Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Latvia (LAT)

Flag LAT
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1Olaine district open chess tournament for children 2017 25.11. 2 Timmar 53 Min.
2Junioru kauss iesac.bernu darzs 25-26.11.17. 3 Timmar 14 Min.
3Junioru kauss 3.sp.kl. 25-26.11.17. 3 Timmar 14 Min.
4Junioru kauss 4.sp.kl. 25-26.11.17. 3 Timmar 14 Min.
5Junioru kauss iesac. 25-26.11.17. 3 Timmar 14 Min.
6 Olaine Open Rapid tournament 26.11.2017. 5 Timmar 34 Min.
7Latvian Club Cup 2017 9 Timmar 51 Min.
8Riga sports veterans club tournament 2017 10 Timmar 57 Min.
9Riga Chess School Championship 2017 A 1 Dagar 3 Timmar
10Riga Chess School Championship 2017 B 1 Dagar 3 Timmar
11140 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 22.11.2017. 1 Dagar 5 Timmar
12Rezekne-2017, stage 11 2 Dagar 1 Timmar
13Liepajas cempionats2017 2 Dagar 6 Timmar
14Latvian Teams Chess Championship 2017 3 Dagar 4 Timmar
15BJC Daugmale komandu sacensības "Ģimeņu čempionāts šahā 2017" 3 Dagar 4 Timmar
16Kuldiga district championship 2017 3 Dagar 9 Timmar
17RŠS Rudens nometne 2.sp.kl. 24-28.10.2016 3 Dagar 13 Timmar
18Neatkarības balvas izcīņa Aizpute 19.11.2017 4 Dagar 7 Timmar
19Junioru kauss 2.sp.kl. 18-19.11.17. 4 Dagar 8 Timmar
20Junioru kauss 1.sp.kl. 18-19.11.17. 4 Dagar 8 Timmar
21LR proklamēšanas dienas Ātrspēles turnīrs 4 Dagar 10 Timmar
22139 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 15.11.2017. 8 Dagar 5 Timmar
23Malpils District chess championship- 2017 8 Dagar 13 Timmar
24Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2004. - 2005.dz. g.) 9 Dagar 8 Timmar
25Dobeles Martindienas saha turnirs 12.11.2017. 11 Dagar 7 Timmar
26Klasifikācijas turnīrs 1. sporta klasēm (RŠS) 10.11. - 12.11.2017. 11 Dagar 10 Timmar
27VII Coach Janis Mileika Memorial. Tournament "C" 11 Dagar 11 Timmar
28VII Coach Janis Mileika Memorial. Tournament "B" 11 Dagar 15 Timmar
29VII Coach Janis Mileika Memorial. Tournament "A" 12 Dagar 7 Timmar
30Treniņu turnīrs Skotu atklātne 11.11.17. 12 Dagar 11 Timmar
31Chess Stars of the Baltic Sea Region 13 Dagar 12 Timmar
32RTU Treniņš 16 Dagar 4 Timmar
33Chess Stars of the Baltic Sea Region blitz 07.11.2017. 16 Dagar 7 Timmar
34Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2002. - 2003.dz. g.) 16 Dagar 9 Timmar
35Ikmēnēša Tempoturnīrs šaha "Malta - 2017", 11. posms 18 Dagar 12 Timmar
36Vidzemes Seniors Nr.8 04.11.2017 19 Dagar 9 Timmar
37Incukalns District Open Rapid Chess Championship 2017 19 Dagar 9 Timmar
38Rēzeknes novada 2017. gada atklātais čempionāts, Turnīrs B 19 Dagar 12 Timmar
39Rēzeknes novada 2017. gada atklātais čempionāts, Turnīrs A 19 Dagar 12 Timmar
40Latgales Jauniešu šaha līga (2. sezona), I posms 20 Dagar 11 Timmar
41Rudaga - Kaissa Pirmsskolnieki 17.-18.02.2018 21 Dagar 14 Timmar
42Rudaga - Kaissa Iesācēji 17.-18.02.2018 21 Dagar 14 Timmar
43Rudaga - Kaissa 4.sp.kl. 17.-18.02.2018 21 Dagar 14 Timmar
44Rudaga - Kaissa 3.sp.kl. 17.-18.02.2018 21 Dagar 14 Timmar
45Rudaga - Kaissa 2.sp.kl. 17.-18.02.2018 21 Dagar 14 Timmar
46Rudaga - Kaissa 1.sp.kl. 17.-18.02.2018 21 Dagar 14 Timmar
47138 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 01.11.2017. 22 Dagar 4 Timmar
48Junioru kauss 2.sp.kl. 28-29.10.17. 25 Dagar 2 Timmar
49Junioru kauss 1.sp.kl. 28-29.10.17. 25 Dagar 2 Timmar
50Tempo kausa izciņa. 8.kārta.Aizpute 25 Dagar 16 Timmar
Advertisement