výběr federace    ECU Logo

Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Turkey (TUR)

Flag TUR
Čís.TurnajPoslední aktualizace
12016-2017 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI KONYA GRUBU 9 Hodiny 10 Min.
22017 SAMSUN KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI YAKAKENT GRUBU MAÇLARI 9 Hodiny 47 Min.
3ADANA KÜÇÜKLER TAKIM SATRANÇ TURNUVASI MİSİS GRUBU 10 Hodiny 21 Min.
42016-2017 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI KONYA GRUBU 11 Hodiny 10 Min.
52016-2017 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI ANTALYA GRUBU 18 Hodiny
62016-2017 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI GİRESUN GRUBU 22 Hodiny 19 Min.
7eml 23 Hodiny 29 Min.
8YENİCE İLÇE TURNUVASI 1 Dny 11 Hodiny
92016-2017 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI SAMSUN GRUBU 1 Dny 13 Hodiny
10HEDEF KOLEJİ 2. SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞALTI KATEGORİ 1 Dny 14 Hodiny
11HEDEF KOLEJİ 2. SATRANÇ TURNUVASI ONİKİ YAŞALTI KATEGORİSİ 1 Dny 14 Hodiny
12HEDEF KOLEJİ 2. SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER KATEGORİSİ 1 Dny 14 Hodiny
13SERDİVAN BELEDİYESİ GELENEKSEL SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER 1 Dny 14 Hodiny
14SERDİVAN BELEDİYESİ GELENEKSEL SATRANÇ TURNUVASI KÜÇÜKLER 1 Dny 14 Hodiny
15SERDİVAN BELEDİYESİ GELENEKSEL SATRANÇ TURNUVASI YILDIZLAR 1 Dny 14 Hodiny
16SERDİVAN BELEDİYESİ GELENEKSEL SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 1 Dny 14 Hodiny
17BALIKESİR YILDIZLAR TAKIM TURNUVASI BALIKESİR MERKEZ GRUBU 1 Dny 14 Hodiny
18BALIKESİR KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI BALIKESİR MERKEZ GRUBU 1 Dny 14 Hodiny
192016-2017 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI SİNOP GRUBU 1 Dny 14 Hodiny
202016-2017 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI SİNOP GRUBU 1 Dny 15 Hodiny
21KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI *************** GRUP - C ******************** 1 Dny 15 Hodiny
22MERSİN YILDIZLAR TAKIM TURNUVASI 1 Dny 15 Hodiny
23KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI ***************** GRUP - A ***************** 1 Dny 15 Hodiny
24KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI *************** GRUP - B ******************* 1 Dny 15 Hodiny
25NEJAT SABUNCU İLKOKULU OKULLARARASI 3. SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER 1 Dny 16 Hodiny
26NEJAT SABUNCU İLKOKULU OKULLARARASI 3. SATRANÇ TURNUVASI KÜÇÜK 1 Dny 16 Hodiny
27NEJAT SABUNCU İLKOKULU OKULLARARASI 3. SATRANÇ TURNUVASI ÜMİT 1 Dny 17 Hodiny
28Cumhuriyet Üniversitesi Hızlı Satranç Turnuvası 1 Dny 17 Hodiny
29KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI *************** GRUP - C ******************** 1 Dny 18 Hodiny
302016-2017 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI BURSA GRUBU 1 Dny 18 Hodiny
31Bursa Büyükşehir Belediyespor 19. Yaş Grupları Satranç Turnuvası (7 Yaş) 1 Dny 19 Hodiny
32Bursa Büyükşehir Belediyespor 19. Yaş Grupları Satranç Turnuvası (8 Yaş) 1 Dny 19 Hodiny
33KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI *************** GRUP - C ******************** 1 Dny 19 Hodiny
34KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI *************** GRUP - C ******************** 1 Dny 23 Hodiny
35KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI *************** GRUP - C ******************** 2 Dny 11 Hodiny
36KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI *************** GRUP - C ******************** 2 Dny 15 Hodiny
37KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI ***************** GRUP - A ***************** 2 Dny 17 Hodiny
38KARABÜK İLİ 2016-2017 ESKİPAZAR İLÇE SATRANÇ TURNUVASI İLKOKUL KATEORİSİ 2 Dny 19 Hodiny
39KARABÜK İLİ 2016-2017 ESKİPAZAR İLÇE TURNUVASI ORTAOKUL KATEGORİSİ 2 Dny 19 Hodiny
40KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI ***************** GRUP - A ***************** 2 Dny 20 Hodiny
41KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI *************** GRUP - C ******************** 2 Dny 20 Hodiny
42KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI *************** GRUP - C ******************** 2 Dny 21 Hodiny
43KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI ***************** GRUP - A ***************** 2 Dny 21 Hodiny
44KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI *************** GRUP - C ******************** 2 Dny 21 Hodiny
45TÜRKİYE KÜÇÜKLER TAKIM SATRANÇ TURNUVASI 2 Dny 22 Hodiny
46TÜRKİYE KÜÇÜKLER TAKIM SATRANÇ TURNUVASI 2 Dny 22 Hodiny
47TÜRKİYE KÜÇÜKLER TAKIM SATRANÇ TURNUVASI 2 Dny 22 Hodiny
48KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI ***************** GRUP - A ***************** 2 Dny 22 Hodiny
492016-2017 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI MANİSA GRUBU 2 Dny 23 Hodiny
502017 SAMSUN KÜÇÜKLER TAKIM TURNUVASI YAKAKENT GRUBU MAÇLARI 3 Dny 12 Hodiny
Advertisement