výber federácie    ECU Logo

Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: England (ENG)

Flag ENG
č.TurnajPosledná aktualizácia
1Leyland Inter 7 Hodiny 16 Min.
2Durham County Congress Major 2018 7 Hodiny 27 Min.
3Northumbria Masters 9 Hodiny 26 Min.
458th Hampstead: Under 2200 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 12 Hodiny 11 Min.
558th Hampstead: Under 135 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 12 Hodiny 22 Min.
658th Hampstead: Under 1900 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 12 Hodiny 27 Min.
7Leyland Minor 13 Hodiny 1 Min.
8Leyland Major 13 Hodiny 1 Min.
92018 Midland Rapid & Blitz Open 14 Hodiny 12 Min.
102018 Midland Rapid & Blitz Under 2000 14 Hodiny 17 Min.
112018 Midland Rapid & Blitz Under 1500 14 Hodiny 34 Min.
122018 Midland Rapid & Blitz Under 1750 14 Hodiny 39 Min.
13Northern Junior Championship 2018 Under 11 15 Hodiny 56 Min.
14Northern Junior Championship 2018 Under 9 17 Hodiny 7 Min.
15Northern Junior Championship 2018 Under 8 17 Hodiny 16 Min.
16Northern Junior Championship 2018 Under 12 18 Hodiny 2 Min.
17OPEN Northern Junior Championship 2018 18 Hodiny 2 Min.
182018 Midland Rapid & Blitz Blitz 1 Days 6 Hodiny
19Durham County Congress Minor 2018 1 Days 11 Hodiny
20Northern Junior Championship 2018 Under 7 1 Days 14 Hodiny
214th Brainstormchess FIDE BLITZ GROUP B 3m +2s per game 3 Days 8 Hodiny
224th Brainstormchess FIDE BLITZ KNOCKOUT 3m +2s per game 3 Days 9 Hodiny
234th Brainstormchess FIDE BLITZ GROUP D 3m +2s per game 3 Days 9 Hodiny
244th Brainstormchess FIDE BLITZ GROUP C 3m +2s per game 3 Days 9 Hodiny
25Durham County Congress Open 2018 4 Days 14 Hodiny
26Northern Junior Championship 2018 Under 18 6 Days 14 Hodiny
27Northern Junior Championship 2018 Under 16 6 Days 14 Hodiny
28Northern Junior Championship 2018 Under 14 6 Days 14 Hodiny
29Northern Junior Championship 2018 Under 10 6 Days 14 Hodiny
30Northumberland County Championship Gilroy 2017-18 6 Days 19 Hodiny
31Northumberland County Championship Sell 2017-18 6 Days 19 Hodiny
32Northumberland County Championship Zollner 2017-18 6 Days 19 Hodiny
33Northumberland County Championship Zollner 2017-18 6 Days 19 Hodiny
34Golders Green Rapidplay: FIDE Major Under 170 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 8 Days 9 Hodiny
35Golders Green Rapidplay: FIDE Minor Under 145 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 8 Days 12 Hodiny
36Golders Green Rapidplay: FIDE Amateur Under 120 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 8 Days 12 Hodiny
37Golders Green Rapidplay: FIDE Open Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 8 Days 12 Hodiny
38Final Round - Newham Junior Grand Prix 8 Days 13 Hodiny
39Golders Green Rapidplay: My "First" Tournament / ECF Under 80 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 8 Days 13 Hodiny
404th Brainstormchess FIDE BLITZ GROUP A 3m +2s per game 9 Days 6 Hodiny
41Edgware Gambits Junior Chess Club Spring Term 2018 10 Days 6 Hodiny
42Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 - Masters 11 Days 19 Hodiny
43Patrick Moore Cup: Ireland vs Sussex: Section B 13 Days 19 Hodiny
442018 Frodsham Congress Under 120 14 Days 11 Hodiny
452018 Frodsham Congress Under 160 14 Days 11 Hodiny
462018 Frodsham Congress Open 14 Days 11 Hodiny
47Cambridgeshire Junior Chess 27th Annual Tournament Under-18 14 Days 12 Hodiny
48Cambridgeshire Junior Chess 27th Annual Tournament Under-13 14 Days 12 Hodiny
49Cambridgeshire Junior Chess 27th Annual Tournament Under-11 14 Days 12 Hodiny
50Cambridgeshire Junior Chess 27th Annual Tournament Under-9 14 Days 12 Hodiny