Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: South Africa (RSA)

Flag RSA
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1George Trials 3 Under 20 2 Hodiny 41 Min.
2George Trials 3 Under 18 2 Hodiny 43 Min.
3George Trials 3 Under 16 2 Hodiny 44 Min.
4George Trials 3 Under 14 2 Hodiny 45 Min.
5George Trials 3 Under 12 2 Hodiny 46 Min.
6George Trials 3 Under 10 2 Hodiny 48 Min.
72017 Wynie Robbertse Chess Tournament Section A/B 17 Hodiny 2 Min.
8Lejweleputswa 3rd Qualifier Open Swiss - 2017 U14 17 Hodiny 51 Min.
9Lejweleputswa 3rd Qualifier Open Swiss - 2017 Open 18 Hodiny 3 Min.
10Pixley ka Seme Open Chess Tournament_25 February 2017 C - Section 18 Hodiny 13 Min.
11Pixley ka Seme Open Chess Tournament_25 February 2017 Development 18 Hodiny 13 Min.
12Pixley ka Seme Open Chess Tournament_25 February 2017 B - Section 18 Hodiny 14 Min.
13Pixley ka Seme Open Chess Tournament_25 February 2017 A - Section 18 Hodiny 14 Min.
14Lejweleputswa 3rd Qualifier Open Swiss - 2017 U16 18 Hodiny 23 Min.
152017 Wynie Robbertse Chess Tournament Section D 18 Hodiny 51 Min.
162017 Wynie Robbertse Chess Tournament Section C 19 Hodiny 3 Min.
17deep blue rapid 19 Hodiny 43 Min.
18Lejweleputswa 3rd Qualifier Open Swiss - 2017 U12 19 Hodiny 45 Min.
19Welgemoed Chess Challenge - U10 20 Hodiny 13 Min.
20Welgemoed Chess Challenge - U14 20 Hodiny 13 Min.
21Welgemoed Chess Challenge - U12 20 Hodiny 14 Min.
22Lejweleputswa 3rd Qualifier Open Swiss - 2017 U10 20 Hodiny 33 Min.
23Mangaung Metro Chess 24-25 February 2017 B SECTION 21 Hodiny 26 Min.
24Mangaung Metro Chess 24-25 February 2017 A SECTION 21 Hodiny 31 Min.
25Mangaung Metro Chess 24-25 February 2017 C SECTION 21 Hodiny 35 Min.
26Mangaung Metro Chess 24-25 February 2017 D SECTION 22 Hodiny 9 Min.
27Mangaung Metro Chess 24-25 February 2017 E SECTION 1 Dny
282017 Wynie Robbertse Chess Tournament Section E 1 Dny
29Mangaung Metro Chess 24-25 February 2017 F SECTION 1 Dny 1 Hodiny
30Springbok Cup 2017 2 Dny 14 Hodiny
31WONDERBOOM PROEWE 2017 U/13 - BORN ON/AFTER 1/1/2004 3 Dny 2 Hodiny
32WONDERBOOM PROEWE 2017 U/11 - BORN ON/AFTER 1/1/2006 3 Dny 2 Hodiny
33WONDERBOOM PROEWE 2017 U/9 - BORN ON/AFTER 1/1/2008 3 Dny 3 Hodiny
34Justin Wilken 2017 Swiss tournament 3 Dny 4 Hodiny
35Centurion Chess Club -Unrated rapid 1- 2017-02-15 3 Dny 15 Hodiny
362017 Blou Bul Ope F Section 3 Dny 16 Hodiny
372017 Blou Bul Ope E2 Section 3 Dny 16 Hodiny
382017 Blou Bul Ope E2 Section 3 Dny 16 Hodiny
392017 Blou Bul Ope D Section 3 Dny 16 Hodiny
402017 Blou Bul Ope B Section 3 Dny 16 Hodiny
412017 Blou Bul Ope A Section 3 Dny 16 Hodiny
42Randburg Chess Club Swiss I 2017 4 Dny 2 Hodiny
43Registration 1 - U10 6 Dny 19 Hodiny
44Registration 1 - U12 6 Dny 19 Hodiny
45Registration 1 - U14 6 Dny 19 Hodiny
46Registration 1 - U16 6 Dny 19 Hodiny
47Blou Bul Ope Section C 7 Dny 11 Hodiny
48JNW Chess - Trinityhouse Little Falls Open 2017 Section A 7 Dny 13 Hodiny
49JNW Chess - Trinityhouse Little Falls Open 2017 Section B 7 Dny 13 Hodiny
50JNW Chess - Trinityhouse Little Falls Open 2017 Section C 7 Dny 13 Hodiny
Advertisement