Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Angola (ANG)

Flag ANG
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1CAMPEONATO NACIONAL JUNIOR FEMININO CUNENE 2017 4 Dny 11 Hodiny
2CAMPEONATO NACIONAL DE JUNIOR MASCULINO CUNENE 2017 4 Dny 11 Hodiny
3CAMPEONATO NACIONAL DE JUVENIS MASCULINO CUNENE 2017 4 Dny 11 Hodiny
4CAMPEONATO NACIONAL DE JUVENIS EM FEMININO CUNENE 2017 4 Dny 11 Hodiny
5TORNEIO CHECK MATE UCAN 2017 5 Dny 7 Hodiny
6CAMPEONATO NACIONAL INDIVIDUAL ZONAL A - 2017 11 Dny 9 Hodiny
7CAMPEONATO NACIONAL ABSOLUTO ZONAL B MALANJE 2017 13 Dny 6 Hodiny
8TORNEIO TAÇA JOÃO LOURENÇO 2017 14 Dny 5 Hodiny
9CAMPEONATO PROVINCIAL ABSOLUTO 2017 19 Dny 13 Hodiny
10TORNEIO EM HOMENAGEM AO IM MANUEL MATEUS 24 Dny 11 Hodiny
11CAMPEONATO PROVINCIAL ABSOLUTO DE MALANJE - JODGAZ - XADREZ - 2017 24 Dny 13 Hodiny
12MACOVI SPORT CLUB - TORNEIO DE XADREZ BLITZ ALUSIVO AO MÊS DA JUVENTUDE 2017 40 Dny 2 Hodiny
13MACOVI SPORT CLUB - TORNEIO DE XADREZ BLITZ 2017 40 Dny 2 Hodiny
14CAMPEONATO PROVINCIAL JUNIOR E JUVENIL DE XADREZ DE BENGUELA 2017 41 Dny 9 Hodiny
15TAÇA ENSA 2017 BLITZ 46 Dny 12 Hodiny
16TAÇA ENSA 2017 RAPIDAS 46 Dny 12 Hodiny
17TAÇA ENSA 2017 46 Dny 12 Hodiny
18TORNEIO DA PAZ 2017 51 Dny 10 Hodiny
19CAMPEONATO PROVINCIAL FEMININO DE SUB 20 ÉPOCA 2017 51 Dny 16 Hodiny
20CAMPEONATO PROVINCIAL MASCULINO DE SUB 20 ÉPOCA 2017 54 Dny 9 Hodiny
21CAMPEONATO PROVINCIAL DE XADREZ 2017 56 Dny 10 Hodiny
22TAÇA GRUPO CABETO - MALANJE 2017 74 Dny 13 Hodiny
23CAMPEONATO PROVINCIAL MASCULINO DE SUB 16 ÉPOCA 2017 82 Dny 3 Hodiny
24CAMPEONATO PROVINCIAL FEMININO DE SUB 16 ÉPOCA 2017 82 Dny 3 Hodiny
25Campeonato Interno da Macovi Popular 2017 92 Dny 13 Hodiny
26TAÇA 19 DE FEVEREIRO 2017 93 Dny 13 Hodiny
27TAÇA ENANA III EDIÇÃO 2017 96 Dny 9 Hodiny
28TAÇA ENANA III EDIÇÃO 2017 96 Dny 9 Hodiny
29CAMPEONATO NACIONAL DE RAPIDAS 2017 135 Dny 8 Hodiny
30CAMPEONATO NACIONAL POR EQUIPAS 2017 136 Dny 7 Hodiny
31CAMPEONATO NACIONAL BLITZ 2017 138 Dny 6 Hodiny
32TORNEIO PREMIO FABRICA DE CIMENTO DO KUANZA SUL 2016 142 Dny 2 Hodiny
33MACOVI SPORT CLUB/ TORNEIO DE RÁPIDAS 2016 166 Dny 3 Hodiny
34MACOVI SPORT CLUB/ TORNEIO ACTIVO DAS MACOVIS 2016 166 Dny 3 Hodiny
35TORNEIO PROVINCIAL DE XADREZ 5 DE NOVEMBRO/BNA 180 Dny 14 Hodiny
36OPEN MEMORIAL MANUEL ANDRADE 2016 186 Dny 10 Hodiny
37WOMAN MEMORIAL MANUEL ANDRADE 2016 186 Dny 11 Hodiny
38TORNEIO ALUSIVO AO 3 DE OUTUBRO DIA DAS FINANÇAS 205 Dny 15 Hodiny
39TACA TITO MARTINS 2016 208 Dny 8 Hodiny
40CAMPEONATO NACIONAL UNIVERSITARIO 2016 210 Dny 3 Hodiny
41TORNEIO AMADOR BANCO SOL 2016 232 Dny 13 Hodiny
42Memorial Santos Julio 2016 241 Dny 9 Hodiny
43TORNEIO 17 DE SETEMBRO 2016 249 Dny 12 Hodiny
44TORNEIO DE XADREZ 28 DE AGOSTO 273 Dny 7 Hodiny
45CAMPEONATO PROVINCIAL DE JUVENIS BENGUELA 2016 351 Dny 9 Hodiny
46CAMPEONATO NACIONAL ABSOLUTO - MATCH - LUANDA 2016 355 Dny 10 Hodiny
47CAMPEONATO NACIONAL JUVENIL MASCULINO - SUMBE 2016 368 Dny 12 Hodiny
48CAMPEONATO NACIONAL JUNIOR FEMININO - SUMBE 2016 368 Dny 12 Hodiny
49CAMPEONATO NACIONAL JUVENIL FEMININO - SUMBE 2016 368 Dny 12 Hodiny
50CAMPEONATO NACIONAL JUNIOR MASCULINO - SUMBE 2016 368 Dny 12 Hodiny
Advertisement