Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Mongolia (MGL)

Flag MGL
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Ховд 2017 нээлттэй тэмцээн 1 Hours 39 Min.
2Мандал сумын аварга шалгаруулах тэмцээн-2017 7 Hours 27 Min.
3"Ховд 2017" блиц тэмцээн 1 Days 19 Hours
4Н. Намжил багшийн нэрэмжит тэмцээн 16 open 2 Days 23 Hours
5Н. Намжил Багшийн нэрэмжит тэмцээн 10 Open 2 Days 23 Hours
6Эрдэнэс Таван Толгой ХК 5 төрөлт АШТ 2017 эр 3 Days 16 Hours
7Баруун бүсийн багийн аварга шалгаруулах тэмцээн 2017 3 Days 23 Hours
8Намжил багшийн нэрэмжит тэмцээн 4 Days 22 Hours
9Академийн 2017 оны хичээлийн нээлтийн тэмцээн 11 Days
1020 хүртэлхи насны Охид залуучуудын дэлхийн аваргад оролцох Сорил тэмцээн ЭМЭГТЭЙ 16 Days 6 Hours
1120 хүртэлхи насны Охид залуучуудын дэлхийн аваргад оролцох Сорил тэмцээн Эрэгтэй 16 Days 6 Hours
12"ЕСӨН САРЫН НЭГЭН-2017" - 8 нас эмэгтэй 17 Days 1 Hours
13"ЕСӨН САРЫН НЭГЭН-2017" - 10 нас эмэгтэй 17 Days 1 Hours
14"ЕСӨН САРЫН НЭГЭН-2017" - 10 нас эрэгтэй 17 Days 1 Hours
15"ЕСӨН САРЫН НЭГЭН-2017" - 12 нас эрэгтэй, эмэгтэй 17 Days 1 Hours
16"ЕСӨН САРЫН НЭГЭН-2017" - 6 нас эмэгтэй 17 Days 1 Hours
17"ЕСӨН САРЫН НЭГЭН-2017" - 8 нас эрэгтэй 17 Days 2 Hours
18"ЕСӨН САРЫН НЭГЭН-2017" - 6 нас эрэгтэй 17 Days 2 Hours
199 сарын1 шатрын тэмцээн В хэсэг 17 Days 22 Hours
20"9 сарын 1" шатрын тэмцээн А хэсэг 17 Days 22 Hours
21Sunday Blitz 2017.08.27 23 Days 18 Hours
22Sunday Rapid 2018.08.27 23 Days 18 Hours
23"ОЮУН" шатрын клубын АШТ 6 хүртэлх нас 24 Days 20 Hours
24"ОЮУН" шатрын клубын АШТ "С" ангилал 24 Days 20 Hours
25"ОЮУН" шатрын клубын АШТ "В" ангилал 24 Days 20 Hours
26"ОЮУН" шатрын клубын АШТ "А" ангилал 24 Days 20 Hours
27Дорнод аймаг Баян-Уул сум Аюушын нэрэмжит шатрын тэмцээн 28 Days 3 Hours
28Хөвсгөл опен-2017 тэмцээн Б ангилал 28 Days 19 Hours
29Хөвсгөл опен-2017 А ангилал 28 Days 19 Hours
30"Шатрын их наадам-Багануур"II тэмцээн (C ангилал) 35 Days
31"Шатрын их наадам-Багануур"II тэмцээн (B ангилал) 35 Days
32"Шатрын их наадам-Багануур"II тэмцээн (A ангилал) 35 Days
33"Шатрын их наадам-Багануур"II тэмцээн (Багийн Блиц) 35 Days 5 Hours
34"Шатрын их наадам-Багануур"II тэмцээн (Хасагдах Блиц шигшээ-E) 35 Days 22 Hours
35"Шатрын их наадам-Багануур"II тэмцээн (Хасагдах Блиц хагас шигшээ-E) 36 Days
36"Шатрын их наадам-Багануур"II тэмцээн (Блиц марафон шигшээ) 36 Days 6 Hours
37"Шатрын их наадам-Багануур"II тэмцээн (Блиц марафон хагас шигшээ) 36 Days 20 Hours
38Прокурорын цом 2017 37 Days 5 Hours
39Зүүн бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн (Нээлттэй) 39 Days
40Зүүн бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн (10 хөвгүүд) 39 Days
41Зүүн бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн (10 охид) 39 Days
42Зүүн бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн (18 хөвгүүд) 39 Days 3 Hours
43Зүүн бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн (18 охид) 39 Days 3 Hours
44Зүүн бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн (12 охид) 39 Days 3 Hours
45Зүүн бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн (12 хөвгүүд) 39 Days 3 Hours
46Зүүн бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн (8 охид) 39 Days 3 Hours
47Зүүн бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн (8 хөвгүүд) 39 Days 3 Hours
48Зүүн бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн (6 охид) 39 Days 3 Hours
49Зүүн бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн (6 хөвгүүд) 39 Days 3 Hours
50Ч.Цэцэг-Өлзий агсны нэрэмжит "Таван толгойн цом-2017" шатрын тэмцээн(B ангилал) 42 Days 5 Hours
Advertisement