Val av landi    ECU Logo

Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Spain (ESP)

Flag ESP
Nr.KappingSeinast dagført
1Torneo Escolar Individual Nuevo Centro. SUB-12 7 Minuttir
2Torneo Escolar Individual Nuevo Centro. SUB-08 7 Minuttir
3Torneo Escolar Individual Nuevo Centro 29 Minuttir
4II Torneo Escolar de Villaescusa SUB 16 1 Tímar 16 Min.
5II Torneo Escolar de Villaescusa SUB 10 1 Tímar 24 Min.
6II Torneo Escolar de Villaescusa SUB 13 1 Tímar 27 Min.
7II Torneo Escolar de Villaescusa SUB 8 1 Tímar 36 Min.
8XIV Open d'Escacs Ciutat de Sant Adrià 2018 2 Tímar 59 Min.
9IV Torneo Internacional Sub-2200 Villa De Xabia 2018 (Event code: 182355 ) 6 Tímar 58 Min.
10Provincial Menores Granada A1(Sub16-14-12) 7 Tímar 39 Min.
11Provincial Menores Granada A2(Sub10-08) 7 Tímar 39 Min.
12Campeonato Insular Absoluto de Lanzarote 2018 8 Tímar 29 Min.
13Torneo Blitz Ntra. Sra. de Lourdes 2018 8 Tímar 52 Min.
14Liga Churrería Los Duendes Equipos Cat. Montajes Eléctricos J Reyes 2017-2018 8 Tímar 54 Min.
15V Obert Vila de Gracia Majors de 55 (180237) 8 Tímar 57 Min.
16Deporte en Edad Escolar Provincial Infantil Albacete 2018 JUNTA DE COMUNIDADES DE CASTIILLA LA MANCHA - DIPUTACION DE ALBACETE 9 Tímar 21 Min.
17Campeonato de Sevilla Veteranos Supra 50 9 Tímar 24 Min.
18Liga regional Tercera Division Cantabria 2018 FASE DE ASCENSO 9 Tímar 37 Min.
19Deporte en Edad Escolar Provincial Cadete Albacete 2018 JUNTA DE COMUNIDADES DE CASTIILLA LA MANCHA - DIPUTACION DE ALBACETE 9 Tímar 41 Min.
20Escolar Tres Cantos 2018 Sub-16 9 Tímar 50 Min.
21PLAZA DEL MAR - TORNEO DE AJEDREZ FEBRERO 2018 9 Tímar 59 Min.
22Campeonato de Sevilla Individual 2ª Categoria 2018 10 Tímar 6 Min.
23VIII OPEN DE AJEDREZ MAGDALENA 2018 - Absoluto 10 Tímar 19 Min.
24FMA Cto de Liga Equipos Segunda D 2017-18 173486 Rondas 5ª a 7ª 10 Tímar 22 Min.
25Torneo Social C.A. Caravaca 2018 10 Tímar 25 Min.
26Campionat de Menorca sub -10 10 Tímar 26 Min.
27Campionat de Menorca sub 16 (2018) Event code: 179918 10 Tímar 27 Min.
28Campionat de Mallorca Escolar s08 2018 10 Tímar 30 Min.
29Torneo Infantil Teba VI Circuito Infantil de Málaga 10 Tímar 40 Min.
30FMA Cto de Liga Equipos Primera B 2017-18 173451 Rondas 5ª - 7ª 10 Tímar 59 Min.
31FMA Cto de Liga Equipos Primera A 2017-18 173433 Rondas 5ª a 7ª 11 Tímar
32FMA-Cto de Liga Equipos Preferente 17-18 173427 Rondas 5ª - 7ª 11 Tímar
33FMA Cto de Liga Equipos División de Honor 17-18 173422 Rondas 8ª - 11ª 11 Tímar 1 Min.
34FMA Cto de Liga Equipos Segunda C 2017-18 173481 Rondas 5ª a 7ª 11 Tímar 5 Min.
35IV Torneo de Rápidas de Febrero La Zubia 11 Tímar 10 Min.
36Campionat de Mallorca Escolar Sub-14 2018 11 Tímar 29 Min.
37Campionat de Mallorca Escolar Sub-16 2018 12 Tímar 6 Min.
38Escolar Tres Cantos 2018 Sub-10 12 Tímar 36 Min.
3945º Torneo Internacional de Ajedrez de La Roda 12 Tímar 38 Min.
40PLAZA DEL MAR - SUB08 - TORNEO DE AJEDREZ FEBRERO 2018 12 Tímar 58 Min.
41Campeonato Provincial Sub-18 de Albacete 2018 13 Tímar 8 Min.
42Campeonato Provincial Sub-14 de Albacete 2018 13 Tímar 11 Min.
43Campeonato Provincial Sub-12 de Albacete 2018 13 Tímar 15 Min.
44TORNEO DE PRIMAVERA 2018 FUNDACIÓN CAJACANARIAS 13 Tímar 18 Min.
45Liga Insular por Equipos Segunda Division Sub 8-16 2017-2018 13 Tímar 23 Min.
46Campeonato Provincial Sub-10 de Albacete 2018 13 Tímar 26 Min.
47DONOSTIALDEA BENJAMIN TXIKIAK BANAKA (LH3) 13 Tímar 34 Min.
48FMA Cto de Liga Equipos Segunda A 2017-18 173458 Rondas 8ª a 11ª 13 Tímar 39 Min.
49Campeonato Provincial Sub-8 de Albacete 2018 13 Tímar 47 Min.
50XVII CAMPEONATO ABSOLUTO DE AJEDREZ DE LA PALMA 14 Tímar 8 Min.