Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Catalonia (CAT)

Flag CAT
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Obert Terres del Sud - 2017 18 Minuty
2XXV CAMPIONAT D´ESCACS FESTA MAJOR DE CASSÀ DE LA SELVA , INFANTIL 1 Hodiny 42 Min.
3V Campionat Territorial d'Escacs Actius de Girona,Actius Club Escacs Santa Pau 1 Hodiny 47 Min.
4XIV Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Group A Code - 1 Hodiny 48 Min.
5XIV Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Group B Code - 1 Hodiny 49 Min.
6XIV Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Group C Code - 1 Hodiny 49 Min.
7XXV CAMPIONAT D´ESCACS FESTA MAJOR DE CASSÀ DE LA SELVA , OPEN 2 Hodiny 1 Min.
8XXV OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE MONTCADA A (162864) (A,B,P=special prizes; J=U16; V=S65; L=local) 3 Hodiny 9 Min.
9III Torneig Obert Actiu Escacs Escac Mat 3 Hodiny 50 Min.
10Campionat d'Escacs Ràpids Individuals 2017 4 Hodiny 3 Min.
11JOCS ESPORTIUS ESCOLARS - FINAL NACIONAL D'ESCACS - JUVENIL- CURS 2016-2017 4 Hodiny 21 Min.
12JOCS ESPORTIUS ESCOLARS - FINAL NACIONAL D'ESCACS - CADET - CURS 2016-2017 4 Hodiny 24 Min.
13JOCS ESPORTIUS ESCOLARS - FINAL NACIONAL D'ESCACS - ALEVÍ - CURS 2016-2017 4 Hodiny 29 Min.
14JOCS ESPORTIUS ESCOLARS - FINAL NACIONAL D'ESCACS - BENJAMÍ - CURS 2016-2017 4 Hodiny 51 Min.
15V Campionat Territorial d'Escacs Actius de Girona,C.E. Gerunda 8 Hodiny 1 Min.
16XV Obert d Escacs Actius Vila de Santa Coloma de Queralt 10 Hodiny 54 Min.
17Obert partides ràpides "Can Eusebio" 11 Hodiny 22 Min.
18Torneig escolar Montgrí 2017 22 Hodiny 43 Min.
19II Infantil Primavera Gerunda 23 Hodiny 56 Min.
20V Festival Internacional d'Escacs "Vila de Platja d'Aro" - Grup "B" 1 Dny
21V Open d'Escacs Sub-16 Joves Promeses de Mollet (<1750 FCDE) 1 Dny 1 Hodiny
22XI Obert d'Escacs de Llinars del Valles - Grup A Code: 156311 1 Dny 1 Hodiny
23Obert de la Delegacio de Tarragona. Memorial Calbet 2017 Grup A 1 Dny 1 Hodiny
24Obert de la Delegacio de Tarragona. Memorial Calbet 2017 Grup B 1 Dny 1 Hodiny
25XIII Obert Ciutat de Mataró - Memorial Viñas - Grup A (157678) 1 Dny 1 Hodiny
26XI Obert d'Escacs de Llinars del Valles - Grup B Code: 156312 1 Dny 1 Hodiny
27X Open Internacional Mollet del Valles - Memorial Ezequiel Martin 1 Dny 2 Hodiny
28XI Obert d'Escacs de Llinars del Valles - Grup C 1 Dny 2 Hodiny
29XIII Obert Ciutat de Mataró - Memorial Viñas - Grup B (157679) 1 Dny 2 Hodiny
30V Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP OR SUB8 1 Dny 2 Hodiny
31V Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP OR SUB12 1 Dny 2 Hodiny
32V Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP OR SUB10 1 Dny 2 Hodiny
33TORNEIG FI DE CURS 2016-17 QUART DE PRIMARIA ESCOLA CATALONIA 1 Dny 4 Hodiny
34XIII Obert Ciutat de Mataró - Memorial Viñas - Grup C 1 Dny 4 Hodiny
3543 Open Internacional d'Escacs Vila de Sitges - Grup A Code 159748 1 Dny 5 Hodiny
36IV FINAL ESCOLAR PRIMÀRIA 2017 1 Dny 8 Hodiny
37I Torneig Obert del Gòtic 1 Dny 9 Hodiny
38PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR COL·LEGI L'ARENAL DE LLEVANT TOTS CURS 2016-17 1 Dny 14 Hodiny
39XIè Obert d' Escacs Vilafranca del Penedès - C.U.C. 1 Dny 20 Hodiny
40XXIX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta- Grup A Code 157978 1 Dny 20 Hodiny
41XXIX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta - Grup B Code 157979 1 Dny 21 Hodiny
42XXIX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta - Grup C Code 157980 1 Dny 21 Hodiny
43Tancats del Tres Peons: Grup 5 1 Dny 21 Hodiny
44Tancats del Tres Peons: Grup 4 1 Dny 21 Hodiny
45Tancats del Tres Peons: Grup 6 1 Dny 23 Hodiny
46Tancats del Tres Peons: Grup 3 1 Dny 23 Hodiny
47Tancats del Tres Peons: Grup 2 1 Dny 23 Hodiny
48Tancats del Tres Peons: Grup 1 1 Dny 23 Hodiny
49Tancats del Tres Peons: Grup 7 1 Dny 23 Hodiny
50XX Torneig 10 minuts Festta Major Santa Eulalia L'Hospitalet 2 Dny 2 Hodiny
Advertisement