Välj nation    ECU Logo

Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Serbia (SRB)

Flag SRB
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1Novogodišnji brzopotezni turnir ŠK "NIŠ", Nagradni fond 17.400 din; 29.12.2017. 7 Timmar 25 Min.
2Otvoreno prvenstvo Backe Topole 2017 8 Timmar 8 Min.
3VIII Memorijal „Goran Nedeljkovic Nis 2017, 29.11.2017 8 Timmar 28 Min.
4Sombor open - Memorijal Dragana Milicevica 2017 9 Timmar 2 Min.
5XXXI Belgrade Trophy - 2017 31. Međunarodno otvoreno prvenstvo Beograda 9 Timmar 20 Min.
63. Memorijal Selimira Manojlovica 2017 9 Timmar 34 Min.
7IM Round robin Fontana 13 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 10 Timmar 15 Min.
8Third Saturday 57 10 Timmar 16 Min.
9GM Round robin Memorial Bogoljuba Dankovica - Novi Sad 19.11 - 24.11.2017 10 Timmar 16 Min.
10Skolsko prvenstvo - OS Svetislav Golubovic Mitraljeta 2017/18 2. razred decaci 11 Timmar 38 Min.
11Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 3. razred devojcice 11 Timmar 38 Min.
12Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 4. razred decaci 11 Timmar 38 Min.
13Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 3. razred decaci 11 Timmar 38 Min.
14Skolsko prvenstvo - OS Branko Radicevic 2017/18 2. razred decaci 11 Timmar 38 Min.
15Druga liga Srbije - Vojvodina 2017 15 Timmar 31 Min.
167.pojedinacno prvenstvo Sumadije u ubrzanom sahu 16 Timmar 46 Min.
17Amateri 1800 16 Timmar 48 Min.
18Kategorni turnir - za osvajanje 2.kategorije 16 Timmar 49 Min.
19Novogodisnji rejting turnir 2017 < 2200 16 Timmar 49 Min.
20IM Round robin Third Saturday 61 - Novi Sad 20.11 - 26.11.2017 20 Timmar 54 Min.
2122. БОДИНОВ МЕМОРИЈАЛ - недеља 19.11.2017. у 17 - 9 КОЛА 1 Dagar 8 Timmar
22TURNIR ZA PRVU KATEGORIJU-SK TADIC 1 Dagar 12 Timmar
23TURNIR ZA DRUGU KATEGORIJU-SK TADIC 1 Dagar 12 Timmar
2457. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M12-14, 18-19.11.2017 1 Dagar 12 Timmar
25Prva liga Sumadije 2017 1 Dagar 14 Timmar
26Sah je imitacija zivota - sk Nestor 1 Dagar 14 Timmar
27Rad Open 1 Dagar 15 Timmar
28II liga Beograda - 2017 1 Dagar 16 Timmar
2957. Kadetsko Nisa 2017 Grupa Z 8-20, 18-19.11.2017 1 Dagar 17 Timmar
3057. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M16-20, 18-19.11.2017 1 Dagar 18 Timmar
3157. Kadetsko Nisa 2017 Grupa M8-10, 18-19.11.2017 1 Dagar 19 Timmar
32BRZOPOTEZNI TURNIR ASK 2017 1 Dagar 22 Timmar
33Turnir za osvajanje titule MK 2 Dagar 8 Timmar
3415. Dan škole Dušan Radović Subota, 25.novembar 2017. 11:00 2 Dagar 8 Timmar
35Blitz Car Konstantin 2017-15, Memorijal Pavle Živaljević Četvrtak, 23.novembar - 19:00, igrači do 2100 rejtinga 2 Dagar 8 Timmar
36ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАД - субота 18.11.2017. у 17,30 - ЦУГЕР 15 КОЛА 2 Dagar 8 Timmar
37IM Round robin Third Saturday 54 - Novi Sad 12.11.- 18.11.2017 2 Dagar 9 Timmar
38GM Round robin Memorial Milje Vujovica - Novi Sad 13.11.- 18.11.2017 2 Dagar 9 Timmar
39Third Saturday 55 Open under 2200 - Novi Sad 14.11. - 18.11.2017 2 Dagar 9 Timmar
40Srbija 4 Blitz - Novi Sad 20.11.2017 2 Dagar 9 Timmar
41Turnir za osvajanje II kategorije 2 Dagar 9 Timmar
42Turnir za osvajanje I kategorije 2 Dagar 9 Timmar
43EKIPNO KADETSKO PRVENSTVO SUMADIJE-DEVOJCICE 2 Dagar 17 Timmar
441.Kadetski ekipni turnir Sumadije u sahu 2017-decaci 2 Dagar 17 Timmar
45II GP Cuger NAIS-Nis 2017, FOND 12.000, 12.12.2017 3 Dagar 5 Timmar
46Blitz International 3 3 Dagar 8 Timmar
47Third Saturday 56 Rapid - Novi Sad 15.11. - 16.11.2017 3 Dagar 9 Timmar
48Pojedinačno prvenstvo Doma učenika Jagodina 2017/2018 4 Dagar 9 Timmar
49Prvenstvo SK Centar za 2017 4 Dagar 13 Timmar
50Cugerčić 3 - predškolci, I i II razred Sreda, 15.novembar 19:00 OŠ Dušan Radović 5 Dagar 9 Timmar
Advertisement