výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Romania (ROU)

Flag ROU
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2018 - Etapa I - U11 - 28 Ianuarie 2018 9 Minuty
2Cupa 24 Ianuarie 2018-U11 ani-Buzau 13 Minuty
3Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2018 - Etapa I - U8 - 28 Ianuarie 2018 15 Minuty
4Festivalul Suflet de român - Open A- Iaşi 19-21.01.2018 18 Minuty
5Festivalul Suflet de român - Open B≤10 ani - Iaşi 19-21.01.2018 22 Minuty
6Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U07 1 Hodiny 10 Min.
7Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U09 1 Hodiny 11 Min.
8CUPA UNIRII EDITIA a X - a Buzau 1 Hodiny 12 Min.
9Competiție de Șah Șc. Nifon Bălășescu Tulcea - Înv. Primar 2 Hodiny 24 Min.
10Napocensis ed.20 2 Hodiny 42 Min.
11Cupa 24 ianuarie Galati sah rapid sub 12 ani 2 Hodiny 53 Min.
12Cupa 24 ianuarie Galati sah rapid 2 Hodiny 55 Min.
13Semifinala Campionatului National - Lacu Sarat-Braila 2 Hodiny 59 Min.
14Cupa SNAGOV șah rapid FIDE U08, U10 și U12 4 Hodiny 2 Min.
15Memorialul CRISTINA FOISOR Sah rapid 20-21.01.2018 Timisoara 5 Hodiny 43 Min.
16Trofeul Compact RB- Continental Ediția I - Baieti 6 Hodiny 53 Min.
17Trofeul Compact RB- Continental Ediția I - Fete 6 Hodiny 53 Min.
18Petra Weekend nr.14 elo peste 2000 8 Hodiny 10 Min.
19Cupa HOTEL CENTRAL - editia I-a sah rapid U08, U10 ... U20 13 Hodiny 23 Min.
20Cupa SNAGOV șah rapid nelegitimati U08, U10 și U12 13 Hodiny 32 Min.
21Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U11 16 Hodiny 6 Min.
22Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U13 16 Hodiny 8 Min.
23Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U07 16 Hodiny 13 Min.
24Cupa Puf Junior Editia a III-a 18 Hodiny 58 Min.
25Ramada Open rapid - 24.02.2018 Cluj-Napoca 19 Hodiny 50 Min.
26Competiție de Șah Liceul Padagogic Tulcea - Înv. Primar 20 Hodiny 12 Min.
27Competiție de Șah Șc. Gimnazială Nr.12 Tulcea - Înv. Primar 20 Hodiny 15 Min.
28Cupa "Unirii", open sah rapid, Sighetu-Marmatiei 20 Hodiny 15 Min.
29Cupa "Unirii", copii sub 12 ani, Sighetu-Marmatiei 20 Hodiny 15 Min.
30Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U17 22 Hodiny 3 Min.
31Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U09 1 Dny 2 Hodiny
32Semifinala Campionatelor Nationale de Seniori 2.3.4.si 10.11.02.2018 Timisoara 1 Dny 4 Hodiny
33Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U11 1 Dny 17 Hodiny
34CUPA "Unirea Principatelor" - 0PEN - 2018 1 Dny 18 Hodiny
35CUPA "Unirea Principatelor" - CADETI - 2018 1 Dny 18 Hodiny
36CUPA "Unirea Principatelor" - clasa 0 - 2018 1 Dny 19 Hodiny
37CUPA "Unirea Principatelor" - clasa I fete - 2018 1 Dny 19 Hodiny
38CUPA "Unirea Principatelor" - clasa I baieti - 2018 1 Dny 19 Hodiny
39Memorialul Cartis Dan A. Mihai 1 Dny 21 Hodiny
40Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U17 2 Dny 18 Hodiny
41Cupa MIHAI EMINESCU editia 2018 Resita 15.01.2018 3 Dny 7 Hodiny
42Campionatul judetean Arad 5 Dny 1 Hodiny
43CUPA IL CASTELLO CONSTANTA-EDITIA I-2018 5 Dny 3 Hodiny
44Braila Galati Grupa I 6 Dny 3 Hodiny
45Braila Galati Grupa II 6 Dny 3 Hodiny
46Galati Braila Grupa 3 6 Dny 4 Hodiny
47Sah Club Galati - Micul Print Braila 6 Dny 8 Hodiny
48Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U15 8 Dny
49Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U13 8 Dny 17 Hodiny
50CUPA DE TOAMNA, GALATI, COPII SUB 8 ANI 9 Dny 6 Hodiny