比赛选择

排序是根据

选择协会: Serbia (SRB)

Flag SRB
序号比赛最近更新
1II GP Cuger NAIS-Nis 2017, FOND 12.000, 12.12.2017 4 小时 3 分钟
2VII Memorijal „Goran Nedeljkovic Nis 2017, 29.11.2017, Bazen Chair 4 小时 3 分钟
3Sombor open - Memorijal Dragana Milicevica 2017 6 小时 10 分钟
415. Dan škole Dušan Radović Subota, 25.novembar 2017. 11:00 6 小时 11 分钟
5XXXI Belgrade Trophy - 2017 31. Međunarodno otvoreno prvenstvo Beograda 6 小时 24 分钟
6DAN SRPSKOG I VOJVODJANSKOG SANA VRBAS 26.11.2017. DECACI 1-4 RAZRED 8 小时 18 分钟
7DAN SRPSKOG I VOJVODJANSKOG SANA VRBAS 26.11.2017. DECACI 5-8 RAZRED 8 小时 20 分钟
8DAN SRPSKOG I VOJVODJANSKOG SANA VRBAS 26.11.2017. SREDNJOSKOLCI 1-4 RAZRED 8 小时 25 分钟
9IM Round robin Third Saturday 61 - Novi Sad 20.11 - 26.11.2017 8 小时 27 分钟
10DAN SRPSKOG I VOJVODJANSKOG SANA VRBAS 26.11.2017. DEVOJCICE 5-8 RAZRED 8 小时 27 分钟
1123. ekipno prvenstvo Vojvodine za zene 2017 8 小时 28 分钟
12DAN SRPSKOG I VOJVODJANSKOG SANA VRBAS 26.11.2017. DEVOJCICE 1-4 RAZRED 8 小时 31 分钟
13Skolsko prvenstvo - OS Svetislav Golubovic Mitraljeta 2017/18 4. razred decaci 9 小时 17 分钟
14Skolsko prvenstvo - OS Svetislav Golubovic Mitraljeta 2017/18 4. razred devojcice 9 小时 18 分钟
15Kategorni turnir IV kategornika za osvajanje III kategorije 10 小时 31 分钟
16Novogodisnji rejting turnir 2017 < 2200 10 小时 39 分钟
17Kategorni turnir - za osvajanje 2.kategorije 10 小时 42 分钟
18Amateri 1800 11 小时 7 分钟
19Memorijal Bogoljuba Dankovica 2017 14 小时 23 分钟
20Fontana 13 14 小时 23 分钟
21Otvoreno prvenstvo Backe Topole 2017 20 小时 26 分钟
22Pojedinačno prvenstvo Doma učenika Jagodina 2017/2018 1 天 5 小时
23Third Saturday 57 1 天 6 小时
24Liga Nišavskog okruga 2017, Niš 1 天 7 小时
25Blitz Car Konstantin 2017-15, Memorijal Pavle Živaljević Četvrtak, 23.novembar - 19:00, igrači do 2100 rejtinga 1 天 8 小时
26GM Round robin Third Saturday 62 - Novi Sad 08.01-13.01.2018 1 天 17 小时
27IM Round robin Third Saturday 63 - Novi Sad 08.01.-13.01.2018 1 天 17 小时
28Third Saturday 58 Swiss semi-closed tournament - Novi Sad 14.01.-19.01.2018 1 天 17 小时
29GM Round robin Third Saturday 60 - Novi Sad 20.01.-25.01.2018 1 天 17 小时
30IM Round robin Third Saturday 59 - Novi Sad 20.01.-25.01.2018 1 天 17 小时
313. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 2 天 15 小时
32Univerzitetsko prvenstvo Novog Sada 2 天 15 小时
33Blitz tournament 4 3 天 4 小时
34Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 3 天 11 小时
35Druga ženska liga Centralne Srbije 2017 - Istok 3 天 15 小时
36Novogodišnji brzopotezni turnir ŠK "NIŠ", Nagradni fond 17.400 din; 29.12.2017. 4 天 4 小时
37Skolsko prvenstvo - OS Svetislav Golubovic Mitraljeta 2017/18 2. razred decaci 4 天 9 小时
38Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 3. razred devojcice 4 天 9 小时
39Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 4. razred decaci 4 天 9 小时
40Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 3. razred decaci 4 天 9 小时
41Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 2. razred decaci 4 天 9 小时
427.pojedinacno prvenstvo Sumadije u ubrzanom sahu 4 天 14 小时
4322. БОДИНОВ МЕМОРИЈАЛ - недеља 19.11.2017. у 17 - 9 КОЛА 5 天 5 小时
44TURNIR ZA PRVU KATEGORIJU-SK TADIC 5 天 10 小时
45TURNIR ZA DRUGU KATEGORIJU-SK TADIC 5 天 10 小时
4657. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M12-14, 18-19.11.2017 5 天 10 小时
47Prva liga Sumadije 2017 5 天 11 小时
48Sah je imitacija zivota - sk Nestor 5 天 11 小时
49Rad Open 5 天 13 小时
50II liga Beograda - 2017 5 天 13 小时
Advertisement