Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Georgia (GEO)

Flag GEO
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1''ნანა იოსელიანი თასი-2017'' 10 val. 47 min.
2GEO CF Cup 2017 U12 Girls 12 val. 18 min.
3GEO CF Cup 2017 U12 Boys 12 val. 20 min.
4GEO CF Cup 2017 U10 Girls 12 val. 23 min.
5GEO CF Cup 2017 U10 Boys 12 val. 25 min.
6GEO CF Cup 2017 U8 Girls 13 val. 52 min.
7GEO CF Cup 2017 U8 Boys 13 val. 56 min.
8Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open B) 15 val. 16 min.
9Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open A) 1 dien. 12 val.
10Open Rustavi Sunday (Blitz-59) 3 dien. 11 val.
11European Individual Chess Championship 2018 3 dien. 11 val.
12საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 3 dien. 13 val.
13საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიებზე 3 dien. 16 val.
14საკვალიფიკაციო ტურნირი 4 dien. 20 val.
15Open Rustavi Sunday (Blitz-58) 10 dien. 11 val.
16Qual Tournament for II-I-ok cat - 13 10 dien. 17 val.
17Qual Tournament for IV-III cat-21 10 dien. 17 val.
18"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 10 წლამდე გუნდებს შორის 11 dien. 16 val.
19"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 7 წლამდე გუნდებს შორის 11 dien. 17 val.
20"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 8 წლამდე გუნდებს შორის 11 dien. 19 val.
21საჭადრაკო კლუბი "ნანა"-ს პირველობა მოყვარულთა შორის 12 dien. 12 val.
22Open Rustavi Sunday (Blitz-57) 17 dien. 9 val.
235 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 17 dien. 14 val.
244 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 17 dien. 14 val.
25Qual Tournament for III-IV cat-20 17 dien. 18 val.
26GEO 77th Ch (I League) 19 dien. 16 val.
27Open Rustavi Sunday (Blitz-56) 24 dien. 13 val.
28Qual Tournament for II cat-12 24 dien. 17 val.
29Qual Tournament for I cat, ok -12 24 dien. 17 val.
30Qual Tournament for III-IV cat-19 24 dien. 17 val.
31ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 24 dien. 19 val.
32ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე გოგონათა შორის 24 dien. 19 val.
33მარათონული ბლიც ტურნირი (30 ქულამდე) 30 dien. 6 val.
34Open Rustavi Sunday (Blitz-55) 31 dien. 12 val.
35აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 31 dien. 13 val.
36აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 31 dien. 13 val.
37T.Lomaia mem - OPEN-B-G-14-16 35 dien. 12 val.
38T.Lomaia mem -B-G-10 35 dien. 12 val.
39T.Lomaia mem -B-G-12 35 dien. 15 val.
40T.Lomaia mem -B-G-8 35 dien. 15 val.
41აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორიაზე (2017) 37 dien. 11 val.
42აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორიაზე (2017) 37 dien. 12 val.
43Open Rustavi Sunday (Blitz-54) 38 dien. 11 val.
44აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) 38 dien. 14 val.
45"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - მამაკაცთა შორის 42 dien. 12 val.
46"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - ქალთა შორის 42 dien. 12 val.
47"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 42 dien. 12 val.
48"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 42 dien. 12 val.
49"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 42 dien. 12 val.
50"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 42 dien. 12 val.
Advertisement