اختيار الأتحاد    ECU Logo

اختيار بطولة

ترتيب طبقا لـ

أتحاد: Georgia (GEO)

Flag GEO
رقمبطولةآخر تحديث
1''ნანა იოსელიანი თასი-2017'' 8 Hours 42 Min.
2GEO CF Cup 2017 U12 Girls 10 Hours 13 Min.
3GEO CF Cup 2017 U12 Boys 10 Hours 15 Min.
4GEO CF Cup 2017 U10 Girls 10 Hours 18 Min.
5GEO CF Cup 2017 U10 Boys 10 Hours 20 Min.
6GEO CF Cup 2017 U8 Girls 11 Hours 47 Min.
7GEO CF Cup 2017 U8 Boys 11 Hours 51 Min.
8Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open B) 13 Hours 11 Min.
9Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open A) 1 Days 10 Hours
10Open Rustavi Sunday (Blitz-59) 3 Days 8 Hours
11European Individual Chess Championship 2018 3 Days 9 Hours
12საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 3 Days 11 Hours
13საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიებზე 3 Days 13 Hours
14საკვალიფიკაციო ტურნირი 4 Days 18 Hours
15Open Rustavi Sunday (Blitz-58) 10 Days 9 Hours
16Qual Tournament for II-I-ok cat - 13 10 Days 15 Hours
17Qual Tournament for IV-III cat-21 10 Days 15 Hours
18"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 10 წლამდე გუნდებს შორის 11 Days 14 Hours
19"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 7 წლამდე გუნდებს შორის 11 Days 15 Hours
20"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 8 წლამდე გუნდებს შორის 11 Days 17 Hours
21საჭადრაკო კლუბი "ნანა"-ს პირველობა მოყვარულთა შორის 12 Days 10 Hours
22Open Rustavi Sunday (Blitz-57) 17 Days 7 Hours
235 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 17 Days 11 Hours
244 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 17 Days 12 Hours
25Qual Tournament for III-IV cat-20 17 Days 15 Hours
26GEO 77th Ch (I League) 19 Days 14 Hours
27Open Rustavi Sunday (Blitz-56) 24 Days 11 Hours
28Qual Tournament for II cat-12 24 Days 14 Hours
29Qual Tournament for I cat, ok -12 24 Days 14 Hours
30Qual Tournament for III-IV cat-19 24 Days 15 Hours
31ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 24 Days 17 Hours
32ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე გოგონათა შორის 24 Days 17 Hours
33მარათონული ბლიც ტურნირი (30 ქულამდე) 30 Days 3 Hours
34Open Rustavi Sunday (Blitz-55) 31 Days 10 Hours
35აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 31 Days 11 Hours
36აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 31 Days 11 Hours
37T.Lomaia mem - OPEN-B-G-14-16 35 Days 10 Hours
38T.Lomaia mem -B-G-10 35 Days 10 Hours
39T.Lomaia mem -B-G-12 35 Days 13 Hours
40T.Lomaia mem -B-G-8 35 Days 13 Hours
41აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორიაზე (2017) 37 Days 9 Hours
42აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორიაზე (2017) 37 Days 10 Hours
43Open Rustavi Sunday (Blitz-54) 38 Days 9 Hours
44აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) 38 Days 11 Hours
45"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - მამაკაცთა შორის 42 Days 10 Hours
46"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - ქალთა შორის 42 Days 10 Hours
47"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 42 Days 10 Hours
48"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 42 Days 10 Hours
49"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 42 Days 10 Hours
50"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 42 Days 10 Hours
Advertisement