výber federácie    ECU Logo

Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
č.TurnajPosledná aktualizácia
1MĚŠŤANSKÁ BESEDA OPEN 2017 20. ročník turnaje v rychlém šachu Pilsner Urquell 2 Minúty
2Polofinále MČR juniorů 2017 - kat. H18+H20 10 Minúty
3Finále MČR juniorek 2017 - kat. D18+D20 18 Minúty
4Turnaj všech generací - Růžena Suchá–Dobiášová*110 Přihlášky 21 Minúty
5Mistrovství Čech mládeže 2017 - HD10 32 Minúty
6Open Zapovězených tváří 2017 1 Hodiny 12 Min.
7Školní přebor v šachu 1 Hodiny 50 Min.
8Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U14 Ostrava 17.11.2017 2 Hodiny 15 Min.
9Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U12 Ostrava 17.11.2017 2 Hodiny 28 Min.
10Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U10 Ostrava 17.11.2017 2 Hodiny 29 Min.
11Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U18 Ostrava 17.11.2017 2 Hodiny 33 Min.
12Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017 - U08 Ostrava 17.11.2017 2 Hodiny 40 Min.
13Chomutovský král Podzimní 5. ročník 3 Hodiny 18 Min.
14Memoriál Fr. Černíka, 25. ročník; krajský přebor v bleskovém šachu, České Budějovice 4 Hodiny 6 Min.
15Open Brno 2017 - rapid 7. ročník mezinárodního šachového festivalu 4 Hodiny 16 Min.
16O Losinského Kapra 2017 6 Hodiny 46 Min.
17SK OAZA Praha 2017 podzim 7 Hodiny 16 Min.
18Městský přebor 2017/2018 7 Hodiny 44 Min.
19Mezinárodní šachový turnaj Vyšší Brod 2017, 14. ročník 9 Hodiny 46 Min.
20Přebpr města Zdice 2017 - starší žáci 3. turnaj základního kola KP regionu SB 2017-2018 17 Hodiny 8 Min.
21Přebpr města Zdice 2017 - mladší žáci 3. turnaj základního kola KP regionu SB 2017-2018 17 Hodiny 8 Min.
221. kvalifikační turnaj PDŠS do 16 let 18 Hodiny 15 Min.
231. kvalifikační turnaj PDŠS do 14 let 18 Hodiny 17 Min.
24Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina I 19 Hodiny 22 Min.
25Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina II 19 Hodiny 22 Min.
26Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina IV 19 Hodiny 22 Min.
27Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina III 19 Hodiny 23 Min.
28Oddílový přebor Orel Opava 20 Hodiny 3 Min.
29Přebor oddílu 2017/2018 Nový Bor Základní skupina B 20 Hodiny 8 Min.
30Přebor oddílu 2017/2018 Nový Bor Základní skupina A 20 Hodiny 8 Min.
31Otevřený přebor Sokol Vršovice a Š.O. Praga 20 Hodiny 34 Min.
32Přebor mládeže okresu Šumperk 2017 21 Hodiny 53 Min.
33Olympia memoriál F. Zabloudila při SK Roayl České Budějovice, 3. ročník 22 Hodiny 1 Min.
34Open Brno 2017 7. ročník mezinárodního šachového festivalu 22 Hodiny 27 Min.
35Jihočeský šach. svaz; 3. divize, skupina Západ 22 Hodiny 51 Min.
36O putovní pohár SVČ (Listopad 2017) 1 Days
37Mezinárodní šachový turnaj Vyšší Brod 2017, Mládež, 14. ročník 1 Days 2 Hodiny
38FIT FUN OPEN 1 Days 4 Hodiny
39Mistrovství Čech HD8 1 Days 4 Hodiny
40Krajský přebor II.třídy 2017/2018 1 Days 7 Hodiny
41Okresní přebor pětičlenných družstev v šachu Znojmo 2017/2018 1 Days 8 Hodiny
42BIGY Open 2017 - Memoriál Igora Mačejovského - turnaj B 1 Days 18 Hodiny
43BIGY Open 2017 - Memoriál Igora Mačejovského - turnaj A 1 Days 18 Hodiny
445. ročník Vánočního RAPID turnaje 1 Days 19 Hodiny
45Bleskový Turnaj Kovářská 1 Days 19 Hodiny
46Přebor ZŠ Dobrovského 630 Lanškroun 1 Days 19 Hodiny
47Libcice rapid 30 min. 1 Days 20 Hodiny
48Predvanocni_Kurim_2017 1 Days 20 Hodiny
498.Memoriál Dr.Karla Treybala 1 Days 22 Hodiny
50Přebor škol okresu Pardubice 1.-5. třída a 6.-9. třída 1 Days 23 Hodiny
Advertisement