Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Armenia (ARM)

Flag ARM
Nr.KappingSeinast dagført
1Tsaghkadzor Open 2017 - A 11 Tímar 9 Min.
2 ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Բ խումբ 17:30 11 Tímar 46 Min.
3ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Ա խումբ 16:30 11 Tímar 48 Min.
4Երևանի շախմատի դպրոցների թիմային առաջնություն 11 Tímar 49 Min.
5CLASSIFICATION FOR I CATEGORY 14 Tímar 12 Min.
6 Դավթաշենի շախմատի դպրոց Խառը մրցաշար 14 Tímar 25 Min.
73rd Categori Tournament-CH 14 Tímar 47 Min.
8Շիրակի մարզի 1/4 առաջնությւոն 14 Tímar 59 Min.
94-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիրի շախմատի դպրոց 15 Tímar 12 Min.
10T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 15 Tímar 35 Min.
11Արաբկիրի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 15 Tímar 39 Min.
12Tsaghkadzor Open 2017 - B 1 Dagur 14 Tímar
13A.Anastasyan Memorial - blitz 1 Dagur 14 Tímar
14Որակավորման մրցաշար III կարգի համար:Նուբարաշենի շախմատի դպրոց 1 Dagur 14 Tímar
15II կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 2 Dagur 13 Tímar
16T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 2 Dagur 20 Tímar
172nd Category Tournament/Ch.H. 2 Dagur 20 Tímar
183-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 4 Dagur 15 Tímar
19Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Արմավիր 5 Dagur 12 Tímar
20Սյունիքի մարզի կայծակնային շախմատի 2-րդ առաջնություն 5 Dagur 14 Tímar
21Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն / 12 տ. / 5 Dagur 19 Tímar
22Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն /10 տ. / 5 Dagur 21 Tímar
234-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Բ 18 : 00 6 Dagur 13 Tímar
24 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Ա 16 : 00 6 Dagur 13 Tímar
25Kotayqi marz 12-rd olimpiada Abovyani taratsashrjanayin phul 6 Dagur 13 Tímar
26<<Շախմատի ակադեմիայի գավաթ>> արագ շախմատ IVփուլ 6 Dagur 15 Tímar
2712-ая шахматная олимпиада среди школьников 6 Dagur 21 Tímar
28CLASSIFICATION FOR II CATEGORY 8 Dagur 15 Tímar
29ՆՀՏ - արագ շախմատ 11 Dagur 13 Tímar
304-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (2-րդ խումբ - 14:15) 11 Dagur 17 Tímar
314-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (1- ին խումբ 13:00 ) 11 Dagur 17 Tímar
323-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. Աջափնյակ 11 Dagur 21 Tímar
33Chess School of Abovyan is 10 year! 12 Dagur 12 Tímar
34T. Petrosyan Chess House 1/2 F. /Rapid-3 12 Dagur 16 Tímar
35T. Petrosyan Chess House 1/2 F. 13 Dagur 12 Tímar
364rd Category Tournament /Ch.H. 13 Dagur 17 Tímar
37CLASSIFIKATION FOR IV CATEGORY 13 Dagur 17 Tímar
38Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Մասիսի տարածաշրջան 14 Dagur 15 Tímar
39Շիրակի մարզի 1/8 առաջնություն III կարգայիններ 14 Dagur 20 Tímar
40Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 1-ին կարգայինների մրցաշար 15 Dagur 5 Tímar
41Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 2-րդ կարգայինների մրցաշար 15 Dagur 5 Tímar
42Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Արարատի տարածաշրջան 15 Dagur 14 Tímar
43Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Արտաշատի տարածաշրջան 16 Dagur 15 Tímar
443 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 17 Dagur 17 Tímar
454 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 17 Dagur 17 Tímar
46 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 21 Dagur 12 Tímar
47III կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 21 Dagur 12 Tímar
48Որակավորման մրցաշար IV կարգի համար: Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոց: 21 Dagur 14 Tímar
49Kotayqi marz 12-rd olimpiada Eghvardi taratsashrjanayin pul 21 Dagur 14 Tímar
50Kotayqi marz 12-rd olimpiada Hrazdani taratsashrjanayin phul 22 Dagur 14 Tímar
Advertisement