اختيار بطولة

ترتيب طبقا لـ

أتحاد: Armenia (ARM)

Flag ARM
رقمبطولةآخر تحديث
1Արաբկիրի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 9 Minutes
24-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Ա խումբ-15:00 16 Minutes
3A.Anastasyan Memorial - blitz 43 Minutes
4Որակավորման մրցաշար III կարգի համար:Նուբարաշենի շախմատի դպրոց 4 Hours 17 Min.
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Բ խումբ-16:30 4 Hours 22 Min.
6Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Բաղրամյան 4 Hours 23 Min.
7Tsaghkadzor Open 2017 - B 5 Hours 8 Min.
8Tsaghkadzor Open 2017 - A 5 Hours 13 Min.
9 ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Բ խումբ 17:30 20 Hours 58 Min.
10ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Ա խումբ 16:30 21 Hours
11T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 1 Days 1 Hours
12Ընկերական մրցախաղ՝ Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց 1 Days 18 Hours
13CLASSIFICATION FOR I CATEGORY 1 Days 23 Hours
14Շիրակի մարզի 1/4 առաջնություն 2 Days
154-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիրի շախմատի դպրոց 2 Days 2 Hours
16 Դավթաշենի շախմատի դպրոց Խառը մրցաշար 2 Days 4 Hours
17Երևանի շախմատի դպրոցների թիմային առաջնություն 2 Days 20 Hours
183rd Categori Tournament-CH 2 Days 23 Hours
19II կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 4 Days 22 Hours
20T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 5 Days 5 Hours
212nd Category Tournament/Ch.H. 5 Days 5 Hours
223-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 7 Days
23Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Արմավիր 7 Days 21 Hours
24Սյունիքի մարզի կայծակնային շախմատի 2-րդ առաջնություն 7 Days 23 Hours
25Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն / 12 տ. / 8 Days 5 Hours
26Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն /10 տ. / 8 Days 6 Hours
274-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Բ 18 : 00 8 Days 22 Hours
28 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Ա 16 : 00 8 Days 22 Hours
29Kotayqi marz 12-rd olimpiada Abovyani taratsashrjanayin phul 8 Days 23 Hours
30<<Շախմատի ակադեմիայի գավաթ>> արագ շախմատ IVփուլ 9 Days
3112-ая шахматная олимпиада среди школьников 9 Days 6 Hours
32CLASSIFICATION FOR II CATEGORY 11 Days
33ՆՀՏ - արագ շախմատ 13 Days 22 Hours
344-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (2-րդ խումբ - 14:15) 14 Days 2 Hours
354-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (1- ին խումբ 13:00 ) 14 Days 2 Hours
363-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. Աջափնյակ 14 Days 6 Hours
37Chess School of Abovyan is 10 year! 14 Days 21 Hours
38T. Petrosyan Chess House 1/2 F. /Rapid-3 15 Days 1 Hours
39T. Petrosyan Chess House 1/2 F. 15 Days 21 Hours
404rd Category Tournament /Ch.H. 16 Days 2 Hours
41CLASSIFIKATION FOR IV CATEGORY 16 Days 2 Hours
42Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Մասիսի տարածաշրջան 17 Days
43Շիրակի մարզի 1/8 առաջնություն III կարգայիններ 17 Days 5 Hours
44Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 1-ին կարգայինների մրցաշար 17 Days 14 Hours
45Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 2-րդ կարգայինների մրցաշար 17 Days 14 Hours
46Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Արարատի տարածաշրջան 17 Days 23 Hours
47Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Արտաշատի տարածաշրջան 19 Days
483 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 20 Days 2 Hours
494 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 20 Days 2 Hours
50 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 23 Days 21 Hours
Advertisement