Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Dominican Republic (DOM)

Flag DOM
č.TurnajPosledná aktualizácia
1Gran Torneo Cerrado Santiago 2017 13 Hodiny 24 Min.
2Torneo Master vs Juventud 2 Days 3 Hodiny
3Torneo Cerrado Pre-Provincial nagua 2017 2 Days 3 Hodiny
4Torneo Cerrado Club De Ajedrez Los 4 Alfiles Retorno 2017 2 Days 11 Hodiny
5Torneo Round Robbin Pre-Provincial Cotui 2017 3 Days
6Torneo Cerrado Moca 2017 3 Days 10 Hodiny
7Torneo Copa Renacimiento 3 Days 14 Hodiny
8Torneo Sub-2150 4 Days 8 Hodiny
9Torneo Master vs Juventud 6 Days 7 Hodiny
10Torneo Provincial San Juan 2017 8 Days 9 Hodiny
11Intramuro Distrito Vs. Provincia Santo Domingo 8 Days 9 Hodiny
12!!! Torneo cerrado De Invivienda 2017 10 Days 2 Hodiny
13Torneo Round Robbin Entrenamiento Femenino 10 Days 7 Hodiny
14Torneo Higueyano Doctor Miqueas Martinez 10 Days 13 Hodiny
15Torneo Nacional Infantil Sub-18 Masculino 11 Days 7 Hodiny
16Torneo Nacional Infantil Sub-16 Masculino 11 Days 8 Hodiny
17Torneo Nacional Infantil Sub-14 Masculino 11 Days 8 Hodiny
18Torneo Nacional Infantil SUB- 18 femenino 2017 11 Days 10 Hodiny
19Torneo Nacional Infantil SUB- 16 femenino 2017 11 Days 10 Hodiny
20Torneo Nacional Infantil SUB- 14 femenino 2017 11 Days 10 Hodiny
21Pre-Provincial San Pedro 2017 12 Days 22 Hodiny
22Torneo Barahana Otoño 2017 17 Days 8 Hodiny
23Torneo Nacional De Ajedrez Universitario Masculino Por Equipo 2017 22 Days 22 Hodiny
24Torneo 4ta Version Liga Por Equipos San Pedro De Macoris 2017 22 Days 22 Hodiny
25Torneo Verano de Ajedrez por Equipo 2017 Barahona 22 Days 22 Hodiny
26Torneo Provincial De Puerto Plata 2017 22 Days 22 Hodiny
27Torneo Cerrado Octubre 2017 24 Days 1 Hodiny
28Torneo Abierto De Ajedrez Modesto Guzman 25 Days 7 Hodiny
29Tercer Torneo Municipal de Ajedrez Alcarizo 2017 Categoria 10-11 28 Days 5 Hodiny
30Tercer Torneo Municipal de Ajedrez Alcarizo 2017 Categoria 8-9 28 Days 5 Hodiny
31Tercer Torneo Municiapal de Ajedrez Alcarizo 2017 Categoria 14-15 28 Days 5 Hodiny
32Tercer Torneo Municipal de Ajedrez Alcarizo 2017 Categoria 12-13 28 Days 5 Hodiny
33Tercer Torneo Municiapal de Ajedrez Alcarizo 2017 Categoria Superior 28 Days 5 Hodiny
34PUCMM DEP 109-001 31 Days 1 Hodiny
35Torneo Nacional Juvenil Masculino 2017 33 Days 3 Hodiny
36CENTRO ESPANOL SUB 12 35 Days 7 Hodiny
37Eliminatoria Juegos Nacionales Escolares Regional 07 Duarte Masc. 36 Days 7 Hodiny
38Eliminatoria Juegos Nacionales Escolares Regional 07 Duarte Fem. 36 Days 7 Hodiny
39Torneo Copa Babeque 40 Aniversario 2017 ( Ajedrez ) Over 14 36 Days 15 Hodiny
40Juegos Deportivos Inter-academicos 2017 ( Ajedrez ) 37 Days
41Torneo AAS Clase A 37 Days
42Torneo Copa 40 Aniversario Babeque 2017 ¨ Ajedrez ¨¨ ( Masc. Sub-14 37 Days 3 Hodiny
43Torneo Copa Babeque 40 Aniversrio 2017 ( Ajedrez ) Sub-14 Fem 37 Days 3 Hodiny
44Torneo Nacional Juvenil Femenino 2017 38 Days 4 Hodiny
45Desempates 40 Days 5 Hodiny
46TORNEO LAZAMIENTO CLUB ALMAH 40 Days 17 Hodiny
47Torneo Nacional De Ajedrez Universitario Femenino Por Equipos 2017 44 Days 10 Hodiny
48Torneo Intercolegial de Ajedrez 2017-2018 Pibe. Femenino 45 Days 7 Hodiny
49Torneo Intercolegial de Ajedrez 2017-2018 Mini Masculino 45 Days 7 Hodiny
50Torneo Intercolegial de Ajedrez 2017-2018 Pibe. Masculino 45 Days 7 Hodiny
Advertisement