výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Serbia (SRB)

Flag SRB
Čís.TurnajPoslední aktualizace
13. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 6 Minuty
2Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 1 Hodiny 13 Min.
3IM Round robin Third Saturday 61 - Novi Sad 20.11 - 26.11.2017 2 Hodiny 54 Min.
4Druga ženska liga Centralne Srbije 2017 - Istok 5 Hodiny 27 Min.
5Liga Nišavskog okruga 2017, Niš 5 Hodiny 27 Min.
6DAN SRPSKOG I VOJVODJANSKOG SANA VRBAS 26.11.2017. DECACI 5-8 RAZRED 5 Hodiny 34 Min.
7DAN SRPSKOG I VOJVODJANSKOG SANA VRBAS 26.11.2017. DECACI 1-4 RAZRED 5 Hodiny 36 Min.
8DAN SRPSKOG I VOJVODJANSKOG SANA VRBAS 26.11.2017. DEVOJCICE 5-8 RAZRED 5 Hodiny 37 Min.
9XXXI Belgrade Trophy - 2017 31. Međunarodno otvoreno prvenstvo Beograda 5 Hodiny 43 Min.
10DAN SRPSKOG I VOJVODJANSKOG SANA VRBAS 26.11.2017. DEVOJCICE 1-4 RAZRED 5 Hodiny 44 Min.
11Novogodišnji brzopotezni turnir ŠK "NIŠ", Nagradni fond 17.400 din; 29.12.2017. 18 Hodiny 34 Min.
12Otvoreno prvenstvo Backe Topole 2017 19 Hodiny 17 Min.
13VIII Memorijal „Goran Nedeljkovic Nis 2017, 29.11.2017 19 Hodiny 37 Min.
14Sombor open - Memorijal Dragana Milicevica 2017 20 Hodiny 11 Min.
15IM Round robin Fontana 13 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 21 Hodiny 24 Min.
16Third Saturday 57 21 Hodiny 25 Min.
17GM Round robin Memorial Bogoljuba Dankovica - Novi Sad 19.11 - 24.11.2017 21 Hodiny 25 Min.
18Skolsko prvenstvo - OS Svetislav Golubovic Mitraljeta 2017/18 2. razred decaci 22 Hodiny 47 Min.
19Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 3. razred devojcice 22 Hodiny 47 Min.
20Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 4. razred decaci 22 Hodiny 47 Min.
21Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 3. razred decaci 22 Hodiny 47 Min.
22Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 2. razred decaci 22 Hodiny 47 Min.
237.pojedinacno prvenstvo Sumadije u ubrzanom sahu 1 Dny 3 Hodiny
24Amateri 1800 1 Dny 3 Hodiny
25Kategorni turnir - za osvajanje 2.kategorije 1 Dny 3 Hodiny
26Novogodisnji rejting turnir 2017 < 2200 1 Dny 3 Hodiny
2722. БОДИНОВ МЕМОРИЈАЛ - недеља 19.11.2017. у 17 - 9 КОЛА 1 Dny 19 Hodiny
28TURNIR ZA PRVU KATEGORIJU-SK TADIC 1 Dny 23 Hodiny
29TURNIR ZA DRUGU KATEGORIJU-SK TADIC 1 Dny 23 Hodiny
3057. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M12-14, 18-19.11.2017 1 Dny 23 Hodiny
31Prva liga Sumadije 2017 2 Dny 1 Hodiny
32Sah je imitacija zivota - sk Nestor 2 Dny 1 Hodiny
33Rad Open 2 Dny 2 Hodiny
34II liga Beograda - 2017 2 Dny 3 Hodiny
3557. Kadetsko Nisa 2017 Grupa Z 8-20, 18-19.11.2017 2 Dny 4 Hodiny
3657. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M16-20, 18-19.11.2017 2 Dny 5 Hodiny
3757. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M8-10, 18-19.11.2017 2 Dny 6 Hodiny
38BRZOPOTEZNI TURNIR ASK 2017 2 Dny 9 Hodiny
39Turnir za osvajanje titule MK 2 Dny 19 Hodiny
4015. Dan škole Dušan Radović Subota, 25.novembar 2017. 11:00 2 Dny 19 Hodiny
41Blitz Car Konstantin 2017-15, Memorijal Pavle Živaljević Četvrtak, 23.novembar - 19:00, igrači do 2100 rejtinga 2 Dny 19 Hodiny
42ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАД - субота 18.11.2017. у 17,30 - ЦУГЕР 15 КОЛА 2 Dny 19 Hodiny
43IM Round robin Third Saturday 54 - Novi Sad 12.11.- 18.11.2017 2 Dny 20 Hodiny
44GM Round robin Memorial Milje Vujovica - Novi Sad 13.11.- 18.11.2017 2 Dny 20 Hodiny
45Third Saturday 55 Open under 2200 - Novi Sad 14.11. - 18.11.2017 2 Dny 20 Hodiny
46Srbija 4 Blitz - Novi Sad 20.11.2017 2 Dny 20 Hodiny
47Turnir za osvajanje II kategorije 2 Dny 20 Hodiny
48Turnir za osvajanje I kategorije 2 Dny 20 Hodiny
49EKIPNO KADETSKO PRVENSTVO SUMADIJE-DEVOJCICE 3 Dny 4 Hodiny
501.Kadetski ekipni turnir Sumadije u sahu 2017-decaci 3 Dny 4 Hodiny
Advertisement