Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Armenia (ARM)

Flag ARM
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Ընկերական մրցախաղ՝ Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց 2 val. 46 min.
2 ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Բ խումբ 17:30 2 val. 49 min.
3ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Ա խումբ 16:30 2 val. 53 min.
4A.Anastasyan Memorial - blitz 5 val. 49 min.
5Tsaghkadzor Open 2017 - B 6 val. 17 min.
6Tsaghkadzor Open 2017 - A 6 val. 39 min.
7CLASSIFICATION FOR I CATEGORY 7 val. 41 min.
8Շիրակի մարզի 1/4 առաջնություն 8 val. 20 min.
94-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիրի շախմատի դպրոց 10 val. 8 min.
10Արաբկիրի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 10 val. 30 min.
11 Դավթաշենի շախմատի դպրոց Խառը մրցաշար 12 val. 34 min.
12Երևանի շախմատի դպրոցների թիմային առաջնություն 1 dien. 4 val.
133rd Categori Tournament-CH 1 dien. 7 val.
14T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 1 dien. 8 val.
15Որակավորման մրցաշար III կարգի համար:Նուբարաշենի շախմատի դպրոց 2 dien. 7 val.
16II կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 3 dien. 6 val.
17T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 3 dien. 13 val.
182nd Category Tournament/Ch.H. 3 dien. 13 val.
193-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 5 dien. 8 val.
20Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Արմավիր 6 dien. 5 val.
21Սյունիքի մարզի կայծակնային շախմատի 2-րդ առաջնություն 6 dien. 7 val.
22Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն / 12 տ. / 6 dien. 12 val.
23Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն /10 տ. / 6 dien. 14 val.
244-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Բ 18 : 00 7 dien. 6 val.
25 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Ա 16 : 00 7 dien. 6 val.
26Kotayqi marz 12-rd olimpiada Abovyani taratsashrjanayin phul 7 dien. 6 val.
27<<Շախմատի ակադեմիայի գավաթ>> արագ շախմատ IVփուլ 7 dien. 8 val.
2812-ая шахматная олимпиада среди школьников 7 dien. 14 val.
29CLASSIFICATION FOR II CATEGORY 9 dien. 8 val.
30ՆՀՏ - արագ շախմատ 12 dien. 6 val.
314-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (2-րդ խումբ - 14:15) 12 dien. 10 val.
324-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (1- ին խումբ 13:00 ) 12 dien. 10 val.
333-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. Աջափնյակ 12 dien. 14 val.
34Chess School of Abovyan is 10 year! 13 dien. 5 val.
35T. Petrosyan Chess House 1/2 F. /Rapid-3 13 dien. 9 val.
36T. Petrosyan Chess House 1/2 F. 14 dien. 5 val.
374rd Category Tournament /Ch.H. 14 dien. 10 val.
38CLASSIFIKATION FOR IV CATEGORY 14 dien. 10 val.
39Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Մասիսի տարածաշրջան 15 dien. 8 val.
40Շիրակի մարզի 1/8 առաջնություն III կարգայիններ 15 dien. 13 val.
41Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 1-ին կարգայինների մրցաշար 15 dien. 22 val.
42Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 2-րդ կարգայինների մրցաշար 15 dien. 22 val.
43Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Արարատի տարածաշրջան 16 dien. 7 val.
44Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Արտաշատի տարածաշրջան 17 dien. 7 val.
453 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 18 dien. 10 val.
464 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 18 dien. 10 val.
47 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 22 dien. 5 val.
48III կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 22 dien. 5 val.
49Որակավորման մրցաշար IV կարգի համար: Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոց: 22 dien. 6 val.
50Kotayqi marz 12-rd olimpiada Eghvardi taratsashrjanayin pul 22 dien. 7 val.
Advertisement