Val av landi    ECU Logo

Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Nr.KappingSeinast dagført
1Okresní přebor Nový Jičín 2017-18 25 Minuttir
2Prázdninový turnaj mládeže v KŠ Tietz 2018 - červená skupina 3 Tímar 4 Min.
3Prázdninový turnaj mládeže v KŠ Tietz 2018 - zelená skupina 3 Tímar 7 Min.
4Prázdninový turnaj mládeže v KŠ Tietz 2018 - zlatá skupina 3 Tímar 7 Min.
5Prázdninový turnaj mládeže v KŠ Tietz 2018 - modrá skupina 3 Tímar 10 Min.
6Přebor Prahy 2017-2018 - II. třída - skupina 21 4 Tímar 34 Min.
7Přebor Prahy 2017-2018 - II. třída - skupina 22 4 Tímar 42 Min.
8Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2018 skupina B 5 Tímar 15 Min.
971. ročník Memoriálu Dr. Karla Treybala 5 Tímar 29 Min.
10Extraliga - Frýdek-Místek, Městská liga mládeže, 11. kolo 5 Tímar 34 Min.
111. liga - Frýdek-Místek, Městská liga mládeže, 11. kolo 5 Tímar 34 Min.
122. liga - Frýdek-Místek, Městská liga mládeže, 11. kolo 5 Tímar 34 Min.
133. liga - Frýdek-Místek, Městská liga mládeže, 11. kolo 5 Tímar 35 Min.
14Přebor Prahy 2017-2018 - Přeborová skupina 6 Tímar 36 Min.
15HD14 (2005 a mladší) 3. Přebor Prahy 2017-2018 9 Tímar 22 Min.
16HD16_20 (2003 a mladší) 4. Přebor Prahy 2017-2018 9 Tímar 23 Min.
17HD12 (2007 a mladší) 4. Přebor Prahy 2017-2018 9 Tímar 29 Min.
18HD10 (2009 a mladší) 4. Přebor Prahy 2017-2018 9 Tímar 32 Min.
19Open QCC České Budějovice 2018 16 Tímar 42 Min.
20Olympia memoriál F. Zabloudila při SK Roayl České Budějovice, 3. ročník 19 Tímar 28 Min.
2113. Dobrovický rapid - Tereos TTD - open Grand Prix ČR 20 Tímar 6 Min.
223. kvalifikace KP mládeže PDŠS 2017/2018 HD16 20 Tímar 35 Min.
233. kvalifikace KP mládeže PDŠS 2017/2018 HD14 20 Tímar 38 Min.
2410. ročník turnaje - Pravonín 24. 2. 2018 Soutěž rodinných dvojic 1 Dagur 1 Tímar
25HD14 (2005 a mladší) 4. Přebor Prahy 2017-2018 1 Dagur 6 Tímar
26OPEN Petřvald 2018 1 Dagur 7 Tímar
27ks17/18 1 Dagur 7 Tímar
28Regionálni soutěž Vysočina - Východ 2017/2018 pětičlenná družstva 1 Dagur 9 Tímar
29Přebor Prahy 2017-2018 - III. třída - skupina 33 1 Dagur 16 Tímar
30Okresní přebor družstev okresu Opava 2017 - 2018 1 Dagur 17 Tímar
31Druhé úterý B 1 Dagur 18 Tímar
32Regionální přebor SŠS 2017-2018 - skupina C 1 Dagur 19 Tímar
33Jihočeský šach.svaz,1. divize 1 Dagur 19 Tímar
34Krajský přebor Karlovy Vary 2017-2018 1 Dagur 19 Tímar
35Přebor Prahy 2017-2018 - III. třída - skupina 32 1 Dagur 20 Tímar
36Krajský přebor MKŠS 2017/2018 1 Dagur 20 Tímar
37Okresní přebor I. třídy Vyškov 1 Dagur 20 Tímar
38XI. aprílový turnaj 1 Dagur 20 Tímar
39Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina A 1 Dagur 21 Tímar
40Regionální přebor UH 2017/2018 1 Dagur 21 Tímar
41Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina B 1 Dagur 21 Tímar
42Slezský open 2018 1 Dagur 21 Tímar
43Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina D 1 Dagur 21 Tímar
44OP družstev Brno-venkov 2017/18 1 Dagur 21 Tímar
45ŠSPK - Krajský přebor družstev I. třídy - 2017/18 1 Dagur 22 Tímar
46Krajský přebor SŠS 2017/2018 1 Dagur 22 Tímar
47Regionální přebor Vsetín 2017/2018 1 Dagur 22 Tímar
48KP ŠSOK 201718 1 Dagur 22 Tímar
49Krajská soutěž západ 2017/2018 - PDŠS 1 Dagur 23 Tímar
50Krajský přebor I 2017/2018 - PDŠS 1 Dagur 23 Tímar