Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Nr.KappingSeinast dagført
1Čertovský turnaj dvojic 2017 21 Minuttir
2Městská liga mládeže Opava 2017-2018 2. turnaj listopad 1 Tímar 8 Min.
3O Losinského Kapra 2017 4 Tímar 8 Min.
4OŽL 3. turnaj Holešov MLADŠÍ ŽÁCI 2007 a ml. 4 Tímar 9 Min.
5OŽL 3. turnaj Holešov STARŠÍ ŽÁCI (2003-2006) 4 Tímar 10 Min.
620. ročník turnaje Járy Masopusta 4 Tímar 19 Min.
7BIGY Open 2017 - Memoriál Igora Mačejovského - turnaj B 4 Tímar 35 Min.
8Přebor Jiráskova gymnázia v šachu 2017 - otevřený 5 Tímar 17 Min.
9BIGY Open 2017 - Memoriál Igora Mačejovského - turnaj A 5 Tímar 20 Min.
10Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina II 6 Tímar 18 Min.
11Přebor Prahy mládeže do 14 let v rapid šachu 2018 pod záštitou zástupce starosty MČ Praha 5, pana Bc. Lukáše Herolda 8 Tímar 9 Min.
12Regionální soutěž SŠS - skupina C 8 Tímar 33 Min.
13Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina IV 18 Tímar 35 Min.
14Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina III 18 Tímar 36 Min.
15Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 finálová skupina I 18 Tímar 37 Min.
16Okresní kolo přeboru školních družstev 2017/18 - Louny 19 Tímar 2 Min.
17Oddílový přebor ŠO TJ Košutka Plzeň, o.s. 2017/18 20 Tímar 7 Min.
18Open Plzen 2017 9. rocnik mezinarodniho sachoveho festivalu 20 Tímar 20 Min.
19Oddílový přebor Orel Opava 22 Tímar 37 Min.
20Olympia memoriál F. Zabloudila při SK Roayl České Budějovice, 3. ročník 22 Tímar 50 Min.
21Vánoční oddílový přebor TJ Tatran Litovel 2017 23 Tímar 7 Min.
22Chess Nemak - Blažim 2017 Předvánoční šachový turnaj 23 Tímar 46 Min.
238.Memoriál Dr.Karla Treybala 1 Dagur 3 Tímar
24Přebor škol v šachu kat. 2+3 1 Dagur 3 Tímar
25Přebor škol v šachu kat. 1 1 Dagur 3 Tímar
26Okresní kolo Přeboru škol v šachu - kategorie střední školy 1 Dagur 4 Tímar
27Okresní kolo Přeboru škol v šachu - kategorie II. stupeň ZŠ 1 Dagur 5 Tímar
28Okresní kolo Přeboru škol v šachu - kategorie I. stupeň ZŠ 1 Dagur 5 Tímar
29SK OAZA Praha 2017 podzim 1 Dagur 9 Tímar
30Regionální soutěž SŠS - skupina B 1 Dagur 10 Tímar
31GP školní mládeže - okresní přebor škol - Vsetín 22.11.2017 - skupina A 1 Dagur 18 Tímar
32GP školní mládeže - okresní přebor škol - Vsetín 22.11.2017 - skupina B 1 Dagur 18 Tímar
33GP školní mládeže - okresní přebor škol - Vsetín 22.11.2017 - skupina C 1 Dagur 18 Tímar
34Okresní kolo Přeboru škol 1. - 5. tříd - Lanškroun 2017 okres Ústí nad Orlicí 1 Dagur 18 Tímar
35Přebor Kobylisy 2017 A 1.kolo 1 Dagur 19 Tímar
36Přebor Kobylisy 2017 A 2.kolo 1 Dagur 19 Tímar
37Přebor Kobylisy 2017 B 1 Dagur 19 Tímar
38Vánoční turnaj Uhlířské Janovice 1 Dagur 21 Tímar
39Přebor družstev regionu Přerov 1 Dagur 22 Tímar
40ŠSPK - Regionální přebor B 2017/18 1 Dagur 22 Tímar
41Základní turnaj 2017/2018 1 Dagur 23 Tímar
42Přebor Kobylisy 2017 C 2 Dagur 1 Tímar
43Prebor skol v sachu 2017, stredni skoly Okresni kolo Breclav 2 Dagur 1 Tímar
44Prebor skol v sachu 2017, 2. stupen ZS Okresni kolo Breclav 2 Dagur 1 Tímar
45Prebor skol v sachu 2017, 1. stupen ZS Okresni kolo Breclav 2 Dagur 1 Tímar
46Městské kolo v šachu škol - Havířov 2 Dagur 5 Tímar
47Open Plzen 2017 - otevreny turnaj v bleskovem sachu 9. rocnik mezinarodniho sachoveho festivalu 2 Dagur 5 Tímar
48Přebor 6. ZŠ Frýdek-Místek, I. stupeň 2 Dagur 5 Tímar
49Městská soutěž Ostrava 2017 - 2018 2 Dagur 17 Tímar
50Přebor města Prostějova_2017 2 Dagur 18 Tímar
Advertisement