Wyb√≥r federacji    ECU Logo

Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1GEO CF Cup 2017 U12 Girls 47 Minutes
2GEO CF Cup 2017 U12 Boys 49 Minutes
3GEO CF Cup 2017 U10 Girls 52 Minutes
4GEO CF Cup 2017 U10 Boys 54 Minutes
5GEO CF Cup 2017 U8 Girls 2 Hours 21 Min.
6GEO CF Cup 2017 U8 Boys 2 Hours 25 Min.
7Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open B) 3 Hours 45 Min.
8Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open A) 1 Days
9Open Rustavi Sunday (Blitz-59) 2 Days 23 Hours
10European Individual Chess Championship 2018 3 Days
11საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 3 Days 1 Hours
12საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიებზე 3 Days 4 Hours
13საკვალიფიკაციო ტურნირი 4 Days 8 Hours
14Open Rustavi Sunday (Blitz-58) 10 Days
15Qual Tournament for II-I-ok cat - 13 10 Days 5 Hours
16Qual Tournament for IV-III cat-21 10 Days 6 Hours
17"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 10 წლამდე გუნდებს შორის 11 Days 4 Hours
18"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 7 წლამდე გუნდებს შორის 11 Days 5 Hours
19"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 8 წლამდე გუნდებს შორის 11 Days 7 Hours
20საჭადრაკო კლუბი "ნანა"-ს პირველობა მოყვარულთა შორის 12 Days 1 Hours
21Open Rustavi Sunday (Blitz-57) 16 Days 22 Hours
225 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 17 Days 2 Hours
234 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 17 Days 2 Hours
24Qual Tournament for III-IV cat-20 17 Days 6 Hours
25GEO 77th Ch (I League) 19 Days 4 Hours
26Open Rustavi Sunday (Blitz-56) 24 Days 2 Hours
27Qual Tournament for II cat-12 24 Days 5 Hours
28Qual Tournament for I cat, ok -12 24 Days 5 Hours
29Qual Tournament for III-IV cat-19 24 Days 6 Hours
30ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 24 Days 7 Hours
31ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე გოგონათა შორის 24 Days 7 Hours
32მარათონული ბლიც ტურნირი (30 ქულამდე) 29 Days 18 Hours
33Open Rustavi Sunday (Blitz-55) 31 Days 1 Hours
34აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 31 Days 2 Hours
35აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 31 Days 2 Hours
36T.Lomaia mem - OPEN-B-G-14-16 35 Days 1 Hours
37T.Lomaia mem -B-G-10 35 Days 1 Hours
38T.Lomaia mem -B-G-12 35 Days 3 Hours
39T.Lomaia mem -B-G-8 35 Days 4 Hours
40აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორიაზე (2017) 37 Days
41აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორიაზე (2017) 37 Days
42Open Rustavi Sunday (Blitz-54) 37 Days 23 Hours
43აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) 38 Days 2 Hours
44"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - მამაკაცთა შორის 42 Days 1 Hours
45"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - ქალთა შორის 42 Days 1 Hours
46"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 42 Days 1 Hours
47"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 42 Days 1 Hours
48"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 42 Days 1 Hours
49"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 42 Days 1 Hours
50Geo 77th Ch (Qualification) 43 Days 3 Hours
Advertisement