výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Mongolia (MGL)

Flag MGL
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1"Урин хавар-2017" 9 нас эмэгтэй 12 Minuty
2"Урин хавар-2017" 9 нас эрэгтэй 15 Minuty
3"Урин хавар-2017" 11 нас 20 Minuty
4"Урин хавар-2017" 13 нээлттэй 24 Minuty
5"Урин хавар-2017" 7 нас эрэгтэй. 27 Minuty
6"Урин хавар-2017" 7 нас эмэгтэй. 32 Minuty
7Гантиг өргөө ххк 9 жилийн ойн нэрэмжит тэмцээн -А- ангилал 1 Hodiny 54 Min.
8Гантиг өргөө ххк 9 жилийн ойн нэрэмжит тэмцээн 1 Hodiny 54 Min.
9Цодгор хүү 21 цэцэрлэг 5 Dny 6 Hodiny
10Баян-Өндөр сумын нэрэмжит ЦУВРАЛ-3 тэмцээн 5 Dny 11 Hodiny
11ЭВ ЭЕ СОЁЛ СПОРТ ТӨВ БЛИЦ ТЭМЦЭЭН 6 Dny 3 Hodiny
12Эв Эе соёл спортын төвийн өсвөрийн шатрын тэмцээн 8 нас эрэгтэй 6 Dny 3 Hodiny
13Уран нүүдэл 6 Dny 7 Hodiny
14Блиц марафон 6 Dny 7 Hodiny
15Засаг даргын нэрэмжит Биеийн тамир спортын VI их наадам Зуун буудалт даам, эм 7 Dny 3 Hodiny
16Засаг даргын нэрэмжит Биеийн тамир спортын VI их наадам Зуун буудалт даам, эр 7 Dny 3 Hodiny
17ВитаФит групын аварга шалгаруулгалах даамны тэмцээн-2017 7 Dny 5 Hodiny
18ВитаФит групын аварга шалгаруулгалах шатрын тэмцээн-2017 7 Dny 5 Hodiny
19АХМАД ШАТАРЧДЫН УЛСЫН АВРАГА ШАЛГАРУУЛАХ 13-Р ТЭМЦЭЭН 65 НАС ХҮРТЭЛ 7 Dny 6 Hodiny
20АХМАД ШАТАРЧДЫН УЛСЫН АВРАГА ШАЛГАРУУЛАХ 13-Р ТЭМЦЭЭН 65 НАС ДЭЭШ 7 Dny 6 Hodiny
21АХМАД ШАТАРЧДЫН УЛСЫН АВРАГА ШАЛГАРУУЛАХ 13-Р ТЭМЦЭЭН ЭМЭГТЭЙ 8 Dny 2 Hodiny
22Шихихутуг ИС - 2017 9 Dny
23Blitz 13 Dny 2 Hodiny
24Уран нүүдэл 13 Dny 2 Hodiny
25МОНГОЛЫН ОЮУТНЫ СПОРТЫН "УНИВЕРСИАД-2017" ИХ НААДАМ Эрэгтэй 13 Dny 5 Hodiny
26МОНГОЛЫН ОЮУТНЫ СПОРТЫН ''УНИВЕРСИАД-2017" ИХ НААДАМ ЭМЭГТЭЙ 13 Dny 5 Hodiny
27"БААТАРВАН БЛИЦ-2017" 13 Dny 20 Hodiny
28Академийн туг залах ёслолын арга хэмжээнд зориулсан тэмцээн 14 Dny
29Баатарван Цом-2017 14 Dny
30МОНГОЛЫН ОЮУТНЫ СПОРТЫН "УНИВЕРСИАД-2017" ИХ НААДАМ WOMEN 15 Dny 20 Hodiny
31ЗУУНЫ ШАТАР ЛИГ 16 Dny 22 Hodiny
32ДОРНОД ДУГАРЖАВ АГСНЫ НЭРЭМЖИТ ТЭМЦЭЭН 19 Dny 5 Hodiny
33Цэцэн нүүдэл CUP 2017 19 Dny 17 Hodiny
34НХҮА-Аварга шалгаруулах тэмцээн 2017 20 Dny 3 Hodiny
35WEEKEND рапид тэмцээн 20 Dny 5 Hodiny
36Багш клуб WEEKEND блиц тэмцээн 20 Dny 6 Hodiny
37Эв Эе Соёл спортын Төвийн өсвөрийн шатрын тэмцээн 8 нас эмэгтэй 20 Dny 6 Hodiny
38Эв Эе Соёл спортын Төвийн өсвөрийн шатрын тэмцээн 10 нас 20 Dny 7 Hodiny
39Эв Эе Соёл спортын Төвийн өсвөрийн шатрын тэмцээн 12 нас 20 Dny 9 Hodiny
40Багш клуб WEEKEND блиц тэмцээн 21 Dny
41Багш клуб Weekend рапид тэмцээн 21 Dny 2 Hodiny
42МСНЭ-ийн нэрэмжит "Ган үзэг-2017" шатрын тэмцээн 22 Dny 1 Hodiny
43Багш клуб блиц IX тэмцээн 27 Dny
44Багш клуб X тэмцээн 27 Dny 3 Hodiny
45МОНГОЛЫН ОЮУТНЫ СПОРТЫН "УНИВЕРСИАД-2017" ИХ НААДАМ WOMEN 27 Dny 5 Hodiny
46МОНГОЛЫН УЛСЫН ОЮУТНЫ СПОРТЫН "УНИВЕРСИАД-2017" ИХ НААДАМ OPEN 27 Dny 5 Hodiny
47Шатрын СМ Г.Баярмаагийн нэрэмжит БЗД-ийн Өсвөрийн шатарчдын АШТ 17-18 насны Хөвгүүд 28 Dny 1 Hodiny
48Шатрын СМ Г.Баярмаагийн нэрэмжит БЗД-ийн Өсвөрийн шатарчдын АШТ 17-18 насны Охид 28 Dny 1 Hodiny
49Шатрын СМ Г.Баярмаагийн нэрэмжит БЗД-ийн Өсвөрийн шатарчдын АШТ 15-16 насны Хөвгүүд 28 Dny 1 Hodiny
50Шатрын СМ Г.Баярмаагийн нэрэмжит БЗД-ийн Өсвөрийн шатарчдын АШТ 15-16 насны Охид 28 Dny 1 Hodiny
Advertisement