Val av landi    ECU Logo

Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Georgia (GEO)

Flag GEO
Nr.KappingSeinast dagført
1GEO CF Cup 2017 U12 Girls 20 Tímar 19 Min.
2GEO CF Cup 2017 U12 Boys 20 Tímar 21 Min.
3GEO CF Cup 2017 U10 Girls 20 Tímar 54 Min.
4GEO CF Cup 2017 U10 Boys 20 Tímar 56 Min.
5GEO CF Cup 2017 U8 Girls 20 Tímar 58 Min.
6GEO CF Cup 2017 U8 Boys 21 Tímar 48 Min.
7''ნანა იოსელიანის თასი-2017'' 1 Dagur 5 Tímar
8Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open B) 1 Dagur 22 Tímar
9Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open A) 2 Dagur 19 Tímar
10Open Rustavi Sunday (Blitz-59) 4 Dagur 18 Tímar
11European Individual Chess Championship 2018 4 Dagur 18 Tímar
12საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 4 Dagur 20 Tímar
13საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიებზე 4 Dagur 23 Tímar
14საკვალიფიკაციო ტურნირი 6 Dagur 3 Tímar
15Open Rustavi Sunday (Blitz-58) 11 Dagur 18 Tímar
16Qual Tournament for II-I-ok cat - 13 12 Dagur
17Qual Tournament for IV-III cat-21 12 Dagur
18"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 10 წლამდე გუნდებს შორის 12 Dagur 23 Tímar
19"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 7 წლამდე გუნდებს შორის 13 Dagur
20"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 8 წლამდე გუნდებს შორის 13 Dagur 2 Tímar
21საჭადრაკო კლუბი "ნანა"-ს პირველობა მოყვარულთა შორის 13 Dagur 19 Tímar
22Open Rustavi Sunday (Blitz-57) 18 Dagur 17 Tímar
235 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 18 Dagur 21 Tímar
244 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 18 Dagur 21 Tímar
25Qual Tournament for III-IV cat-20 19 Dagur 1 Tímar
26GEO 77th Ch (I League) 20 Dagur 23 Tímar
27Open Rustavi Sunday (Blitz-56) 25 Dagur 20 Tímar
28Qual Tournament for II cat-12 26 Dagur
29Qual Tournament for I cat, ok -12 26 Dagur
30Qual Tournament for III-IV cat-19 26 Dagur 1 Tímar
31ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 26 Dagur 2 Tímar
32ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე გოგონათა შორის 26 Dagur 2 Tímar
33მარათონული ბლიც ტურნირი (30 ქულამდე) 31 Dagur 13 Tímar
34Open Rustavi Sunday (Blitz-55) 32 Dagur 19 Tímar
35აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 32 Dagur 20 Tímar
36აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 32 Dagur 20 Tímar
37T.Lomaia mem - OPEN-B-G-14-16 36 Dagur 19 Tímar
38T.Lomaia mem -B-G-10 36 Dagur 20 Tímar
39T.Lomaia mem -B-G-12 36 Dagur 22 Tímar
40T.Lomaia mem -B-G-8 36 Dagur 22 Tímar
41აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორიაზე (2017) 38 Dagur 18 Tímar
42აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორიაზე (2017) 38 Dagur 19 Tímar
43Open Rustavi Sunday (Blitz-54) 39 Dagur 18 Tímar
44აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) 39 Dagur 21 Tímar
45"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - მამაკაცთა შორის 43 Dagur 19 Tímar
46"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - ქალთა შორის 43 Dagur 19 Tímar
47"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 43 Dagur 19 Tímar
48"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 43 Dagur 19 Tímar
49"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 43 Dagur 19 Tímar
50"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 43 Dagur 19 Tímar
Advertisement