výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Catalonia (CAT)

Flag CAT
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - I 2 Hodiny 46 Min.
2Campionat Territorial del Baix Llobregat (170021) 5 Hodiny 9 Min.
3Campionat Territorial del Barcelones (170020) 5 Hodiny 11 Min.
4Campionat Absolut de Barcelona (170019) 6 Hodiny 57 Min.
5XXI Open Ideal Clave 16 Hodiny 41 Min.
6Obert Tardor Tàrrega 2017 17 Hodiny 40 Min.
7Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - II 17 Hodiny 50 Min.
8Campionat Individual Absolut de Girona (170032) 18 Hodiny 22 Min.
9I TORNEIG TARDOR GERUNDA "OPEN" 19 Hodiny 4 Min.
10XV Obert Internacional "Ciutat de Cervera" 19 Hodiny 53 Min.
11VI Obert Escacs del Moianes 2017 (167224) [A,B,C,D - trams d'Elo; G=Bages; O=Osona; L=local] 20 Hodiny 47 Min.
12VI​ ​Circuit​ ​de ​Ràpides​ ​de tardor del Tres Peons Llampec 3'+2" 22 Hodiny 12 Min.
13XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup A Code:165440 23 Hodiny 42 Min.
14XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup B Code:165441 23 Hodiny 54 Min.
15XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup C 1 Dny
16XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup D 1 Dny
17IX Obert d'escacs de base "Vila de Gràcia" 1 Dny
18Fase prèvia de Veterans de Barcelona 2017 1 Dny 1 Hodiny
19II Open Club d'Escacs Barcelona 1 Dny 2 Hodiny
20XIX Social Actiu Sant Martí 2017 1 Dny 23 Hodiny
21XVII OPEN D'ESCACS ACTIU FESTA MAJOR DE SANT ADRIA 2017 2 Dny 18 Hodiny
22XXV Open d'Escacs Actius Vallfogona de Balaguer Code: 167102 2 Dny 20 Hodiny
23III Tancat Sant Boi 2017 Grup C -ELO < 1750- Event code 168145 2 Dny 23 Hodiny
24I TORNEIG TARDOR GERUNDA 3 Dny
25III Tancat Sant Boi 2017 Grup D -ELO < 1800 SUB12 Event code 168146 3 Dny
26III Tancat Sant Boi 2017 Grups B1 i B2 -ELO 1750 a 2150- Event code 168144 3 Dny 1 Hodiny
27III Tancat Sant Boi 2017 Grup A -Norma MC- Event code 168143 3 Dny 1 Hodiny
28XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup B (165443) 3 Dny 19 Hodiny
29XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup A (165442) 3 Dny 20 Hodiny
30XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup C 3 Dny 20 Hodiny
31V Open Internacional Escacs Rapids Escola Escacs Osona 2017 (165423) 3 Dny 20 Hodiny
32Llampec de La Gleva 2017 3 Dny 22 Hodiny
33IV Torneig Escolar d'Escacs de Cervera 3 Dny 22 Hodiny
34IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR Torneig Tancat Subdividit en 3 grups de 10 jugadors 3 Dny 22 Hodiny
35VI​ ​Circuit​ ​de ​Ràpides​ ​de tardor del Tres Peons Llampec 10' 4 Dny 16 Hodiny
36XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP ESPINETS 4 Dny 18 Hodiny
37XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP B 4 Dny 18 Hodiny
38XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP A 4 Dny 18 Hodiny
39Ve ChessPizza 20:00 4 Dny 21 Hodiny
40XXXV Social Sant Martí 2017 6 Dny 21 Hodiny
41IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR 7 Dny 15 Hodiny
42IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR 7 Dny 15 Hodiny
43IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR 7 Dny 15 Hodiny
44XIV Diada 11 de Setembre d'Escacs Actius 8 Dny 20 Hodiny
45VI​ ​Circuit​ ​de ​Ràpides​ ​de tardor del Tres Peons Llampec 5' 8 Dny 21 Hodiny
46III Tancat Escacs del Moianes 2017 de norma de Mestre Catala (167225) 8 Dny 22 Hodiny
47X Torneig Internacional d'Escacs Ciutat de Sabadell 2017- GRUP A 9 Dny 14 Hodiny
481r Torneig d'Escacs Pontos "Sub 12" 9 Dny 18 Hodiny
49X Torneig Internacional d'Escacs Ciutat de Sabadell 2017- GRUP C 9 Dny 19 Hodiny
50X Torneig Internacional d'Escacs Ciutat de Sabadell 2017- GRUP B 9 Dny 19 Hodiny
Advertisement