Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Costa Rica (CRC)

Flag CRC
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Segundo Clasificatorio del Campeonato Nacional Absoluto 2018 20 val. 48 min.
2V Blitz Conejo Blanco 2017 Café Literario Uvieta 23 val.
3Campeonato Nacional de No Videntes y Baja Visión 1 dien.
4III Clásico Cortázar 2017 Esperanzas Café Literario Uvieta 1 dien.
5I Torneo Unidos por el Ajedrez PADRES 2 dien. 15 val.
6I Torneo Unidos por el Ajedrez U10 2 dien. 15 val.
7I Torneo Unidos por el Ajedrez U14 2 dien. 15 val.
8I Torneo Unidos por el Ajedrez OPEN 2 dien. 15 val.
9Torneo Blitz UCR Noviembre 2017 6 dien. 14 val.
10IV Blitz Conejo Blanco 2017 Café Literario Uvieta 11 dien. 4 val.
11Torneo Barbareño 2017 14 dien. 22 val.
12Juegos Distritales Curridabat 2017 15 dien.
13Torneo Relampago Noviembre San Jose 2017 (174501) 17 dien. 17 val.
14Torneo Interno A41 18 dien.
15I Clásico Cortázar 2017 Cronopios Café Literario Uvieta 18 dien. 16 val.
16I Torneo Casiodoro Reina in Memoriam 2017 19 dien. 2 val.
17II Torneo Blitz Liga de Ajedrez de Occidente 2017 (174002) 22 dien. 4 val.
18II Clásico Cortázar 2017 Esperanzas Café Literario Uvieta 25 dien. 1 val.
19III Blitz Conejo Blanco 2017 Café Literario Uvieta 25 dien. 2 val.
20V Infantil U-14 Encuentro de Culturas Santa Ana 2017 28 dien. 6 val.
21V Infantil U-9 Encuentro de Culturas Santa Ana 2017 28 dien. 6 val.
22V Open Encuentro de Culturas Santa Ana 2017 28 dien. 6 val.
23Campeonato Nacional Blitz Individual (170143) 28 dien. 17 val.
24V Edición Torneo el Jocotico Categoría 5to y 6to grado 32 dien.
25V Edición Torneo el Jocotico Categoría 3er y 4to grado 32 dien.
26V Edición Torneo el Jocotico Categoría 1er y 2do grado 32 dien.
27Torneo Carolina Dent / CCDR San José U18 32 dien. 1 val.
28Torneo Carolina Dent / CCDR San José U10 32 dien. 1 val.
29Torneo Carolina Dent / CCDR San José U13 32 dien. 1 val.
30Torneo Carolina Dent / CCDR San José 32 dien. 18 val.
31I Clásico Cortázar 2017 Famas Café Literario Uvieta 34 dien. 15 val.
32II Rapid Calufa Octubre 2017 Café Literario Uvieta 34 dien. 23 val.
33Octavo Torneo Clasico Chessclub 42 dien. 1 val.
34Torneo Relampago Octubre San Jose 2017 (171994) 42 dien. 2 val.
35Torneo Cafeteria Goldy's 42 dien. 4 val.
36Primer Torneo Recreativo Cafetería Goldy's 42 dien. 16 val.
37Campeonato Nacional Por Equipos U14 50 dien. 1 val.
38Campeonato Nacional Por Equipos U18 50 dien. 2 val.
39Campeonato Nacional Por Equipos U10 50 dien. 2 val.
40TORNEO BLITZ UCR SETIEMBRE 2017 56 dien. 1 val.
41II Blitz Conejo Blanco 2017 Café Literario Uvieta 57 dien. 18 val.
42I Rapid Calufa 2017 Setiembre Café Literario Uvieta 65 dien. 22 val.
43I Torneo Blitz Liga de Ajedrez de Occidente 2017 (168115) 67 dien. 16 val.
44PRIMER CLASIFICATORIO DEL CAMPEONATO NACIONAL FEMENINO 2017-18 (168569) 69 dien. 22 val.
45I Clásico Cortázar 2017 Esperanzas Café Literario Uvieta 70 dien. 18 val.
46PRIMER CLASIFICATORIO DEL CAMPEONATO NACIONAL ABSOLUTO 2017-8 (168568) 70 dien. 19 val.
47II Torneo Open de Ajedrez de Goicoechea 71 dien. 6 val.
48Torneo Blitz CODEA (G2) 71 dien. 21 val.
49Torneo Blitz CODEA (G1) 71 dien. 21 val.
50Copa Curridabat 2017 Categoría A 84 dien. 19 val.
Advertisement