比赛选择

排序是根据

选择协会: Latvia (LAT)

Flag LAT
序号比赛最近更新
1Tempo turnīrs "Rēzekne-2018", 2.posms 9 小时 5 分钟
2Latvian Championship Vidzeme Regional Qualifier 2018 13 小时 47 分钟
3NBS Cempionats saha 2018 23 小时 20 分钟
446. “Cerību kauss” Latvijas atklātā bērnu komandu čempionāta šahā PUSFINĀLS 1 天 13 小时
5 Pullman Riga Old Town Hotel Open Blitz 2018 03.04. 1 天 19 小时
6 Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid 2018 03.03. 1 天 19 小时
7Latvian Chess championship 2018 semifinal 1 天 19 小时
8Latvian Youth Chess Championship G-18 2018 2 天
9Latvian Youth Chess Championship G-16 2018 2 天
10Latvian Youth Chess Championship G-14 2018 2 天
11Latvian Youth Chess Championship G-12 2018 2 天
12Latvian Youth Chess Championship G-10 2018 2 天
13Latvian Youth Chess Championship G-8 2018 2 天
1446th Ceribu kauss final 2 天
15149 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 21.02.2018. 2 天 13 小时
16Riga Technical University Open 2018 - Tournament D 2 天 13 小时
17Balvu novada 2018. gada atklātais čempionāts šahā, A turnīrs 2 天 15 小时
18Latvian 2018 senior chess championship 2 天 20 小时
19LSKcemp2018 3 天 9 小时
20Riga Technical University Open 2018 - Tournament B 3 天 12 小时
21Riga Technical University Open 2018 - Tournament A 3 天 12 小时
22Riga Technical University Open 2018 - G Closing Blitz 3 天 12 小时
23Riga Technical University Open 2018 - F Midweek blitz 3 天 12 小时
24Riga Technical University Open 2018 - Tournament E 3 天 12 小时
25Ogre Chess Spring 2018 4 天 12 小时
26Saulkrasti rapid chess championship 2018 Latvian master Janis Klavins memorial 4 天 19 小时
27Klasifikācijas turnīrs iesācējiem (RŠS) 17.02. - 18.02.2018. 5 天 1 小时
28XII Termo-Eko cup 2018 5 天 13 小时
29Klasifikācijas turnīrs 2.sporta klasēm (Rēzeknes BJSS) 17.-18.02.2018 5 天 19 小时
30Rudaga-Kaissa II-2018 5 天 19 小时
31Rudaga-Kaissa I-2018 5 天 19 小时
32Rudaga - Kaissa Iesācēji 17.-18.02.2018 5 天 20 小时
33Rudaga - Kaissa Pirmsskolnieki 17.-18.02.2018 5 天 20 小时
34Rudaga - Kaissa 3.sp.kl. 17.-18.02.2018 5 天 20 小时
35Rudaga - Kaissa 4.sp.kl. 17.-18.02.2018 5 天 20 小时
36Komponista un sahista Emīla Melngaiļa jubilejas atceres turnīrs 8 天 16 小时
37Latvian Championship final-2018 11 天 14 小时
38Latvian Women chess championship 2018 11 天 14 小时
39Salaspils - Aizkraukle 2018 11.02. 12 天 15 小时
40Rezekne City Open Individual Chess Championship 2018 12 天 17 小时
41Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm (RŠS) 09.02. - 11.02.2018. 12 天 20 小时
42GM A.Gipslis memorial -2018 13 天 18 小时
43Pavela Pikas pieminas turnirs 13 天 18 小时
44Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, B 13 天 18 小时
45Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, C 13 天 18 小时
46Zirgu galotne 10.02.2018 13 天 20 小时
47148 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 07.02.2018. 16 天 13 小时
48150 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 28.02.2018. 17 天 15 小时
49Olaine Open Rapid Chess Championship 2018 2 stage 19 天 14 小时
50Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 03.02. - 04.02.2018. 19 天 19 小时