výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Angola (ANG)

Flag ANG
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1CAMPEONATO PROVINCIAL ABSOLUTO 2017 13 Hodiny 15 Min.
2MACOVI SPORT CLUB - TORNEIO DE XADREZ BLITZ ALUSIVO AO MÊS DA JUVENTUDE 2017 7 Dny 8 Hodiny
3MACOVI SPORT CLUB - TORNEIO DE XADREZ BLITZ 2017 7 Dny 8 Hodiny
4CAMPEONATO PROVINCIAL JUNIOR E JUVENIL DE XADREZ DE BENGUELA 2017 8 Dny 15 Hodiny
5TAÇA ENSA 2017 BLITZ 13 Dny 17 Hodiny
6TAÇA ENSA 2017 RAPIDAS 13 Dny 17 Hodiny
7TAÇA ENSA 2017 13 Dny 18 Hodiny
8TORNEIO DA PAZ 2017 18 Dny 15 Hodiny
9CAMPEONATO PROVINCIAL FEMININO DE SUB 20 ÉPOCA 2017 18 Dny 22 Hodiny
10CAMPEONATO PROVINCIAL MASCULINO DE SUB 20 ÉPOCA 2017 21 Dny 15 Hodiny
11CAMPEONATO PROVINCIAL DE XADREZ 2017 23 Dny 15 Hodiny
12TAÇA GRUPO CABETO - MALANJE 2017 41 Dny 19 Hodiny
13CAMPEONATO PROVINCIAL MASCULINO DE SUB 16 ÉPOCA 2017 49 Dny 8 Hodiny
14CAMPEONATO PROVINCIAL FEMININO DE SUB 16 ÉPOCA 2017 49 Dny 8 Hodiny
15Campeonato Interno da Macovi Popular 2017 59 Dny 19 Hodiny
16TAÇA 19 DE FEVEREIRO 2017 60 Dny 18 Hodiny
17TAÇA ENANA III EDIÇÃO 2017 63 Dny 14 Hodiny
18TAÇA ENANA III EDIÇÃO 2017 63 Dny 14 Hodiny
19TAÇA 19 DE FEVEREIRO 2017 71 Dny 16 Hodiny
20CAMPEONATO NACIONAL DE RAPIDAS 2017 102 Dny 13 Hodiny
21CAMPEONATO NACIONAL POR EQUIPAS 2017 103 Dny 12 Hodiny
22CAMPEONATO NACIONAL BLITZ 2017 105 Dny 12 Hodiny
23TORNEIO PREMIO FABRICA DE CIMENTO DO KUANZA SUL 2016 109 Dny 7 Hodiny
24wevwser 115 Dny 12 Hodiny
25MACOVI SPORT CLUB/ TORNEIO DE RÁPIDAS 2016 133 Dny 8 Hodiny
26MACOVI SPORT CLUB/ TORNEIO ACTIVO DAS MACOVIS 2016 133 Dny 8 Hodiny
27TORNEIO PROVINCIAL DE XADREZ 5 DE NOVEMBRO/BNA 147 Dny 19 Hodiny
28OPEN MEMORIAL MANUEL ANDRADE 2016 153 Dny 16 Hodiny
29WOMAN MEMORIAL MANUEL ANDRADE 2016 153 Dny 17 Hodiny
30TORNEIO ALUSIVO AO 3 DE OUTUBRO DIA DAS FINANÇAS 172 Dny 20 Hodiny
31TACA TITO MARTINS 2016 175 Dny 14 Hodiny
32CAMPEONATO NACIONAL UNIVERSITARIO 2016 177 Dny 8 Hodiny
33TORNEIO AMADOR BANCO SOL 2016 199 Dny 18 Hodiny
34Memorial Santos Julio 2016 208 Dny 15 Hodiny
35TORNEIO 17 DE SETEMBRO 2016 216 Dny 17 Hodiny
36TORNEIO DE XADREZ 28 DE AGOSTO 240 Dny 12 Hodiny
37CAMPEONATO PROVINCIAL DE JUVENIS BENGUELA 2016 318 Dny 15 Hodiny
38CAMPEONATO NACIONAL ABSOLUTO - MATCH - LUANDA 2016 322 Dny 16 Hodiny
39CAMPEONATO NACIONAL JUVENIL MASCULINO - SUMBE 2016 335 Dny 18 Hodiny
40CAMPEONATO NACIONAL JUNIOR FEMININO - SUMBE 2016 335 Dny 18 Hodiny
41CAMPEONATO NACIONAL JUVENIL FEMININO - SUMBE 2016 335 Dny 18 Hodiny
42CAMPEONATO NACIONAL JUNIOR MASCULINO - SUMBE 2016 335 Dny 18 Hodiny
43CAMPEONATO ABSOLUTO 2016 343 Dny 9 Hodiny
44CAMPEONATO ABSOLUTO FEMININO 2016 343 Dny 10 Hodiny
45TORNEIO 1 DE MAIO 2016 DA ESCOLA DR. SICASCALHO JUNIOR (TIO GADINHO) 354 Dny 16 Hodiny
46TORNEIO COOK WALTER (SABADO XADREZISTICO) 2016 357 Dny 15 Hodiny
47CAMPEONATO NACIONAL ABSOLUTO ZONAL B - BENGUELA 2016 381 Dny 16 Hodiny
48Pocholo Chess 386 Dny 11 Hodiny
49ZONAL A 2016 388 Dny 11 Hodiny
50TAÇA GRUPO CABETO SUMBE 2016 398 Dny 17 Hodiny
Advertisement