اختيار بطولة

ترتيب طبقا لـ

أتحاد: Armenia (ARM)

Flag ARM
رقمبطولةآخر تحديث
1ՆՀՏ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ / 18:00 10 Hours 30 Min.
2ՆՀՏ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ / 16:30 10 Hours 32 Min.
3Աշոտի շախմատի խմբակի գործունեության 25 ամյակին նվիրված մրցաշար 13 Hours 52 Min.
4Loriu marzi kisaezrapakich 15 Hours 29 Min.
5Armenian Rapid Ch. 2018 16 Hours 6 Min.
678th Armenian Ch. The Highest League 1 Days 12 Hours
7Yerevan CH. 1/4 Final 1 Days 17 Hours
8Ա.Մարգարյանի 8-րդ հուշամրցաշար - Ա4 10պ. 1 Days 20 Hours
973rd Armenian Women's Ch. The Highest League 3 Days 14 Hours
10Armenian Ch.1/2 F./ Rapid 3 Days 17 Hours
11Ձմեռային որակավորման մրցաշար 2018թ. 5 Days 15 Hours
12Ձմեռային որակավորման մրցաշար 2018թ. 5 Days 16 Hours
13A.Margaryan 8th Memorial- A1 U18 6 Days 12 Hours
14A.Margaryan 8th Memorial- A2 U14 6 Days 12 Hours
15Ա.Մարգարյանի 8-րդ հուշամրցաշար - Ա3 12պ. 6 Days 18 Hours
16Ա.Մարգարյանի 8-րդ հուշամրցաշար - Բ 12աղջ. 6 Days 18 Hours
17A.Margaryan 8th Memorial - RR 6 Days 18 Hours
181-ին կարգ. Աջափնյակ 12 Days 12 Hours
19BLITZ - A 25 Days 15 Hours
20BLITZ - B 25 Days 18 Hours
21Ավանի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 25 Days 18 Hours
22Ամանորյա Փառատոն 2008 - 2009թթ. 27 Days 14 Hours
23 «Շախմատի ակադեմիայի գավաթ-2017» եզրափակիչ 27 Days 16 Hours
24Ամանորյա Փառատոն 2010 - 2011թթ. 27 Days 17 Hours
25Ամանորյա Փառատոն 2006 - 2007թթ. 27 Days 18 Hours
26Ամանորյա Փառատոն Աղջիկներ 27 Days 18 Hours
27Ամանորյա Փառատոն 2005թ. և մեծ 27 Days 20 Hours
284-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (խումբ 1, 15։00)- Էրեբունի 28 Days 13 Hours
294-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (խումբ 2, 16։30)- Էրեբունի 28 Days 13 Hours
30Մարզադպրոցի առաջնություն եզրափակիչ-Նոր Նորք 28 Days 18 Hours
31Քանաքեռ-Զեյթուն մարզադպրոցի արագ շախմատի առաջնություն 29 Days 19 Hours
32T.Petrosyan Chess House Final/Rapid 30 Days 17 Hours
33T. Petrosyan Chess House Final 30 Days 22 Hours
34<<Ձմեռ 2017>> միջազգային վարկանիշի հաշվարկով մրցաշար 31 Days 14 Hours
3511-14 տարեկանների Էջմիածնի առաջնություն 31 Days 17 Hours
36Էջմիածնի մինչև 10 տարեկանների բաց առաջնություն 31 Days 17 Hours
37Ամանօրյա Բլից Մրցաշար 2017 - Նուբարաշեն շախմատի մարզադպրոց 31 Days 18 Hours
38CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY 2 32 Days 16 Hours
39CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY 1 32 Days 18 Hours
40Նուբարաշենի շախմատի արզադպրոցի ԲԱՑ առաջնություն 2017 Խումբ Ա 32 Days 20 Hours
41Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոցի ԲԱՑ առաջնություն 2017 Խումբ Բ 32 Days 20 Hours
421 Razryad Hrazdan school 2017 34 Days 15 Hours
43Ավանի շախմատի դպրոցի 1/2 եզրափակիչ 35 Days 14 Hours
44Երրորդ կարգի համար 35 Days 14 Hours
45Մարզադպրոցի 1/4 եզրափակիչ առաջնություն,Արաբկիր 35 Days 16 Hours
464-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. ՆԱՐՎԱ շախմատի դպրոց 35 Days 16 Hours
47BLITZ B 36 Days 16 Hours
48Արագ շախմատի հուշամրցաշար նվիրված Ալբերտ Օրդյանի հիշատակին 37 Days 16 Hours
49Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյան 38 Days 18 Hours
50Կայծակնային մրցաշար 38 Days 19 Hours