Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1XII Poti International Chess Festival Open A 12 Days 2 Hours
2საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2017" - 14-16 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 29 Days 14 Hours
3საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2017" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 29 Days 14 Hours
4საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2017" - 10 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 29 Days 14 Hours
5საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2017" - 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 29 Days 15 Hours
6International Festival "Black Sea Dolphin-2017" U14 35 Days 14 Hours
7International Festival "Black Sea Dolphin-2017" U10 35 Days 15 Hours
8International Festival "Black Sea Dolphin-2017" U08 35 Days 15 Hours
9International Festival "Black Sea Dolphin-2017" U12 35 Days 16 Hours
10''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2017" - ქალთა და მამაკაცთა შორის 44 Days 11 Hours
11''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2017" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 44 Days 11 Hours
12''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2017" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 44 Days 11 Hours
13''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2017" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 44 Days 11 Hours
14''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2017" - 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 44 Days 11 Hours
15Irakli Lolua Memorial 2017 Blitz Maraton (30 score) 45 Days 3 Hours
16Irakli Lolua Memorial 2017 Rapid 46 Days 4 Hours
17საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2017" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 50 Days 14 Hours
18საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2017" - 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 50 Days 15 Hours
19საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2017" - 12 წლამდე გოგონათა შორის 50 Days 15 Hours
20საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2017" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 50 Days 15 Hours
21საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2017" - 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 50 Days 16 Hours
22European Individual Chess Championship 2018 51 Days 8 Hours
23International Festival "Batumi-2017" U14 59 Days 14 Hours
24International Festival "Batumi-2017" U12 59 Days 14 Hours
25International Festival "Batumi-2017" U10 59 Days 15 Hours
26International Festival "Batumi-2017" U08 59 Days 16 Hours
27GEO Women Grand Prix (Blitz-2) 2017 61 Days 10 Hours
28GEO Women Grand Prix (Rapid-2) 2017 62 Days 9 Hours
29XII Poti International Chess Festival Open C 65 Days 4 Hours
30XII Poti International Chess Festival Open B 65 Days 12 Hours
31XII Poti International Chess Festival Open D 65 Days 12 Hours
32XII Poti International Chess Festival U10 Boys 65 Days 13 Hours
33XII Poti International Chess Festival U10 Girls 65 Days 13 Hours
34XII Poti International Chess Festival U08 Girls 65 Days 13 Hours
35XII Poti International Chess Festival U08 Boys 65 Days 13 Hours
36XII Poti International Chess Festival Blitz 2 68 Days 7 Hours
373rd Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2017" U10-B 70 Days 11 Hours
38XII Poti International Chess Festival Blitz 71 Days 8 Hours
39XII Poti International Chess Festival Open B 72 Days 11 Hours
40XII Poti International Chess Festival Open C 72 Days 11 Hours
41XII Poti International Chess Festival Open D 72 Days 11 Hours
42XII Poti International Chess Festival U10 Boys 72 Days 11 Hours
43XII Poti International Chess Festival U08 Boys 72 Days 11 Hours
44XII Poti International Chess Festival U08 Girls 72 Days 11 Hours
45XII Poti International Chess Festival U10 Girls 72 Days 11 Hours
463rd Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2017" U12G 73 Days 9 Hours
473rd Int.Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2017" U12-B 73 Days 9 Hours
483rd Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2017" U10-G 73 Days 9 Hours
493rd Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2017" Open BLITZ 73 Days 9 Hours
50XII Poti International Chess Festival 75 Days 3 Hours
Advertisement