Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Latvia (LAT)

Flag LAT
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1Tempo turnīrs "Rēzekne-2018", 2.posms 3 Timmar 19 Min.
2Latvian Championship Vidzeme Regional Qualifier 2018 8 Timmar 1 Min.
3NBS Cempionats saha 2018 17 Timmar 34 Min.
446. “Cerību kauss” Latvijas atklātā bērnu komandu čempionāta šahā PUSFINĀLS 1 Dagar 7 Timmar
5 Pullman Riga Old Town Hotel Open Blitz 2018 03.04. 1 Dagar 13 Timmar
6 Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid 2018 03.03. 1 Dagar 13 Timmar
7Latvian Chess championship 2018 semifinal 1 Dagar 13 Timmar
8Latvian Youth Chess Championship G-18 2018 1 Dagar 18 Timmar
9Latvian Youth Chess Championship G-16 2018 1 Dagar 18 Timmar
10Latvian Youth Chess Championship G-14 2018 1 Dagar 18 Timmar
11Latvian Youth Chess Championship G-12 2018 1 Dagar 18 Timmar
12Latvian Youth Chess Championship G-10 2018 1 Dagar 18 Timmar
13Latvian Youth Chess Championship G-8 2018 1 Dagar 18 Timmar
1446th Ceribu kauss final 1 Dagar 18 Timmar
15149 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 21.02.2018. 2 Dagar 7 Timmar
16Riga Technical University Open 2018 - Tournament D 2 Dagar 8 Timmar
17Balvu novada 2018. gada atklātais čempionāts šahā, A turnīrs 2 Dagar 9 Timmar
18Latvian 2018 senior chess championship 2 Dagar 14 Timmar
19LSKcemp2018 3 Dagar 3 Timmar
20Riga Technical University Open 2018 - Tournament B 3 Dagar 6 Timmar
21Riga Technical University Open 2018 - Tournament A 3 Dagar 6 Timmar
22Riga Technical University Open 2018 - G Closing Blitz 3 Dagar 6 Timmar
23Riga Technical University Open 2018 - F Midweek blitz 3 Dagar 6 Timmar
24Riga Technical University Open 2018 - Tournament E 3 Dagar 6 Timmar
25Ogre Chess Spring 2018 4 Dagar 6 Timmar
26Saulkrasti rapid chess championship 2018 Latvian master Janis Klavins memorial 4 Dagar 13 Timmar
27Klasifikācijas turnīrs iesācējiem (RŠS) 17.02. - 18.02.2018. 4 Dagar 19 Timmar
28XII Termo-Eko cup 2018 5 Dagar 7 Timmar
29Klasifikācijas turnīrs 2.sporta klasēm (Rēzeknes BJSS) 17.-18.02.2018 5 Dagar 13 Timmar
30Rudaga-Kaissa II-2018 5 Dagar 13 Timmar
31Rudaga-Kaissa I-2018 5 Dagar 14 Timmar
32Rudaga - Kaissa Iesācēji 17.-18.02.2018 5 Dagar 14 Timmar
33Rudaga - Kaissa Pirmsskolnieki 17.-18.02.2018 5 Dagar 14 Timmar
34Rudaga - Kaissa 3.sp.kl. 17.-18.02.2018 5 Dagar 14 Timmar
35Rudaga - Kaissa 4.sp.kl. 17.-18.02.2018 5 Dagar 14 Timmar
36Komponista un sahista Emīla Melngaiļa jubilejas atceres turnīrs 8 Dagar 10 Timmar
37Latvian Championship final-2018 11 Dagar 8 Timmar
38Latvian Women chess championship 2018 11 Dagar 8 Timmar
39Salaspils - Aizkraukle 2018 11.02. 12 Dagar 9 Timmar
40Rezekne City Open Individual Chess Championship 2018 12 Dagar 11 Timmar
41Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm (RŠS) 09.02. - 11.02.2018. 12 Dagar 14 Timmar
42GM A.Gipslis memorial -2018 13 Dagar 12 Timmar
43Pavela Pikas pieminas turnirs 13 Dagar 13 Timmar
44Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, B 13 Dagar 13 Timmar
45Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, C 13 Dagar 13 Timmar
46Zirgu galotne 10.02.2018 13 Dagar 14 Timmar
47148 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 07.02.2018. 16 Dagar 7 Timmar
48150 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 28.02.2018. 17 Dagar 9 Timmar
49Olaine Open Rapid Chess Championship 2018 2 stage 19 Dagar 9 Timmar
50Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 03.02. - 04.02.2018. 19 Dagar 13 Timmar