výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Romania (ROU)

Flag ROU
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Memorial Maria Firescu-Nadejde 20 Minuty
2Cupa de Toamna Bucuresti - U12 21 Minuty
3Cupa de Toamna Bucuresti - open 24 Minuty
4Cupa Dobrogei - Tulcea - U14 10 Hodiny 29 Min.
5Cupa Dobrogei - Tulcea - U8 10 Hodiny 29 Min.
6Cupa Dobrogei - Tulcea - U10 10 Hodiny 29 Min.
7Festivalul Prieteniei,ed a II a,Iasi, 3-5 noiembrie - Seniori elo <2200 12 Hodiny 59 Min.
8Festivalul Prieteniei,ed a II a,Iasi, 3-5 noiembrie - U12 13 Hodiny
9HOREZU OPEN CUP EDITIA VI - Open B 17 Hodiny 26 Min.
10HOREZU OPEN CUP EDITIA VI - Open A 18 Hodiny 30 Min.
11HOREZU OPEN CUP EDITIA VI - Open C 18 Hodiny 30 Min.
12Vointa Chess Weekend nr.2 18 Hodiny 52 Min.
13Petra Weekend nr.10 19 Hodiny 13 Min.
14Cupa 1 Decembrie Galati 8 ani 20 Hodiny 1 Min.
15Cupa Ziua Armatei - open 1 Dny 11 Hodiny
16Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - OPEN Mangalia, 21-22.10.2017 1 Dny 11 Hodiny
17Fulgerul de Sambata - Editia 4 1 Dny 13 Hodiny
18Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - U14 Mangalia, 21-22.10.2017 1 Dny 13 Hodiny
19Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - U10 Mangalia, 21-22.10.2017 1 Dny 14 Hodiny
20Cupa 1 Decembrie Galati 10 ani 1050 1 Dny 15 Hodiny
21CSU Bucuresti ed10 21-22.10.2017 U6 U8 U10 peste 1050 1 Dny 16 Hodiny
22Cupa Dimitrie Leonida - Juniori 1 Dny 16 Hodiny
23CSU Bucuresti ed10 21-22.10.2017 U10 fete 1 Dny 16 Hodiny
24Cupa Dimitrie Leonida - Seniori 1 Dny 16 Hodiny
25Trofeul Pascal de Toamna 1 Dny 16 Hodiny
26Cupa 1 Decembrie Galati 16 ani 1050 1 Dny 17 Hodiny
27Grand Prix MegaChess la Mega Mall - Etapa a IV a - 22 Oct 2017 - U11 1 Dny 17 Hodiny
28Grand Prix MegaChess la Mega Mall - Etapa a IV a - 22 Oct 2017 - U8 1 Dny 17 Hodiny
29Cupa Flower Power - Editia a II-a Sah rapid 1 Dny 18 Hodiny
30CSU Bucuresti ed10 21-22.10.2017 U8 fete 1 Dny 18 Hodiny
31CSU Bucuresti ed10 21-22.10.2017 U10 sub 1050 1 Dny 18 Hodiny
32CSU Bucuresti ed10 21-22.10.2017 U6 sub 1050 1 Dny 18 Hodiny
33CSU Bucuresti ed10 21-22.10.2017 U8 sub 1050 1 Dny 19 Hodiny
34CSU Bucuresti ed10 21-22.10.2017 U6 fete 1 Dny 20 Hodiny
35Felix Cup - Etikette 1 Dny 23 Hodiny
36Cupa 1 Decembrie Galati seniori amatori 2 Dny 11 Hodiny
37Concursul de pregatire MARATONUL DE SAMBATA Nr.3 21.10.2017 2 Dny 11 Hodiny
38Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - OPEN Mangalia, 21-22.10.2017 2 Dny 11 Hodiny
39Cupa Orasului Comarnic - editia a IIa - 21octombrie 2017 2 Dny 15 Hodiny
40Cupa 1 Decembrie Galati 6 ani 2 Dny 15 Hodiny
41Cupa 1 Decembrie Galati 10 ani 2 Dny 16 Hodiny
42Cupa 1 Decembrie Galati 14 ani 2 Dny 16 Hodiny
43Cupa 1 Decembrie Galati Open 2 Dny 16 Hodiny
44Sarbatorile Iasului U10 2 Dny 17 Hodiny
45Sarbatorile Iasilor - Seniori 2 Dny 17 Hodiny
46Sarbatorile Iasului U14 2 Dny 17 Hodiny
47Cupa Orasului Comarnic - editia a IIa- incepatori 2 Dny 17 Hodiny
48Campionat de Blitz - Etapa 4 3 Dny 8 Hodiny
49Campionatul National de Sah pe Echipe Mixte Juniori categoria U10 4 Dny 21 Hodiny
50Campionatul National de Sah pe Echipe Mixte Juniori categoria U08 4 Dny 21 Hodiny
Advertisement