Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Mongolia (MGL)

Flag MGL
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1fdfhghj 39 Minuty
2Сүхбаатар дүүрэгийн иргэдийн төлөөлөгчдийн дарга Э. Ганбатын нэрэмжит тэмцээн 1 Hodiny 38 Min.
3Дундговь бага олимп-2017 эмэгтэй 21 Hodiny 29 Min.
4Blitz marafon 21 Hodiny 41 Min.
5Дундговь бага олимп-2017 шатрын тэмцээн эрэгтэй 21 Hodiny 54 Min.
6Дархан засаг даргын нэрэмжит 7-8 нас эмэгтэй 4 Dny 18 Hodiny
7"Дархан" засаг даргын нэрэмжит тэмцээн 13-16 нас эмэгтэй 6 Dny 1 Hodiny
8"Дархан" засаг даргын нэрэмжит тэмцээн 13-16 нас эрэгтэй 6 Dny 1 Hodiny
9"Дархан" засаг даргын нэрэмжит тэмцээн 9-10 нас эр 6 Dny 1 Hodiny
1011-12 нас эмэгтэй 6 Dny 2 Hodiny
11FMFF CUP-2017 Тээвэр зуучлалын компаниудын шатрын уламжлалт тэмцээн-эрэгтэй 6 Dny 15 Hodiny
12FMFF CUP-2017 Тээвэр зуучлалын компаниудын шатрын уламжлалт тэмцээн-эмэгтэй 6 Dny 15 Hodiny
13БЗД-ийн ЕБС-ийн аварга шалгаруулах "Их нүүдэл" тэмцээн 2017он 7 Dny 17 Hodiny
14"Төр Монгол цуврал 1" тэмцээн 7 Dny 22 Hodiny
15Жүр үр ХХК-ийн ажилтнуудын шатрын аварга (Эм) 9 Dny
16Жүр Үр ХХК-ийн ажилтнуудын шатрын аварга (Эр) 9 Dny 21 Hodiny
17"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Блиц) тэмцээн: 7-8 насны хөвгүүд 13 Dny
18ФИДЕ мастер З.Бямбаагийн нэрэмжит тэмцээн "A" ангилал 13 Dny 1 Hodiny
19"Алтан намар-2017" .7 нас. эм. 13 Dny 19 Hodiny
20"Алтан намар-2017" 7 нас. эр. 13 Dny 19 Hodiny
21"Алтан намар-2017". 9 нас. эм. 13 Dny 19 Hodiny
22"Алтан намар-2017" 9 нас. эр. 13 Dny 19 Hodiny
23"Алтан намар-2017" 11 нас. 13 Dny 19 Hodiny
24"Алтан намар-2017" 13 нас 13 Dny 19 Hodiny
25Засгийн газрын цом 2017 Эмэгтэй ангилал 18 Dny 21 Hodiny
26Засгийн газрын цом 2017 Эрэгтэй ангилал 18 Dny 21 Hodiny
27Ховд 2017 нээлттэй тэмцээн 19 Dny 2 Hodiny
28Төв Клубын нээлтийн тэмцээн 19 Dny 23 Hodiny
29Дархан опен 09-р сар 20 Dny 15 Hodiny
30SURGUULIIN ABARGA 20 Dny 15 Hodiny
31Багануур ХК-ий нэрэмжит "Орон нутаг-2017" зургаадугаар тэмцээн 20 Dny 20 Hodiny
32Говийн бүс-2017 шатрын тэмцээн 12 нас эмэгтэй 21 Dny 16 Hodiny
33Говийн бүс-2017 шатрын тэмцээн 6 нас эмэгтэй 21 Dny 16 Hodiny
34говийн бүс 2017 шатрын тэмцээн 13-18 нас Эмэгтэй 21 Dny 16 Hodiny
35говийн бүс-2017 шатрын тэмцээн 6 нас эрэгтэй 21 Dny 16 Hodiny
36говийн бүс 2017 шатрын тэмцээн 9-10 нас эмэгтэй 21 Dny 16 Hodiny
37Говийн бүс-2017 шатрын тэмцээн 9-10 нас эрэгтэй 21 Dny 16 Hodiny
38говийн бүс-2017 шатрын тэмцээн 7-8 нас эмэгтэй 21 Dny 16 Hodiny
39говийн бүс 2017 шатрын тэмцээн 13-18 нас эрэгтэй 21 Dny 16 Hodiny
40говийн бүс 2017 шатрын тэмцээн 7-8 нас эрэгтэй 21 Dny 16 Hodiny
41говийн бүс 2017 шатрын тэмцээн 12 нас эрэгтэй 21 Dny 16 Hodiny
42Баруун бүсийн оюутны "Универсиад" их наадмын шатрын төрөл /эмэгтэй/ 26 Dny 16 Hodiny
43Баруун бүсийн оюутны "Универсиад" их наадмын шатрын төрөл 26 Dny 17 Hodiny
44"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Рапид) тэмцээн: 15-18 насны хөвгүүд 27 Dny 21 Hodiny
45"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Рапид) тэмцээн: 15-18 насны охид 27 Dny 21 Hodiny
46"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Рапид) тэмцээн: 13-14 насны хөвгүүд 27 Dny 21 Hodiny
47"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Рапид) тэмцээн: 13-14 насны охид 27 Dny 21 Hodiny
48"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Рапид) тэмцээн: 11-12 насны хөвгүүд 27 Dny 21 Hodiny
49"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Рапид) тэмцээн: 11-12 насны охид 27 Dny 21 Hodiny
50"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Рапид) тэмцээн: 9-10 насны хөвгүүд 27 Dny 21 Hodiny
Advertisement