Federations valg    ECU Logo

Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Croatia (CRO)

Flag CRO
Nr.TurneringSidste opdatering
1Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u ubrzanom šahu za kadetkinje do 12 godina 2017 34 Minutter
2Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u ubrzanom šahu za kadete do 8 godina 2017 52 Minutter
3Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u ubrzanom šahu za kadete do 10 godina 2017 53 Minutter
4Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u ubrzanom šahu za kadete do 12 godina 2017 53 Minutter
5Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u ubrzanom šahu za kadetkinje do 8 godina 2017 56 Minutter
6Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u ubrzanom šahu za kadetkinje do 10 godina 2017 57 Minutter
7''Despacito'' - 16. redovni turnir ŠK Novi Zagreb 3 Timer 1 Min.
8ZAGREB OPEN – 2nd Memorial Krunoslav Hulak 2017 3 Timer 7 Min.
9Rejtingirani 20. Božični turnir 2017. Ruščica 8 Timer 28 Min.
102. kadetski šahovski turnir Sesvete 2017 za kadete do 11 godina 15 Timer 56 Min.
112. kadetski šahovski turnir Sesvete 2017 za kadete do 15 godina 15 Timer 58 Min.
12ZŠS Brzopotezni turnir 36 2017. 16 Timer 33 Min.
13Zadar Open 2017 - A turnir 17 Timer 40 Min.
14Zadar Open 2017 - B turnir 17 Timer 40 Min.
1512. Memorijalni turnir IVAN FARKAŠ "PENZIĆI ZA PENZIĆE" 18 Timer 8 Min.
16Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u ubrzanom šahu za kadete do 14 godina 2017 1 Dage
17MEĐUNARODNI BRZOPOTEZNI ŠAHOVSKI TURNIR ''TOMPOJEVCI 2017.'' 1 Dage
1819.Memorijal "Milan Kuzmanović" 1 Dage 3 Timer
19Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u ubrzanom šahu za kadetkinje do 14 godina 2017 1 Dage 16 Timer
20Ekipno brzopotezno prvenstvo ŠSVSŽ 2017., Županja, 03.12.2017. 2 Dage 13 Timer
21Pojedinačno brzopotezno prvenstvo ŠS VSŽ 2017., Županja, 03.12.2017. 2 Dage 13 Timer
22MEMORIJALNI TURNIR "NIKOLA ZRINJSKI" 2 Dage 16 Timer
23International Open Tournament "23rd Open BOŠNJACI" 2018 2 Dage 19 Timer
2420.ženski šahovski turnir "ČAROBNI PRSTEN"_otvoreno prvenstvo OBŽ 2 Dage 20 Timer
25Drugo otvoreno prvenstvo Zapadne Hrvatske za mlade od 12 do 20 godina 2 Dage 21 Timer
26Drugo otvoreno prvenstvo Zapadne Hrvatske za mlade do 12 godina 2 Dage 22 Timer
27Kvalifikacije za 3. A ligu Centar 2 Dage 22 Timer
28Kvalifikacije za II ligu centar 2 Dage 22 Timer
29International Man's Day - 15. mjesečni šahovski turnir ŠK Novi Zagreb 2 Dage 22 Timer
30Brzopotezni turnir ŠK Križevci 3 Dage
31KUP Republike Hrvatske za šahistice za 2017. 3 Dage
32Festival šaha za žene 2017. 3 Dage
33Prvenstvo županije Splitsko-dalmatinske za žene za 2017.g. 3 Dage 1 Timer
34LIGA MLAĐIH KADETA ZAGREBAČKE ŽUPANIJE 3 Dage 15 Timer
3514. kadetski turnir "IOVALLIUM"_otvoreno kadetsko prvenstvo Valpova 3 Dage 19 Timer
365. Kadetski rejting turnir 2017. 4 Dage 1 Timer
37 1.Otvoreni pojedinačni turnir za kadete do 13 godina" Valamar Open Rabac 2018 " 4 Dage 1 Timer
38 1st International Chess Amateur Tournament " Valamar Open Rabac 2018 " 4 Dage 1 Timer
39Pojedinačno prvenstvo učenika osnovnih škola Varaždinske županije 2017/18 VIŠI RAZREDI - 2.turnir 4 Dage 4 Timer
40Pojedinačno prvenstvo učenika osnovnih škola Varaždinske županije 2017/18 NIŽI RAZREDI - 2.turnir 4 Dage 14 Timer
4117. podrška ŠK Aer 4 Dage 15 Timer
4217. podrška ŠK Aer za 2017. 4 Dage 20 Timer
43Brzopotezni turnir ŠK Rijeka 10/16 (drugi dio sezone) 5 Dage 16 Timer
44Poluzavršnica prvestva ŠŠD OBŽ_MUŠKA KONKURENCIJA 5 Dage 17 Timer
45Poluzavršnica natjecanja ŠŠD OBŽ_ŽENSKA KONKURENCIJA 5 Dage 17 Timer
46Mjesečni turnir ŠK Straža - Studeni 2017 5 Dage 18 Timer
47 1.Otvoreni pojedinačni turnir za kadete do 16 godina" Valamar Open Rabac 2018 " 5 Dage 19 Timer
48Ekipno međuopćinsko natjecanje osnovnih škola šk.godina 2017./2018. 5 Dage 23 Timer
49Juniorsko prvenstvo Šk Vrustun 1252. za 2017. godinu 6 Dage 2 Timer
509. brzopotezni turnir "ROMBERG_GENS UNA SUMUS"_otvoreno prvenstvo grada Belišća 7 Dage 15 Timer
Advertisement