Val av landi    ECU Logo

Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Georgia (GEO)

Flag GEO
Nr.KappingSeinast dagført
1European Individual Chess Championship 2018 10 Tímar 3 Min.
2Open Rustavi Sunday (Blitz-68) 13 Tímar 41 Min.
3აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 16 წლამდე ჭაბუკთა შორის 14 Tímar 35 Min.
4GEO Women 75th Ch 15 Tímar 4 Min.
5Zugdidi U-20 ch (I League) 15 Tímar 31 Min.
6Zugdidi U-14G ch (I League) 15 Tímar 31 Min.
7Zugdidi U-12B ch (I League) 15 Tímar 32 Min.
8Zugdidi U-8B ch (I League) 15 Tímar 32 Min.
9Zugdidi U-8G ch (I League) 15 Tímar 32 Min.
10აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 15 Tímar 57 Min.
11იმერეთის ჩემპიონატი 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 16 Tímar 3 Min.
12იმერეთის ჩემპიონატი 12 წლამდე გოგონათა შორის 16 Tímar 5 Min.
13იმერეთის ჩემპიონატი 16 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 16 Tímar 13 Min.
14Tbilisi U16 Ch Open 17 Tímar 17 Min.
15იმერეთის ჩემპიონატი 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 18 Tímar 52 Min.
16იმერეთის ჩემპიონატი 8 წლამდე გოგონათა შორის 18 Tímar 55 Min.
17აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 19 Tímar 3 Min.
18აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 7 წლამდე ჭაბუკთა შორის 19 Tímar 7 Min.
19აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 16 წლამდე გოგონათა შორის 1 Dagur 12 Tímar
20აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 12 წლამდე გოგონათა შორის 1 Dagur 12 Tímar
21Blitz Open 2 Dagur 18 Tímar
22European - ACP Women Rapid Championship 2018 2 Dagur 23 Tímar
23European - ACP Women Blitz Championship 2018 2 Dagur 23 Tímar
24აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 8 წლამდე გოგონათა შორის 3 Dagur 18 Tímar
25აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 7 წლამდე გოგონათა შორის 3 Dagur 18 Tímar
26Geo Sch Ch U11 Boys 6 Dagur 18 Tímar
27Geo Sch Ch U13 Open 6 Dagur 19 Tímar
28Geo Sch Ch U11 Girls 6 Dagur 19 Tímar
29Geo Sch Ch U9 Boys 6 Dagur 20 Tímar
30Geo Sch Ch U9 Girls 6 Dagur 20 Tímar
31Geo Sch Ch U7 Open 6 Dagur 20 Tímar
32აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 14 წლამდე ჭაბუკთა შორის 11 Dagur 18 Tímar
33აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 11 Dagur 18 Tímar
34აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 18 წლამდე ჭაბუკთა შორის 11 Dagur 19 Tímar
35აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 14 წლამდე გოგონათა შორის 11 Dagur 19 Tímar
36აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 10 წლამდე გოგონათა შორის 11 Dagur 19 Tímar
37აჭარის ჩემპიონატი ჭადრაკში 18 წლამდე გოგონათა შორის 14 Dagur 17 Tímar
38GEO G-20 Ch 2018 15 Dagur 19 Tímar
39GEO B-20 Ch 2018 15 Dagur 19 Tímar
40საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიაზე 16 Dagur 18 Tímar
41საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 16 Dagur 18 Tímar
42Qual Tournament for II , I , o/k cat-1 16 Dagur 19 Tímar
432-3 თანრიგი (2-3 თებერვალი) 17 Dagur 11 Tímar
445 თანრიგი (3-4 თებერვალი) 17 Dagur 11 Tímar
454-5 თანრიგი (3-4 თებერვალი) 17 Dagur 11 Tímar
464 თანრიგი (3-4 თებერვალი) 17 Dagur 11 Tímar
47სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი ჭადრაკში 11 წლის ჭაბუკები და გოგონები 20 Dagur 20 Tímar
48სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი ჭადრაკში 9 წლის ჭაბუკები 21 Dagur 18 Tímar
49სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი ჭადრაკში 15 და 13 წლის ჭაბუკები და გოგონები 21 Dagur 18 Tímar
50სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი ჭადრაკში 7 წლის ჭაბუკები და გოგონები 21 Dagur 19 Tímar