výber federácie    ECU Logo

Výber turnaja

Triedené podľa

Selected federation: Latvia (LAT)

Flag LAT
č.TurnajPosledná aktualizácia
1LSKcemp2018 57 Minúty
2Latvian Championship Vidzeme Regional Qualifier 2018 1 Hodiny 55 Min.
3Riga Technical University Open 2018 - Tournament D 3 Hodiny 43 Min.
4Riga Technical University Open 2018 - Tournament B 3 Hodiny 43 Min.
5Riga Technical University Open 2018 - Tournament A 3 Hodiny 43 Min.
6Riga Technical University Open 2018 - G Closing Blitz 3 Hodiny 44 Min.
7Riga Technical University Open 2018 - F Midweek blitz 3 Hodiny 45 Min.
8Riga Technical University Open 2018 - Tournament E 3 Hodiny 45 Min.
9Balvu novada 2018. gada atklātais čempionāts šahā, A turnīrs 5 Hodiny 25 Min.
10NBS Cempionats saha 2018 6 Hodiny 22 Min.
1146th Ceribu kauss final 12 Hodiny 53 Min.
1246. “Cerību kauss” Latvijas atklātā bērnu komandu čempionāta šahā PUSFINĀLS 13 Hodiny 37 Min.
13 Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid 2018 03.03. 15 Hodiny 39 Min.
14 Pullman Riga Old Town Hotel Open Blitz 2018 03.04. 15 Hodiny 39 Min.
15Ogre Chess Spring 2018 1 Days 3 Hodiny
16Latvian 2018 senior chess championship 1 Days 6 Hodiny
17Latvian Chess championship 2018 semifinal 1 Days 10 Hodiny
18Saulkrasti rapid chess championship 2018 Latvian master Janis Klavins memorial 1 Days 10 Hodiny
19149 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 21.02.2018. 1 Days 11 Hodiny
20Klasifikācijas turnīrs iesācējiem (RŠS) 17.02. - 18.02.2018. 1 Days 16 Hodiny
21XII Termo-Eko cup 2018 2 Days 4 Hodiny
22Klasifikācijas turnīrs 2.sporta klasēm (Rēzeknes BJSS) 17.-18.02.2018 2 Days 10 Hodiny
23Rudaga-Kaissa II-2018 2 Days 10 Hodiny
24Rudaga-Kaissa I-2018 2 Days 11 Hodiny
25Rudaga - Kaissa Iesācēji 17.-18.02.2018 2 Days 11 Hodiny
26Rudaga - Kaissa Pirmsskolnieki 17.-18.02.2018 2 Days 11 Hodiny
27Rudaga - Kaissa 3.sp.kl. 17.-18.02.2018 2 Days 11 Hodiny
28Rudaga - Kaissa 4.sp.kl. 17.-18.02.2018 2 Days 11 Hodiny
29Komponista un sahista Emīla Melngaiļa jubilejas atceres turnīrs 5 Days 7 Hodiny
30Latvian Championship final-2018 8 Days 5 Hodiny
31Latvian Women chess championship 2018 8 Days 5 Hodiny
32Salaspils - Aizkraukle 2018 11.02. 9 Days 6 Hodiny
33Rezekne City Open Individual Chess Championship 2018 9 Days 8 Hodiny
34Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm (RŠS) 09.02. - 11.02.2018. 9 Days 11 Hodiny
35GM A.Gipslis memorial -2018 10 Days 9 Hodiny
36Pavela Pikas pieminas turnirs 10 Days 10 Hodiny
37Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, B 10 Days 10 Hodiny
38Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, C 10 Days 10 Hodiny
39Zirgu galotne 10.02.2018 10 Days 11 Hodiny
40148 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 07.02.2018. 13 Days 4 Hodiny
41150 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 28.02.2018. 14 Days 6 Hodiny
42Olaine Open Rapid Chess Championship 2018 2 stage 16 Days 6 Hodiny
43Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 03.02. - 04.02.2018. 16 Days 10 Hodiny
44Olaine district chess tournament for children- II 04.02.2018 Tikai Olaines SC 16 Days 11 Hodiny
45Dobeles sveču šaha turnīrs 2018. 17 Days 3 Hodiny
46Ikskile Regional rapid chess cup-IV-2017/2018 17 Days 10 Hodiny
47Treniņu turnīrs Структура Ботвинника 17 Days 11 Hodiny
48Ikmēneša Tempoturnīrs šahā Malta 2018. 2. posms 17 Days 12 Hodiny
49147 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 31.01.2018. 20 Days 4 Hodiny
50Junioru Kauss - I -2018 (Junior Cup) 23 Days 2 Hodiny