výber federácie    ECU Logo

Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
č.TurnajPosledná aktualizácia
1Krajské kolo přeboru školních družstev 2017/2018 (ÚKSS) kat.ZŠ a vícel. gymnázia 11 Minúty
2Krajské kolo přeboru školních družstev 2017/2018 (ÚKSS)- kat. Základní školy 11 Minúty
3Krajské kolo přeboru školních družstev 2017/2018 (ÚKSS) - kat. Střední školy 11 Minúty
4Krajský přebor škol kategorie C 16 Minúty
5Krajský přebor škol kategorie A 31 Minúty
6Open Marianske Lazne 2018 - B2 - mistrovsky turnaj 46 Minúty
7Krajský přebor škol kategorie B 1 Hodiny 27 Min.
8Přebor Prahy 2017-2018 - II. třída - skupina 21 3 Hodiny 1 Min.
922. ročník memoriálu J. Kříže a Z. Zdobiny “BAKOVSKÉ DVOJICE“ 4 Hodiny 47 Min.
10CHESS LADY 2018 5 Hodiny 6 Min.
11Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2018 skupina B 5 Hodiny 10 Min.
12POHÁR města Říčany 2018 14 Hodiny 24 Min.
13Open QCC České Budějovice 2018 14 Hodiny 43 Min.
14Kouřim OPEN 2018 B / starší žáci 14 Hodiny 56 Min.
15Kouřim OPEN 2018 A / mladší žáci 14 Hodiny 56 Min.
16Kouřim OPEN 2018 C / dorost 15 Hodiny 14 Min.
17Přebor žáků základních škol Prahy 19 Turnaj B - 1. stupeň ZŠ 15 Hodiny 22 Min.
18Přebor žáků základních škol Prahy 19 Turnaj A - 2. stupeň ZŠ 15 Hodiny 27 Min.
19Open Marianske Lazne 2018 - D - seniori 17. rocnik mezinarodniho sachoveho festivalu 15 Hodiny 40 Min.
20Open Marianske Lazne 2018 - C - open 17. rocnik mezinarodniho sachoveho festivalu 15 Hodiny 41 Min.
21Přebor škol v šachu - MČR školních týmů, jihomoravské krajské kolo Kategorie Střední školy 15 Hodiny 45 Min.
22Open Marianske Lazne 2018 - B3 - mistrovsky turnaj 15 Hodiny 47 Min.
23Open Marianske Lazne 2018 - A2 - velmistrovsky turnaj 16 Hodiny 4 Min.
24Open Marianske Lazne 2018 - B1 - mistrovsky turnaj 16 Hodiny 49 Min.
25Open Marianske Lazne 2018 - A1 - velmistrovsky turnaj 17 Hodiny 9 Min.
26Olympia memoriál F. Zabloudila při SK Roayl České Budějovice, 3. ročník 17 Hodiny 9 Min.
2771. ročník Memoriálu Dr. Karla Treybala 19 Hodiny 3 Min.
28ŠSPK Okresní kolo přeboru škol pro okresy PM, PJ, PS a Rokycany kategorie ZŠ02 19 Hodiny 30 Min.
29ŠSPK Okresní kolo přeboru škol pro okresy PM, PJ, PS a Rokycany kategorie ZŠ01 19 Hodiny 33 Min.
30ŠSPK Okresní kolo přeboru škol pro okresy PM, PJ, PS a Rokycany kategorie SŠ 19 Hodiny 35 Min.
31Okresní přebor Olomouc 2017/18 20 Hodiny 46 Min.
32Přebor družstev okresu Jeseník-zákl.část 2017/2018 20 Hodiny 57 Min.
33Přebor Prahy 2017-2018 - III. třída - skupina 33 22 Hodiny 8 Min.
34Přebor Prahy 2017-2018 - III. třída - skupina 31 1 Days 4 Hodiny
35Okresní přebor pětičlenných družstev v šachu Znojmo 2017/2018 1 Days 14 Hodiny
36Regionální přebor SŠS 2017-2018 - skupina C 1 Days 14 Hodiny
37Okresní přebor Nový Jičín 2017-18 1 Days 15 Hodiny
38Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina D 1 Days 16 Hodiny
39Jihočeský šach.svaz,1. divize 1 Days 16 Hodiny
40Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina B 1 Days 16 Hodiny
41Kobyliský koník 2017-2018 3. turnaj D 1 Days 16 Hodiny
42Krajský přebor dětí do osmi let 2018 10.2.2018 Pravonín 1 Days 16 Hodiny
43Okresní přebor Karviná 2017/2018 1 Days 16 Hodiny
44Kobyliský koník 2017-2018 3. turnaj, kategorie C 1 Days 16 Hodiny
45Okresní přebor I. třídy Vyškov 1 Days 17 Hodiny
46Kobyliský koník 2017-2018 3. turnaj, kategorie A 1 Days 17 Hodiny
47Regionální přebor UH 2017/2018 1 Days 17 Hodiny
48Oddílový přebor Orel Opava 1 Days 17 Hodiny
49Krajská soutěž západ 2017/2018 - PDŠS 1 Days 18 Hodiny
50Přebor Prahy školních družstev v rapid šachu 2017/18 Kategorie ZŠ-1 1 Days 18 Hodiny