اختيار بطولة

ترتيب طبقا لـ

أتحاد: Greece (GRE)

Flag GRE
رقمبطولةآخر تحديث
1OPEN RAPID CHESS FESTIVAL GIANNITSA 2017 CHRISTOS VOGIATZIS GROUP A 8 Minutes
2OPEN RAPID CHESS FESTIVAL GIANNITSA 2017 CHRISTOS VOGIATZIS GROUP B 10 Minutes
31ο Τουρνουά rapid για Grand-Prix 19/11 στις 18:00 στην ΠΣ Περιστερίου Χρηματικά έπαθλα και φιλοξενίες σε διεθνή τουρνουά 54 Minutes
44th youth under 16 tournament SA Sykeon 2017 - Youth GP 2017-2018 A 54 Minutes
54ο OPEN ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»Α.Π.Ο ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΓΑΛΑΝΟΣ 56 Minutes
6ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (-16 ΕΤΩΝ) ΑΤΤΙΚΗΣ 2017 1 Hours 20 Min.
712ο Τουρνουά Περιστερίου ΕΝΑΡΞΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 2 Hours 5 Min.
88o Παιδικό Τουρνουά Rapid Καλλιθέας 2 Hours 43 Min.
91ο CHESS RAPID ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - Σάββατο 25 Νοεμβρίου ώρα 17.00 4 Hours 22 Min.
1014ο open ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ "Εις μνήμην Παναγιώτη Αναιρούση" 7 Hours 11 Min.
114th International Chess Open Tournament "Vardaris" 9 Hours
1212ο Τουρνουά Rapid Εστίας ΝΣ - Νέων Κ14 - Σάββατο 18/11 - 18:30 10 Hours 26 Min.
13Νεανικό Τουρνουά ΕΑΠ - Μεσημεριανή Νοέμβριος 2017 21 Hours 4 Min.
14ΤΕΑΜ 3*3 By A.s.o.p DIAS - Α΄ΤΟΠΙΚΟ 21 Hours 54 Min.
15ΤΕΑΜ 3*3 By A.s.o.p DIAS - Β΄ΤΟΠΙΚΟ 21 Hours 54 Min.
16Sub Division by A.s.o.p DIAS- Α΄GROUP U1400 21 Hours 55 Min.
17Sub Division by A.s.o.p DIAS- B΄GROUP K1600 21 Hours 55 Min.
186ο Τουρνουά Rapid Φάρος Αλεξανδρούπολης 2017 (Α Γκρουπ) 1 Days
196ο Τουρνουά Rapid Φάρος Αλεξανδρούπολης 2017 (Β Γκρουπ) 1 Days
206ο Τουρνουά Rapid Φάρος Αλεξανδρούπολης 2017 (Γ Γκρουπ) 1 Days
21ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1 Days 6 Hours
228o Φθινοπωρινό Νεανικό Open Σ.Ο.Αιγάλεω 1 Days 8 Hours
2311ο Τουρνουά Περιστερίου 1 Days 20 Hours
24166ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ( ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΕΣ ) 1 Days 22 Hours
2511th Autumn Open tournament Spyros Loverdos 11ο Φθινοπωρινό Ανοικτό Τουρνουά "Σπύρος Λοβέρδος" 1 Days 22 Hours
26ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ U12 ΑΤΤΙΚΗΣ 2017 1 Days 23 Hours
27Attica Teams Youth Championship 2017 1 Days 23 Hours
2825o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ - "ΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ" 1 Days 23 Hours
29*ULTIMA series "PRE MASTER U1800" by A.s.o.p DIAS 2 Days 4 Hours
30*ULTIMA series "HIGH 1500-1800" by A.s.o.p DIAS 2 Days 4 Hours
31*ULTIMA series "MID 1200-1500" by A.s.o.p DIAS 2 Days 4 Hours
32*ULTIMA series "LOW -1200" by A.s.o.p DIAS 2 Days 4 Hours
33CHESS SQUARE ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΟΠΕΝ 2017 ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ 2 Days 5 Hours
3443ο Τουρνουά ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ για παίκτες κάτω του 1900 2 Days 8 Hours
35ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ «ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΙΚΟΣ» 2017 Α ΟΜΙΛΟΣ 2 Days 9 Hours
367ο Δημοτικό Κέρκυρας Α-Β-Γ 2 Days 9 Hours
377ο Δημοτικό Κέρκυρας Δ-Ε-ΣΤ 2 Days 9 Hours
38Amateur Chess Tournament EPIKOINONIAS 2017 U1600 WWW.SKAKI.GR 2 Days 20 Hours
39ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ "ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΡΕΠΑΝΙΩΤΗΣ" 2017 2 Days 22 Hours
4024ο open Σ.Ο.Περιστερίου 2 Days 22 Hours
41KAISSA CAFE BLITZ 233 2 Days 23 Hours
42ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ «ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΙΚΟΣ» 2017 Β΄ όμιλος 3 Days 1 Hours
4352ο Πρωτάθλημα Πειραιά "Εις μνήμη Στέλιου Ψάρρα" 3 Days 1 Hours
441ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3 Days 3 Hours
45Individual Championship N.O. Kalamata - Group D 3 Days 5 Hours
46Individual Championship N.O.Kalamata - Group C 3 Days 6 Hours
47Individual Championship N.O. Kalamata - Group B 3 Days 6 Hours
48Individual Championship N.O. Kalamata - Group A 3 Days 6 Hours
49ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΑΚΙ ΕΙΣ ΜΝΗΜΗ Δ.ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΚΑΙ Σ.ΜΠΙΚΟΥ 26 - 31 Δεκεμβρίου 2017 3 Days 9 Hours
505ο OPEN ΟΠΑΧ MindGames - ΚΥΡΙΑΚΗ -18:00 3 Days 12 Hours
Advertisement