výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: South Africa (RSA)

Flag RSA
Čís.TurnajPoslední aktualizace
12017 PSS Capablanca RR Entries 2 Hodiny 26 Min.
22017 PSS Capablanca Swiss Multi Day Entries 2 Hodiny 36 Min.
3D5 Secondary Schools Individuals U/18 Boys 3 Hodiny 7 Min.
4D5 Secondary Schools Individuals U/18 Girls 3 Hodiny 7 Min.
5D5 Secondary Schools Individuals U/15 Boys 3 Hodiny 7 Min.
6D5 Secondary Schools Individuals U/15 Girls 3 Hodiny 7 Min.
72017 KZN Open (FIDE section) 3 Hodiny 43 Min.
82017 PSS Capablanca IM Norm 6 Hodiny
92017 KZN Open (below 1500) 6 Hodiny 40 Min.
10Kings Cars PE Chess Club Grand Prix 2017 - Tournament 2 11 Hodiny 4 Min.
11Centurion Chess Club - Club Champs 2017 - 2017-05-03 Rated 12 Hodiny 32 Min.
12Eden Trials 2 2017 U10 Open 2 Dny 1 Hodiny
13Eden Trials 2 2017 U12 Girls 2 Dny 1 Hodiny
14Eden Trials 2 2017 U12 Open 2 Dny 1 Hodiny
15Eden Trials 2 2017 U14 Girls 2 Dny 1 Hodiny
16Eden Trials 2 2017 U14 Open 2 Dny 1 Hodiny
17Eden Trials 2 2017 U16 Girls 2 Dny 1 Hodiny
18Eden Trials 2 2017 U16 Open 2 Dny 1 Hodiny
19Eden Trials 2 2017 U18 Open 2 Dny 1 Hodiny
20Eden Trials 2 2017 U20 Open 2 Dny 1 Hodiny
212017 PSS Prestige Blitz 2 Dny 2 Hodiny
222017 PSS Prestige Rapid 2 Dny 3 Hodiny
232017 PSS + JNW Section A 2 Dny 3 Hodiny
242017 PSS + JNW Section C 2 Dny 3 Hodiny
252017 PSS + JNW Section B 2 Dny 3 Hodiny
26NMBJCC UNDER 18&20 (Trial 2) 2 Dny 7 Hodiny
27NMBJCC UNDER 16 (Trial 2) 2 Dny 7 Hodiny
28NMBJCC UNDER 14 (Trial 2) 2 Dny 7 Hodiny
29NMBJCC UNDER 12 (Trial 2) 2 Dny 7 Hodiny
30NMBJCC UNDER 10 (Trial 2) 2 Dny 7 Hodiny
31NMBJCC UNDER 8 (Trial 2) 2 Dny 7 Hodiny
32ZFM School trials U/18 2 Dny 10 Hodiny
332017 Chris Greyling B 3 Dny
34Springs Secondary Schools Cluster Competition U/15 Girls 3 Dny 1 Hodiny
35Springs Secondary Schools Cluster Competition U/15 Boys 3 Dny 1 Hodiny
36Springs Secondary Schools Cluster Competition U/18 Girls 3 Dny 1 Hodiny
37Springs Secondary Schools Cluster Competition U/18 Boys 3 Dny 1 Hodiny
38Ekurhuleni Trials Section-A 3 Dny 2 Hodiny
39Ekurhuleni Trials Section-B 3 Dny 2 Hodiny
40Ekurhuleni Trials Section-C 3 Dny 2 Hodiny
41Ekurhuleni Trials Section-D 3 Dny 2 Hodiny
422017 Chris Greyling C 3 Dny 2 Hodiny
432017 Chris Greyling A 3 Dny 2 Hodiny
442017 PSS + JNW Sat U/8 & U/10 3 Dny 3 Hodiny
452017 Chris Greyling D 3 Dny 4 Hodiny
462017 Chris Greyling E 3 Dny 5 Hodiny
472017 Chris Greyling F 3 Dny 7 Hodiny
482017 PSS Capablanca Swiss Saturday Entries 3 Dny 20 Hodiny
49STEPHANUS ROOS PROEWE 2017 U/13 (GEBORE OP OF NA 1/1/2004) 4 Dny 2 Hodiny
50STEPHANUS ROOS PROEWE 2017 U/11 (GEBORE OP OF NA 1/1/2006) 4 Dny 2 Hodiny
Advertisement