Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Greece (GRE)

Flag GRE
No.TurnirSon yükləmə
14th International Chess Open Tournament "Vardaris" 2 Saat
213ο Τουρνουά Περιστερίου ΕΝΑΡΞΗ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 7 Saat 14 Dəq.
3ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B΄ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 Α ΟΜΙΛΟΣ 8 Saat 44 Dəq.
4ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 Β ΟΜΙΛΟΣ 8 Saat 46 Dəq.
51ο Εσωτερικό Νεανικό Πρωτάθλημα "ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ" 9 Saat 16 Dəq.
6GRE TESSSE-chT 48th 9 Saat 44 Dəq.
72nd open Evoiki ES Nikos Giamarellos 2018 10 Saat 10 Dəq.
8OMAΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2018 «ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ» Β ΟΜΙΛΟΣ 10 Saat 40 Dəq.
9OMAΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2018 «ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ» Α ΟΜΙΛΟΣ 10 Saat 41 Dəq.
1025ο open Σ.Ο.Περιστερίου 11 Saat 3 Dəq.
1144ο Τουρνουά ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ για παίκτες κάτω του 1900 11 Saat 21 Dəq.
122o ΝΕΑΝΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΡΙΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ 11 Saat 26 Dəq.
13KAISSA CAFE BLITZ 243 11 Saat 31 Dəq.
14Individual Championship ESSP 2018 Patras Qualifiers 17 Saat 38 Dəq.
1514o OPEN ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΤΡΙΑΝΤ. ΣΙΑΠΕΡΑ - 14TH TR. SIAPERAS MEMORIAL OPEN CHESS SQUARE (ΜΟΝΟ ΣΑΒΒΑΤΑ) 19 Saat 16 Dəq.
16167ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΟΝΟ (ΤΕΤΑΡΤΕΣ) 19 Saat 59 Dəq.
17Δημοτικό Λάκώνων 21 Saat 51 Dəq.
18Δημοτικό Καναλίων 21 Saat 59 Dəq.
19ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 - Β ΟΜΙΛΟΣ Δηλώσεις συμμετοχής μέχρι Σάββατο 6/1/2018 22 Saat 9 Dəq.
20ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 - Α ΟΜΙΛΟΣ Δηλώσεις συμμετοχής μέχρι Σάββατο 6/1/2018 22 Saat 14 Dəq.
21Ατομικά Νεανικά Ρεθύμνου 2018 Α8 23 Saat 14 Dəq.
22Ατομικά νεανικά Ν. Ρεθύμνου 2018 23 Saat 28 Dəq.
23Ατομικά Νεανικά Ρεθύμνου 2018 Α12 23 Saat 28 Dəq.
24ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2018 1 Gün 6 Saat
25ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2018 1 Gün 6 Saat
26ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π.Ο. Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2018 1 Gün 7 Saat
272018 Team Championship ESSTH-CHALK - POA 1 Gün 9 Saat
282018 Team Championship ESSTH-CHALK - B Local 1 Gün 9 Saat
2911th Triandrias International Open A' Group 1 Gün 11 Saat
3011th Triandrias International Open B' Group 1 Gün 11 Saat
312ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΑΚΙΟΥ Γ.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ 1 Gün 13 Saat
321ο ΚΑΠΠΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ 22/01/2018-19/02/2018 1 Gün 13 Saat
3312o ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ RAPID ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-28/01/2018 1 Gün 16 Saat
34Πρωτάθλημα Κάτω των 12 ετων Ν. Χανίων 1 Gün 17 Saat
35ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ -10 2 Gün 7 Saat
36ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ -14 2 Gün 8 Saat
37ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ -12 2 Gün 8 Saat
38ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ -8 2 Gün 8 Saat
3922ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (-16 ΕΤΩΝ) Rapid ΝΙΚΑΙΑΣ A' Group 2 Gün 8 Saat
4022ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (-16 ΕΤΩΝ) Rapid ΝΙΚΑΙΑΣ B' Group 2 Gün 8 Saat
41ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2 Gün 10 Saat
42ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 14 ΕΤΩΝ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2 Gün 10 Saat
43ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10 ΕΤΩΝ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2 Gün 10 Saat
44Προκριματικά Ατομικών Ηρακλείου 2018 ΑΓΟΡΙΑ 14 2 Gün 12 Saat
45Προκριματικά Ατομικών Ηρακλείου 2018 ΑΓΟΡΙΑ 10 2 Gün 12 Saat
46Προκριματικά Ατομικών Ηρακλείου 2018 ΑΓΟΡΙΑ 12 2 Gün 12 Saat
47Πρωτάθλημα Κάτω των 16 ετών Κορίτσια Νομού Χανίων 2 Gün 12 Saat
48Πρωτάθλημα Κάτω των 14 ετών Κορίτσια Νομού Χανίων 2 Gün 12 Saat
497ο BLITZ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 21/01/2018 2 Gün 13 Saat
50ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 16 ΝΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 Gün 13 Saat