اختيار الأتحاد    ECU Logo

اختيار بطولة

ترتيب طبقا لـ

أتحاد: Romania (ROU)

Flag ROU
رقمبطولةآخر تحديث
1Festivalul International de Sah Coral Impex Cluj 23.09.2017 1 Minutes
2Memorialul CORNELIU BUSU editia a II-a Turneul B Resita 22-24.09.2017 28 Minutes
3Memorialul CORNELIU BUSU editia a II-a Turneul A Resita 22-24.09.2017 29 Minutes
4Open Bucuresti - U12 1 Hours 41 Min.
5Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2017 - Etapa a III a - 24 Sept 2017 - U11 2 Hours 2 Min.
6Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2017 - Etapa a III a - 24 Sept 2017 - U8 2 Hours 2 Min.
7Miroslava Cup - Open A 3 Hours 20 Min.
8Miroslava Cup - Open B - U12 3 Hours 20 Min.
9Cupa de toamna Galati - sah rapid 5 Hours 10 Min.
10Memorialul Mihai Molodoi Ed a VIII-a 5 Hours 42 Min.
11CAMPIONATUL NATIONAL - DIVIZIA B - VICTORIA 6 Hours 17 Min.
12Festivalul de sah Pro Logos Buzau, juniori sub 8 ani 6 Hours 18 Min.
13Festivalul de sah Pro Logos Buzau, juniori sub 10 ani 6 Hours 18 Min.
14Festivalul de sah Pro Logos Buzau, juniori sub 14 ani 6 Hours 20 Min.
15Festivalul de sah Pro Logos Buzau, sah rapid, seniori si juniori 6 Hours 21 Min.
16Festivalul International de Sah "M. Sadoveanu" ed XXXII - Turneul B 6 Hours 51 Min.
17Open Bucuresti 17 Hours 57 Min.
18Cupa Orasului Tasnad ediția a-V-a, 20-24 septembrie 2017 19 Hours 15 Min.
19Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - OPEN Mangalia, 21-22.10.2017 20 Hours
20Divizia B Seria Galati 21 Hours 1 Min.
21Campionatul National pe echipe-DIVIZIA A 1 Days 8 Hours
22Trofeul Cetatii - Deva - Open A 1 Days 8 Hours
23Trofeul Cetatii - Deva - Open B 1 Days 8 Hours
24Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - U10 Mangalia, 21-22.10.2017 1 Days 18 Hours
25Felix Cup - Etikette 1 Days 20 Hours
26Cupa de toamna Galati - BLITZ 1 Days 21 Hours
27Memorialul Viorel Craciun editia a- XI - a 1 Days 23 Hours
28Turneul international de sah III.Ceramica Corund Open C for players with Elo <1600 and unrated 2 Days 8 Hours
29Turneul international de sah III.Ceramica Corund Open B for players with Elo between 1600-2000 2 Days 8 Hours
30Turneul international de sah III.Ceramica Corund Open A for players > ELO 2001 2 Days 8 Hours
31Cupa CRISTIM - editia a VI-a copii U14 2 Days 18 Hours
32Cupa CRISTIM - editia a VI-a copii U10 2 Days 18 Hours
33Cupa CRISTIM - editia a VI-a copii U12 2 Days 18 Hours
34Cupa CRISTIM - editia a VI-a copii U08 2 Days 18 Hours
35Cupa Flower Power - Editia a II-a Sah rapid 2 Days 22 Hours
36Campionatul National pe echipe Divizia B Olanesti 3 Days 18 Hours
37Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - U14 Mangalia, 21-22.10.2017 3 Days 22 Hours
38Sah Rapid FIDE ,,Zilele Cetatii,, ed-a-XII-a, TARGOVISTE, 17 sept.2017 4 Days 17 Hours
39Turneul International de Sah rapid Turneul Prieteniei, 17.09.2017, Timisoara 4 Days 20 Hours
40Memorialul George-Emil Pessi 4 Days 21 Hours
41Turneu Amical 5 Days 3 Hours
42Cupa " Tara Hategului" - Open A <2200 ELO 5 Days 5 Hours
43Cupa " Tara Hategului" - Open D - U12 5 Days 7 Hours
44Fulgerul de Sambata - Editia 1 5 Days 22 Hours
45Memorialul Dorel Stefanescu Editia a II-a Pitesti 5 Days 23 Hours
46Cupa " Tara Hategului" - Open E - U6 Scolari 6 Days 4 Hours
47Festivalul Micul Sahist Drobeta Turnu Severin 7 Days 20 Hours
48European Youth Chess Championship 2017 Girls U16 7 Days 20 Hours
49European Youth Chess Championship 2017 Girls U14 7 Days 21 Hours
50European Youth Chess Championship 2017 Girls U12 7 Days 21 Hours
Advertisement