Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TurnirSon yükləmə
1Azerbaijan Women's Championship 7 Saat 58 Dəq.
2I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyasl - 12 Saat 22 Dəq.
310 yaşadək oğlanlar arasında Bakı Birinciliyinin seçmə turniri 12 Saat 28 Dəq.
48 yaşadək oğlanlar arasında seçmə Turniri 2018 13 Saat 47 Dəq.
5White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive OPEN 18-25 March 2018 1 Gün 4 Saat
6White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive U12 RT 17-24 March 2018 1 Gün 5 Saat
7I dərəcə təsnifat yarışı-Sumqayıt 1 Gün 5 Saat
8White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive RAPID 22 March 2018 1 Gün 6 Saat
9White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive BLITZ Team 16 March 2018 1 Gün 6 Saat
10 Bakı 4№li İOEUGİŞMdə "Tempo Turnir" 18.02.18 (12:00) 1 Gün 11 Saat
11TEMPO 17-02-2018 RSK 2 Gün 7 Saat
12"Hər şənbə" tempoturniri -Sumqayıt 2 Gün 10 Saat
13Ucar Qışı Blits turnir.17.02.2018 2 Gün 11 Saat
1412 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 2 Gün 13 Saat
1512 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 2 Gün 13 Saat
1614 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 3 Gün 13 Saat
1716 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 5 Gün 13 Saat
1814 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 5 Gün 14 Saat
19AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-16 5 Gün 16 Saat
20AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-14 5 Gün 16 Saat
21AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-12 5 Gün 16 Saat
22AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-10 5 Gün 16 Saat
23AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-08 5 Gün 16 Saat
24AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-16 5 Gün 17 Saat
25AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-14 5 Gün 17 Saat
26AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-12 5 Gün 17 Saat
27AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-10 5 Gün 17 Saat
28AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-08 5 Gün 17 Saat
29"Hamlet Rzayev Memorial 2018" -Sumqayıt 6 Gün 6 Saat
3016 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 7 Gün 14 Saat
31" Hər şənbə" tempoturnir -Sumqayıt 9 Gün 10 Saat
32" Tempo Turnir" -Bakı 4 №-li İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi) 04.02.18 (12:00) 15 Gün 11 Saat
33TEMPO 03-02-2018 RSK 16 Gün 8 Saat
34"Kings of 64" - Masters group 16 Gün 9 Saat
35"Kings of 64" - Challengers Group 16 Gün 10 Saat
36"Hər şənbə" tempoturniri-Sumqayıt 16 Gün 10 Saat
37ELFİM Şahmat Akademiyası II Derece Yarışı "İlk 10 yerə mükafat" 16 Gün 16 Saat
38II dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 17 Gün 8 Saat
39CHESSLAND IV dərəcə təsnifat turniri 27-31.01.2018 17 Gün 11 Saat
40IV dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 18 Gün 8 Saat
41III dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 18 Gün 8 Saat
42Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" II derece "İlk 10 yerə mükafat" 18 Gün 13 Saat
4327-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 19 Gün 8 Saat
4427-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 19 Gün 8 Saat
45Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018 saat 11:00) 19 Gün 9 Saat
46Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 19 Gün 9 Saat
47Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 2-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 19 Gün 9 Saat
48Elfim Günəşli filialı "İlk 10 yerə mükafat" III dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 19 Gün 10 Saat
49HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək-2002-ci il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 19 Gün 10 Saat
50HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək-2002-ci il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 19 Gün 12 Saat