 23 Min.
9აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 16 წლამდე ჭაბუკთა შორის 19 Hours 57 Min.
10აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 20 Hours 2 Min.
11GEO Women 75th Ch 20 Hours 16 Min.
12იმერეთის ჩემპიონატი 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 20 Hours 24 Min.
13იმერეთის ჩემპიონატი 16 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 20 Hours 37 Min.
14იმერეთის ჩემპიონატი 12 წლამდე გოგონათა შორის 20 Hours 38 Min.
15იმერეთის ჩემპიონატი 8 წლამდე გოგონათა შორის 23 Hours 19 Min.
16აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 7 წლამდე ჭაბუკთა შორის 23 Hours 47 Min.
17აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 23 Hours 47 Min.
18იმერეთის ჩემპიონატი 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 23 Hours 50 Min.
19Zugdidi U-8G ch (I League) 1 Days 16 Hours
20Open Rustavi Sunday (Blitz-68) 1 Days 17 Hours
21Blitz Open 1 Days 23 Hours
22European - ACP Women Rapid Championship 2018 2 Days 4 Hours
23European - ACP Women Blitz Championship 2018 2 Days 4 Hours
24აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 8 წლამდე გოგონათა შორის 2 Days 23 Hours
25აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 7 წლამდე გოგონათა შორის 2 Days 23 Hours
26Geo Sch Ch U11 Boys 5 Days 23 Hours
27Geo Sch Ch U13 Open 6 Days
28Geo Sch Ch U11 Girls 6 Days
29Geo Sch Ch U9 Boys 6 Days 1 Hours
30Geo Sch Ch U9 Girls 6 Days 1 Hours
31Geo Sch Ch U7 Open 6 Days 1 Hours
32აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 14 წლამდე ჭაბუკთა შორის 10 Days 23 Hours
33აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 10 Days 23 Hours
34აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 18 წლამდე ჭაბუკთა შორის 11 Days
35აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 14 წლამდე გოგონათა შორის 11 Days
36აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 10 წლამდე გოგონათა შორის 11 Days
37აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 18 წლამდე გოგონათა შორის 13 Days 21 Hours
38GEO G-20 Ch 2018 15 Days
39GEO B-20 Ch 2018 15 Days
40საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიაზე 15 Days 23 Hours
41საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 15 Days 23 Hours
42Qual Tournament for II , I , o/k cat-1 16 Days
432-3 თანრიგი (2-3 თებერვალი) 16 Days 16 Hours
445 თანრიგი (3-4 თებერვალი) 16 Days 16 Hours
454-5 თანრიგი (3-4 თებერვალი) 16 Days 16 Hours
464 თანრიგი (3-4 თებერვალი) 16 Days 16 Hours
47სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი ჭადრაკში 11 წლის ჭაბუკები და გოგონები 20 Days 1 Hours
48სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი ჭადრაკში 9 წლის ჭაბუკები 20 Days 22 Hours
49სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი ჭადრაკში 15 და 13 წლის ჭაბუკები და გოგონები 20 Days 22 Hours
50სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი ჭადრაკში 7 წლის ჭაბუკები და გოგონები 21 Days