Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Finland (FIN)

Flag FIN
Nr.KappingSeinast dagført
1Käpylän mestaruus 2017 14 Tímar 43 Min.
2KäpSK:n nopea shakki 12/2017 14 Tímar 48 Min.
3Ekenäs SK klubbmästerskap 2017, speltid 75 min + 30 sek / drag 14 Tímar 50 Min.
4Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (blitz) 18.11. Vierumäki 1 Dagur 15 Tímar
5Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (rapid) 18.-19.11. Vierumäki 1 Dagur 15 Tímar
6Porin koululaisten mestaruus, 8-9 luokat ja lukio 1 Dagur 19 Tímar
7Porin koulujen mestaruus 15.11.2017, 6. luokka 1 Dagur 19 Tímar
8Porin koululaisten mestaruus 15.11.2017, 3. luokka 1 Dagur 19 Tímar
9Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 Vierumäki (FIN) 17.-19.11. 2 Dagur 14 Tímar
10Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 Vierumäki (FIN) 17.-19.11. 2 Dagur 17 Tímar
11Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 Vierumäki (FIN) 17.-19.11. 2 Dagur 22 Tímar
12Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (rapid) 18.-19.11. Vierumäki 4 Dagur 17 Tímar
13Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (blitz) 18.11. Vierumäki 4 Dagur 17 Tímar
14Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 3-luokka 4 Dagur 20 Tímar
15Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 2-luokka 4 Dagur 20 Tímar
16Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 1-luokka 4 Dagur 20 Tímar
17Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 5- ja 6-luokka 4 Dagur 20 Tímar
18Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 4-luokka 4 Dagur 20 Tímar
19Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 yläaste 4 Dagur 20 Tímar
20Tampereen seudun koulumestaruus, yläaste 5 Dagur 20 Tímar
21Tampereen seudun koululaismestaruus, luokat 5-6 5 Dagur 20 Tímar
22Tampereen seudun koululaismestaruus, 4. luokka 5 Dagur 20 Tímar
23Tampereen seudun koululaismestaruus, luokat 1-2 5 Dagur 20 Tímar
24Tampereen seudun koululaismestaruus, 3. luokka 5 Dagur 20 Tímar
25KäpSK:n nopea shakki 11/2017 7 Dagur 14 Tímar
26Ekenäs SK, 5 + 5 min., 7/2017-11-16 7 Dagur 15 Tímar
27Porin koulaisten mestaruus 15.11.2017, 4. luokka 8 Dagur 23 Tímar
28Porin koululaisten mestaruus 15.11.2017, 5. luokka 8 Dagur 23 Tímar
29Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 14.11.2017 9 Dagur 1 Tímar
30Espoon ja Kauniaisten 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 1-3 11 Dagur 20 Tímar
31Espoon ja Kauniaisten 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 4-6 12 Dagur 19 Tímar
32Turun turnajaiset 12 Dagur 23 Tímar
33Turun turnajaiset 13 Dagur
34Turun turnajaiset 13 Dagur
35Raahen turnaus 2017 18 Dagur 16 Tímar
36Uudenmaan koululaiskilpailu 2017, sarja ya&lukio 19 Dagur 19 Tímar
37Uudenmaan koululaiskilpailu 2017, sarja 3-4 lk 19 Dagur 20 Tímar
38Uudenmaan koululaiskilpailu 2017, sarja 5-6 lk 19 Dagur 20 Tímar
39Uudenmaan koululaiskilpailu 2017, sarja 1-2 lk 19 Dagur 21 Tímar
40KäpSK:n marraskuun 2017 blixt 21 Dagur 14 Tímar
41Ekenäs SK, 2 min.+12 sek/drag, 7/2017.11.02. 21 Dagur 16 Tímar
42LauttSSK mestaruus 2017 22 Dagur 15 Tímar
43Shakin tuki 20v juhlaturnaus 26 Dagur 20 Tímar
44TUL Joy Games Seinäjoki 5+5 min 26 Dagur 22 Tímar
45Koululaisten Turun mestaruusturnaus 2017 26 Dagur 23 Tímar
46Ekenäs SK, 20 + 20 min., 3/2017.10.26 28 Dagur 4 Tímar
47ESK:n pikashakkimestaruus 2017 Ponnen Maja 34 Dagur 13 Tímar
48KäpSK:n nopea shakki 10/2017 35 Dagur 13 Tímar
49Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 10.10.2017 44 Dagur 15 Tímar
50Raputurnaus 2017 45 Dagur 23 Tímar
Advertisement