Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Finland (FIN)

Flag FIN
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1Salon Shakkikerhon järjestämä Tomi Tocklinin 50-vuotisjuhlaturnaus 1 Dagar 10 Timmar
2Oulun avoin pikashakkimestaruus 2 Dagar 14 Timmar
3Ekenäs SK, 5 + 5 min., 2/2018, 15.02.2018 3 Dagar 10 Timmar
4KäpSK:n rap 3/2018 3 Dagar 17 Timmar
5Käpylän mestaruus 2018 4 Dagar 6 Timmar
6Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 13.02.2018 6 Dagar 7 Timmar
7Nordic Youth Chess Championship 2018 group E 8 Dagar 11 Timmar
8Nordic Youth Chess Championship 2018 group D 8 Dagar 11 Timmar
9Nordic Youth Chess Championship 2018 group C 8 Dagar 11 Timmar
10Nordic Youth Chess Championship 2018 group B 8 Dagar 11 Timmar
11Nordic Youth Chess Championship 2018 group A 8 Dagar 11 Timmar
12MaSan 20- vuotisjuhlaturnaus 8 Dagar 13 Timmar
13Selokunkku-turnaussarja, 2. osakilpailu, B-ryhmä 9 Dagar 7 Timmar
14Selokunkku-turnaussarja, 2. osakilpailu, A-ryhmä 9 Dagar 7 Timmar
15Kaakonketju 2018 9 Dagar 12 Timmar
16Turun turnajaiset B-ryhmä 9 Dagar 16 Timmar
17Turun turnajaiset A-ryhmä 9 Dagar 16 Timmar
18Turun turnajaiset C-ryhmä 9 Dagar 17 Timmar
19Turun turnajaiset D-ryhmä 9 Dagar 17 Timmar
20KäpSK:n helmikuun 2018 blixt 11 Dagar 7 Timmar
21Ekenäs SK, 2 min.+12 sek/drag, 2/2018.02.01 18 Dagar 8 Timmar
22Uudenmaan 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 1-3 21 Dagar 21 Timmar
2339. Jyväskylän Talven turnaus, B-ryhmä ELO- ja selo-kelpoinen 22 Dagar 10 Timmar
2439. Jyväskylän Talven turnaus, A-ryhmä ELO- ja selo-kelpoinen 22 Dagar 11 Timmar
25Uudenmaan 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 4-6 23 Dagar 10 Timmar
26Uudenmaan 3-henkiset koulujoukkuekisat, ya ja lukio 23 Dagar 12 Timmar
27KäpSK:n rap 2/2018 25 Dagar 7 Timmar
28Selokunkku-turnaussarja, 1. osakilpailu, A-ryhmä 29 Dagar 9 Timmar
29Selokunkku-turnaussarja, 1. osakilpailu, B-ryhmä 29 Dagar 10 Timmar
30OSS ELO 2018 29 Dagar 12 Timmar
31Akaan nappulaturnaus 20.1.2018 30 Dagar 14 Timmar
32Akaan shakin nappulaturnaus (ei selo) 20.1.2018 30 Dagar 14 Timmar
33Ekenäs SK, 5 + 5 min., 1/2018 32 Dagar 6 Timmar
34KäpSK:n tammikuun nopea shakki 32 Dagar 6 Timmar
35Kajaanin Shakin päivän turnaus 2018 37 Dagar 14 Timmar
36KäpSK:n tammikuun 2018 blixt 39 Dagar 6 Timmar
37Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 09.01.2018 40 Dagar 18 Timmar
38EP:n Shakkipiirin mestaruusturnaus 43 Dagar 13 Timmar
39Misakoshakin mestaruusturnaus 2018 Cafe Misako 43 Dagar 15 Timmar
40Helsingin Mestaruus 2018, M-ryhmä 45 Dagar 14 Timmar
41Helsingin Mestaruus 2018, S 50+ ryhmä 45 Dagar 14 Timmar
42Helsingin Mestaruus 2018, S 65+ ryhmä 45 Dagar 14 Timmar
43Helsingin Mestaruus 2018, A-ryhmä 45 Dagar 14 Timmar
44Helsingin Mestaruus 2018, B-ryhmä 45 Dagar 14 Timmar
45Ekenäs SK, 2 min.+12 sek/drag, 1/2018.01.04 46 Dagar 7 Timmar
46JyS Uuden Vuoden Shakkirieha (pikapelit) 2017 51 Dagar 5 Timmar
47Ekenäs öppna blixtmästerskap 28.12.2017 52 Dagar 10 Timmar
48Lakeuden Kunkkujahti 2017 53 Dagar 11 Timmar
49ESK kinkkuturnaus 2017 Ponnen Maja 22.12. 58 Dagar 8 Timmar
50Ekenäs SK, 5 + 5 min., 8/2017-12-21 60 Dagar 7 Timmar