Federations valg    ECU Logo

Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Nr.TurneringSidste opdatering
1Turnaj všech generací - Růžena Suchá–Dobiášová*110 Přihlášky 53 Minutter
21. kvalifikační turnaj PDŠS do 14 let 1 Timer 14 Min.
3Libcice rapid 30 min. 1 Timer 19 Min.
41. kvalifikační turnaj PDŠS do 16 let 1 Timer 19 Min.
5FIT FUN OPEN 2 Timer 13 Min.
6Mistrovství Čech HD8 2 Timer 20 Min.
7Extraliga 2017/2018 2 Timer 34 Min.
87. klubový páteční turnaj 17.11.2017 2 Timer 41 Min.
9Přebor města Zdice 2017 - starší žáci 3. turnaj základního kola KP regionu SB 2017-2018 2 Timer 53 Min.
10Přebor města Zdice 2017 - mladší žáci 3. turnaj základního kola KP regionu SB 2017-2018 2 Timer 54 Min.
11Finále MČR juniorek 2017 - kat. D18+D20 3 Timer 19 Min.
12Polofinále MČR juniorů 2017 - kat. H18+H20 3 Timer 19 Min.
13Open Brno 2017 7. ročník mezinárodního šachového festivalu 3 Timer 33 Min.
14Školní přebor v šachu 4 Timer 11 Min.
15MĚŠŤANSKÁ BESEDA OPEN 2017 20. ročník turnaje v rychlém šachu Pilsner Urquell 4 Timer 46 Min.
16Mistrovství Čech mládeže 2017 - HD10 5 Timer 17 Min.
17Mezinárodní šachový turnaj Vyšší Brod 2017, 14. ročník 5 Timer 27 Min.
18Open Zapovězených tváří 2017 6 Timer 50 Min.
19Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U14 Ostrava 17.11.2017 7 Timer 53 Min.
20Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U12 Ostrava 17.11.2017 8 Timer 6 Min.
21Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U10 Ostrava 17.11.2017 8 Timer 7 Min.
22Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U18 Ostrava 17.11.2017 8 Timer 11 Min.
23Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U08 Ostrava 17.11.2017 8 Timer 18 Min.
24Chomutovský král Podzimní 5. ročník 8 Timer 56 Min.
25Memoriál Fr. Černíka, 25. ročník; krajský přebor v bleskovém šachu, České Budějovice 9 Timer 44 Min.
26Open Brno 2017 - rapid 7. ročník mezinárodního šachového festivalu 9 Timer 54 Min.
27O Losinského Kapra 2017 12 Timer 24 Min.
28SK OAZA Praha 2017 podzim 12 Timer 54 Min.
29Městský přebor 2017/2018 13 Timer 22 Min.
30Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina I 1 Dage 1 Timer
31Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina II 1 Dage 1 Timer
32Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina IV 1 Dage 1 Timer
33Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina III 1 Dage 1 Timer
34Oddílový přebor Orel Opava 1 Dage 1 Timer
35Přebor oddílu 2017/2018 Nový Bor Základní skupina B 1 Dage 1 Timer
36Přebor oddílu 2017/2018 Nový Bor Základní skupina A 1 Dage 1 Timer
37Otevřený přebor Sokol Vršovice a Š.O. Praga 1 Dage 2 Timer
38Přebor mládeže okresu Šumperk 2017 1 Dage 3 Timer
39Olympia memoriál F. Zabloudila při SK Roayl České Budějovice, 3. ročník 1 Dage 3 Timer
40Jihočeský šach. svaz; 3. divize, skupina Západ 1 Dage 4 Timer
41O putovní pohár SVČ (Listopad 2017) 1 Dage 5 Timer
42Mezinárodní šachový turnaj Vyšší Brod 2017, Mládež, 14. ročník 1 Dage 8 Timer
43Krajský přebor II.třídy 2017/2018 1 Dage 12 Timer
44Okresní přebor pětičlenných družstev v šachu Znojmo 2017/2018 1 Dage 13 Timer
45BIGY Open 2017 - Memoriál Igora Mačejovského - turnaj B 1 Dage 23 Timer
46BIGY Open 2017 - Memoriál Igora Mačejovského - turnaj A 2 Dage
475. ročník Vánočního RAPID turnaje 2 Dage 1 Timer
48Bleskový Turnaj Kovářská 2 Dage 1 Timer
49Přebor ZŠ Dobrovského 630 Lanškroun 2 Dage 1 Timer
50Predvanocni_Kurim_2017 2 Dage 2 Timer
Advertisement